Comics Bistro — Форум » Благата дума - хвърлен камък ;)

  1. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    И заради емиграцията, да не забравяме. Бенджи, сори че още от първия ти ден тук почвам с неудобните въпроси, ама теб не те ли бяхме банвали в Артлайн? Твоя никнейм ми се е набил в ума (всред многото потребители там), така че явно е имало някаква история около теб.

    Gangnam style!
  2. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    ся е на 23, начи преди 6-7 години е бил бесен тийн и кой знае кви глупости е приказвал. хората се променят с времето, нал тъй? ето на, аз бях бесен спамър и флъдър и... чакай малко, аз все още съм.

  3. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Ми и аз това си помислих, но доброто ми сърце не ми дава да подмина въпроса без да попитам. Сега, не се опитвам да троля детето, нека си пише, просто ми е любопитно какво ли е било това, с което сме го запомнили.

    Gangnam style!
  4. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

  5. BenJi

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 29

    offline

    Да, бяхте ме баннали със стария ми ник KensoU... за новия ми акаунт като BenJi не съм сигурен. Имах сериозен конфликт с 2-3ма човека... даже единия беше момиче до колкото си спомням :D. Но от тогава до сега е минала една четвърт от живота ми и вече нещата не са същите : ).
    Яд ме е, че активноста и хората и ... всичко, вече не е като Артлайн времето и няма да се върне. Тогава си правехте срещи в София, аз исках да идвам, но не можех защото бях 16 годишен келеш от Стара Загора. Та едно време си е за едно време... въпреки, че нрава на някои хора може би е останал същия, и заядливия им и неприятелски тон не са се променили. Ще видим

    Та малко офтопик... но нали все пак е ХЕЛП!-темата, та имаше едно момче което ми беше любимец преди... рисуваше герои от Street Fighter с много яка разчупена анатомия, имаше един римлянин който в последствие го беше оцветил, имаше едни слабички убийци с ножове и маски облечени в черно и сякакви ей такива по тийн неща с яки кецове и hi tech джаджи по тях... но не мога да си спомня nick-a му нито да го намеря в Артлайн форума, защото той не съществува :D. Просто искам да го открия и пак да му видя рисунките, а и как се е развил и т.н. So, ring any bells ?

  6. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    wi-flip-ff

    ха! хахахахха! не бях забелязала, че на профила си е сложил една суууупер стара снимка...

    която и тя сигурно има 7-8 годинки вече.

    moar:
    http://pulnej.blogspot.com

  7. BenJi

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 29

    offline

    YES! Това е човека... благодаря много ! Иначе е вдигнал мега много левъл... pro, браво.

  8. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Здравейте. Карам с едно PC от 2009, което с времето съм надграждал, но вече си заминава. Чудя се дали не е най-уместно да скоча не на ново такова, а директно на таблет за дизайн, защото аз основно за това го ползвам (през останалото време съм на мак в офиса). От такъв клас таблети не разбирам много. Интересува ме да може следните неща:

    - максимално голям екран и добра резолюция, и да не се намазнява екрана от много работа
    - да може да се връзва спокойно към компютър и втори монитор
    - да мога да трасирам ръчно в Adobe Illustrator изображения директно на екрана на таблета с пен.
    - 1 ТБ сторидж
    - да могат да се гледат филми
    - бърз и да няма лаг
    - да няма проблем при миграцията на файлове от PC-то на новия таблет
    - лек и издръжлив

    Съществува ли вече нещо, което да отговаря на тези параметри? Предполагам, че ще е висок клас, затова бюджета е над 1000лв.

  9. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Питах и на други места. Ще си отговоря сам за някой ако го интересува. Wacom Cintiq Companion 2 е най-удачния избор, но там цените са доста дори над този бюджет.

  10. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    какви са? не съм тръгнала да си купувам, просто им е любопитно.

  11. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    2 бона и нагоре от което гледам из мрежата. На официалния сайт е $1,999.95.
    Естествено парите се изплащат.


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg