Comics Bistro — Форум » Златният пръст » Сговорна дружина и до Цариград стига

  1. ma4u4a

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 104

    offline

    бахси спийда...

  2. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Яко е Роторе ! евала !
    За пръв път от много време темата достига 2-ра страница... браво на всички ! все така !
    ( Аз моля да се зачете само третата ми работа - елфчето, останалите са placeholder )

  3. kapitan_stan

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 153

    offline

    За пръв път от много време темата достига 2-ра страница... браво на всички ! все така !

    Дааа, заформя се истинска седмична тема ;P Радвате ме! Давайте още!

    >Лисо и Azzara - мерси ПП: *прави си супа с детронираната глава на лили иванова*

  4. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    e, радвам се, че се включиха повечко хора. някой още иска ли да пуска нещо?

    Азара, напрал ще припадна!!!! искам да ми я сложиш в няква поза! мол ти са! аз ще си я прерисувам после, за да я сложа в няква среда или нещо такова. ква камба има за нос....

  5. amateur

    297
    Joined: Яну '09
    Posts: 671

    offline

    Ротора пак счупи !

    Мноо ми са спеше снощи и не я довърших, а има още доста работа по нея. Тез дни ако не ме меързи ще си доизпипам, засега така

  6. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    Копие в пещера - the movie

    Lisa каза:
    Азара, напрал ще припадна!!!! искам да ми я сложиш в няква поза! мол ти са! аз ще си я прерисувам после, за да я сложа в няква среда или нещо такова. ква камба има за нос....

    Искаше ми се да е в по-готина поза. До последно се борих с прическата й (кичурен адддд). Ще я направя някой ден.
    Искам горещо да препоръчам уроците за моделиране на женското тяло на Джонатан Уилямсън. Тоя човек е изумителен!

    Learn more?
  7. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    ъъ, забравих да рендна тва-онова вчера... тъй че утре ще ги покажа нещата, дето говорихме.

    между другото, косата косъм по косъм ли е?!?!?! трябва да пробваш с прозрачности - правиш косата на равнини, слагаш им текстура на коса, а в алфа-канала ей такива едни примерни "кичури"... с други думи - opacity maps. по-лесно, по-бързо и като за начинаещи - по-подходящо.

    на работа съм и не знам тва бива ли като туториъл, или не, ама на пръв поглед поне можеш да видиш резултат от работа с прозрачности. много се радвам, че се занимаваш с това и ти завиждам.

    и съм поласкана, че твойта Fluke прилича на мен всъщност.

  8. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    и има камба за нос.

    Ще погледна нещата като се прибера и ако успея да подкарам скайпа, ще ти кажа за косата. Виж на скрийншота, че съм ползвал прозрачности в текстурата й. Може би не достатъчно смело и по правилния начин.

    Learn more?
  9. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Еййй, браво на всички! Аз не съм въобще редовен в последно време, и ми беше трудно да се включа при всичките хубости тука (отдавна не съм рисувал и ми е паднало самочувствието), но успях да се накарам в крайна сметка! За участието.
    Съжалявам и че може би се явявам офтопик с насочеността на моята рисунка.

  10. Dragunoff

    Администратор
    Joined: Дек '08
    Posts: 727

    offline

    супер сте всички, хайде пускайте гласуване и гласувайте активно, а победителят ще получи една такава книжка:

  11. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    заключвам довечера...


RSS емисия за отговорите по темата

Темата е заключена

Темата е затворена за отговори.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg