Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

1. vasko

василаки

Васил*
    шернах ви където трябва, дано утре има наплив

2. Vilorp

3ир-3ир-Член

Благодарско. Списанието е второ по продажби на панаира след новия сборник. Ей тука можеш да го резгледаш да видиш как съм го въртял и дорисувал...: https://www.legacyofkreya.com/bg/books/spisanie-knigi-igri-9

3. Vilorp

3ир-3ир-Член

Един колега се е хванал да издава нов Страт та да му пусна обявата и тук:

koziq

Привет на всички!
    Стратегическата ми книга-игра "Петте Пръстена на Елм" вече е напълно завършена. Търся си дизайнер и художник, които да направят картите и книгите за печат. Бях писал на Джордж, но не се е вясвал тука от доста време и нямам отговор на лични.
    Пиша тук, понеже има хора, знаещи как трябва да изглеждат стратегическите игри. Разбира се, ще си платя каквото трябва на хората. Целта е да отпечатам 2-3 бройки, за да се види как ще изглежда на хартия, след което да се приемат вече поръчки и да се отпечатат повече бройки.
    Играта вече е доста по-различна и по-обширна от това, което са тествали всички досега.
    Малко информация за тези, които биха се навили да работим по играта:

- Две книжки: една с Правила, описание на осемте Герои и 20 Ситуации; втора книжка с игровите епизоди - общо 526; страници в Word на двете - 264 (12 pt, Times New Roman);
    - Карти: 1 Голяма Стратегическа Карта; 12 Малки Игрови Карти;
    - Фигурки: за момента съм предвидил фигурките да са или картонени (дебели) токени, или картонени сглобяеми фигурки. Вариантите за пластмаса или др. са безумно скъпи. Може в бъдещето да се пуснат и такива бройки, в кутия и прочее, но засега бих заложил на традиционното оформление на страта. Общата бройка на фигурите е около 40-ина.

Това е засега. Надявам се да сберем бърз екип и тази година играта да види бял свят.

Стандартинет карти за тратовете са с радмери:
    голяма 600х220 мм.
    малки 148х210 мм.

4. vasko

василаки

Вилорп,
    коло точно оборот направихте до момента с книжката с моя шрифт? Извън нея ползван ли е?

5. vasko

василаки

vasko каза:
    Вилорп,
    коло точно оборот направихте до момента с книжката с моя шрифт? Извън нея ползван ли е?

6. Vilorp

3ир-3ир-Член

Мисля че 50 броики се продадоха на панаира и малко повече с предварителните продажби. Кажи ги 120.
    За момента не е ползван другаде. Предвиден е да се ползва в следващото списание което излиза май месец.

7. Vilorp

3ир-3ир-Член

8. Vilorp

3ир-3ир-Член

Тече годишния конкурс за илюстрации в книгите игри: https://knigi-igri.bg/forums/competitions/5510-2017

Може ли да хъврлите едно око и да коментирате професионално?
    Като цяло впечатлението ми е, че тази година илюстрациите не са особено добри. Въпреки това обаче има няколко много добри попадения.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg