Comics Bistro — Форум » Умно село » Изображения

  1. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Заглавието е достатъчно. Затрих си доста от джейпеците преди време, сега се опитвам да намеря неща на Георги Бандеров и се провалям. Имам някои, мога да ги сложа по-късно, но ако някой има нещо на ban, бих се радвал ако го сложи тук.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  2. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Само тези неща намерих. Съжалявам че не мога да намеря други негови неща. Той отдавна ги е изтрил. Преди 4 години приятеля ми dj_cybergod от графилата ми каза в скайпа че Бандеров работи с баща му в Асеновград, друго не знам. Ако искате да знаете, питайте dj_cybergod.

  3. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Аз наскоро (пре?)открих някои, но трябва да ги изровя, а имам тест, така че по-късно...
    Междувременно, Snow, сложи каквото имаш, и да имаме Ban-деров appreciation thread!

  4. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Като се прибера ще ги изпонакача.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  5. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Ето няколко изровени от нета в почивката.





    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  6. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Това не знам дали е на Бандеров?

  7. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline










    И това са всичките неща, които му имам

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  8. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Браво че си запазил тези работи. Преди време аз също ги имах тези работи, но не знам защо съм ги изтрил. Между другото първата и четвъртата работа не съм ги виждал преди. Ако някой друг има още работи на Бандеров, да ги качва тук.

  9. Rotorblade

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 1 339

    offline

    Ееееей жистоку! Как му се кефя на този човееек!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Едни скици:

  11. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

  12. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

  13. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

  14. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

  15. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

  16. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

  17. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

  18. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Иии това е всичко. Разпрострях картинките в различни постове, защото когато в един пост има много, и има много такива постове, темата натежава ужасно.
    Както видяхме, има скици, различни версии на една картина, упражнения и закачки, някои от които може и да не са от нещата, които Бандеров би пожелал да покаже на широка публика, но ние на всичките се радваме.

  19. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Много са добри всичките. Жалко че Бандеров не е публикувал нищо от 2007 г. насам. Чудя се само защо се отказал от рисуването. Ако беше продължил да рисува, докъде ли щеше да стигне. fan4battle
    , помня че в артлайна Бандеров беше нарисувал едни дебели чичковци. Не можеш ли да ги намериш?

  20. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Не знам за какви чичковци говориш, това е всичко неповтарящо се, което намерих от стария си хард-диск. Иначе сред тях има един дебел дядо (Коледа)

  21. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Не, нали още от първите страници на темата на Бандеров във форума на артлайна имаше едни чичковци с кървави брадви и с качулки на главите им. Никой ли не ги помни? Както и да е.

  22. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Еха... fen, много мерси

    Имаше една негова картинка - една мома с шапка, и емблемата на батман на шапката. ако някой може да я изрови много ще се радвам

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  23. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Ами освен ако не се намери някой да си е запазил всичко... Може би в Графила да има някой такъв lurker.
    Жалко, наистина, такъв прекрасен арт... Но вече са минали пет години!!? о_О

  24. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

  25. Miau

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 284

    offline

    Най- големия! Имам ги въпросните дебелаци и още няколко които не сте качили в темата, но ще ги метна в понеделник:) Евала Бандеров!

    9 lives
  26. chr

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 430

    offline

    сега очакваме драматично появяване от бандеров
    http://www.youtube.com/watch?v=a1Y73sPHKxw

  27. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Много е хубаво, че сте ги запазили аз преди време се изтрепах да търся из нета негови работи
    Наистина е голям!

  28. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Miau каза:
    Най- големия! Имам ги въпросните дебелаци и още няколко които не сте качили в темата, но ще ги метна в понеделник:) Евала Бандеров!

    Чакам да постнеш въпростните работи.

  29. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    ммм, днеска нета ми е особено скапан - една картина качвам 5 минути - ама утре сутринта ще видим как е. май имам някви, дето все още не ги виждам тука в темата. благодарско, Петьо, някои от тия ги нямах.

    Snow, а как тъй се сети за Бандеров? зарад тебе тука всички се заносталжихме. кви обечи, кви цветове, кво чудо! каква загуба, че не твори или не показва вече!

  30. Miau

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 284

    offline

    Мисля че тези ги нямаше




    9 lives

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg