Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

  1. kmetax

    Член
    Joined: Авг '09
    Posts: 13

    offline

    За Кефо разбрах,но парадокса бе че НИКОЙ не дойде на срещата. Чаках ви до 8:30 и си бях оставил тел.-а и бях запазил маса.Жалко... Не мога да повярвам че никой не се заинтригува достатъчно(говоря за хората от София разбира се) че да не дойде поне от любопитство.
    Предлагам да го организираме пак след празниците - отново ще намеря място и ще запазя маса,а за себе си правя изводи.

  2. gradski-tigar

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 350

    offline

    - Честито. И аз дойдох в 8 и половина и нямаше никой (помислих си че сте си тръгнали) и поседях десетина минути за всеки случай, но ти явно си се почувствал много по гадно от мен.Дай да направиме портала "comicspazar.com" и да не се занимаваш с тия хлапета -(Само ще се вътриш за нищо).В портала сами ще дойдат (ако не те, тогава някои други).Ако искаш да направиш нещо за българския комикс, ме намери и ми предложи да работим заедно.

    с уважение: Градски тигар

    www.comicspazar.com

  3. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Аз бих дошла да се запознаем, но цqлата тази седмица бqх нощна смqна и ве4ерните срещи не ме устроиват времево. Този уикенд съ6то съм на работа, така 4е и при дневни сре6ти, които са през уикенда, не мога да доида. Въпреки това ако се спре6 на нqкоq дата мога да ти съдеиствам поканата ти да достигне и до хора, които ина4е не посе6тават този форум редовно.

    Gangnam style!
  4. kmetax

    Член
    Joined: Авг '09
    Posts: 13

    offline

    Чудесно.Може би Аз не съм популяризирал идеята достатъчно добре.Сега няма да съм тук,но след празниците ще пиша Л.С. на всички на,които са писали в темата, а те предполагам ще кажат на другите.От сега кажете Сряда вечерта след 7:30 ако ви устройва.За мястото ще се разберем допълнително

  5. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    айде събота...иначе едва ли ще мога вечерта..или петък.

  6. kmetax

    Член
    Joined: Авг '09
    Posts: 13

    offline

    kmetax каза:
    Здравейте,
    Както казах срещатa е утре Сряда 16.09.Ще се видим в едно кафе на 'Руски Паметник' след спирката на тролея в посока НДК на 'Скобелев' първата пряка (Лайош Кошут)в дясно. Кафето се казва 'Емералд' и се намира на 20м. в пряката от лявата страна. Ще ви чакам там след 19:30ч. , но разбира се който иска може да дойде и по-рано
    http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=0c8cb9606b364041b6537e5f806c39f8&tip=1 тел. ми е 0888509291 - ако някой не се ориентира или не е разбрал да звъни.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Здравейте отново.Тъй като не се получи миналата седмица предлагам да се срещнем, на същото място утре - 26.09 Събота на същото място.Тъй като е работен ден предлагам срещата да е в 7:30 ще ви чакам.

  7. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    жалко, че се е получило така миналия път. късмет днес... ако не бях болна, щях да дойда - струва си заради ентусиазма ти дори.

  8. kmetax

    Член
    Joined: Авг '09
    Posts: 13

    offline

    [b]ДОВЕЧЕРА В 7:30 НА СЪЩОТО МЯСТО

  9. Xquisite

    Untitled
    Joined: Дек '08
    Posts: 447

    offline

    Мисля, че наистина е по- добре да определиш някаква дата, като имам предвид поне седмица по- рано. Щото наистина има хора, които не са влизали тук от маса време и няма как да видят, че има среща, която на всичко отгоре е за същия ден.

  10. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    to sre6tata mina ve4e iv4e

  11. kmetax

    Член
    Joined: Авг '09
    Posts: 13

    offline

    Така е срещата мина,но това няма да е последната със сигурност.Събрахме се 4 човека а желаещите бяха много повече.Пак ви казвам: ПИШЕТЕ МИ! Скайпа ми е KMETAX тел. 0888/509291 и 02/9525780 всеки който не можа да дойде в събота и иска да се чуем да оставя координати.Можем да се срещнем и през деня - в офиса близо до'Руски Паметник' съм всеки ден.
    Илия
    P.S. Благодарности към Драгунов че не е 'отлепил' още темата.

  12. Dragunoff

    Администратор
    Joined: Дек '08
    Posts: 727

    offline

    Аз мога да дойда в събота, следобед или рано вечерта.

    Ако може някак си да съчетаем срещата и със събирането на пари за хостинга ще е чудесно.

  13. kmetax

    Член
    Joined: Авг '09
    Posts: 13

    offline

    Айдее къде стеееееее! :sleep:
    Чакам включване - понеже явно Аз не мога да ви организирам - направете го вие: аз казвам 15 Октомври -Пишетееее! Ако някой не може за тогава да си каже,но очаквам по-голяма активност.Предварително благодаря на всички.

  14. Xquisite

    Untitled
    Joined: Дек '08
    Posts: 447

    offline

    На 15- ти не мога. Имам ангажимент, който няма как да отложа.

  15. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Айде да е някоя събота?

  16. kmetax

    Член
    Joined: Авг '09
    Posts: 13

    offline

    Много съм разочарован.
    Съжалявам.
    Засега ентусиазма ми избледня.Оказва се че всички са много въодушевени от идеята за комикса и когато дойде
    време да се хване молива...

    За пари попитаха всички.

    Никого повече няма да бутам в ребрата.Всеки може да ме намери ако пожелае да направи нещо.Насреща съм

  17. gradski-tigar

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 350

    offline

    Ха-ха-ха, така ти се пада.

  18. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    ...

  19. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    тъпаци

  20. gradski-tigar

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 350

    offline

    Ха-ха-ха. Някои са даже вдлъбнати.

  21. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Tigre, 6to ne se pospre6 malko ? ve4e po4na i momi4eta da obijda6...

  22. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    понеже момичетата не носят на обиди, сигурно, па камо ли от интернет. както и да е...

  23. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Lisa is iron!

  24. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    Society is shit!

  25. RottenBrain

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 352

    offline

    kmetax каза:
    За пари попитаха всички.

    Представяш ли си! Не ги е срам!

    You can't stop the signal.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg