Comics Bistro — Форум » Благата дума - хвърлен камък ;) » Ролеви игри

  1. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    За много години!
    Завръщам се на форума с малка обява, че търсим 1-2 играчи за ролево приключение по света на Star Wars. Наличните играчи до момента сме аз и Vilorp. Водещият не го познавате, мисля, че е регистриран тук, но никога не е писал.
    Играем в скайп, предимно през деня. Няма система, достатъчно е само да сте запознати със света на Star Wars (да сте гледали поне филмите). Условието за участие е да можете да сте логнати в скайп през деня и да можете да се отдадете на нормален работен спам - тоест да чатите помежду две задачи, без шефове и колеги да ви стресират, че не си вършите работата.
    Първите двама, които заявят участие, ще бъдат включени. Ако има повече - ще помислим допълнително.

    Поздрави!

    Gangnam style!
  2. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    т.е. играта се развива в работно време? ако да - жалко щеше ми се да се пробвам.
    идея за конкретно време през деня и времетраене на една сесия?

  3. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    В интерес на истината, напоследък не успяваме да играем през деня - всички потъваме в някакви работни задължения и остава за вечерта - обикновено към 8 или 8:30 се активизираме. Ако това те устройва, си добре дошла.

    Gangnam style!
  4. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    а за колко често през седмицата става дума? и има ли определени дни?

    примерно аз в сряда не мога, защото тогава имам DnD на живо

  5. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Вчера се разбрахме, че можем да организираме игралните сесии да са във вторник и четвъртък от 20:30. През останалото време, ако човек го влече може да си приказва с останалите, но присъствието на играчите няма да е жизнено необходимо.

    Gangnam style!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg