Comics Bistro — Форум » Златният пръст » Разни истории и други неща

1. baikonur

Член

Привет.
    Имам сценарий за комикс, който по стечение на обстоятелствата не успя да се пласира. 60 страници с по 5-6 панела. Приключенски, пост апокалиптичен. Който се интересува от него да драсне.
    Също така, ако някой има интересни идеи за проекти, ще се радвам да се включа.

2. baikonur

Член

Малко подготвителен материал от въпросния зарязан проект.

3. Kefo

КефоЗавър

Нещо не ти се вижда 'материала'... и разкажи малко повече за проекта.

4. baikonur

Член

http://prikachi.com/images/238/4515238k.jpg
    Това всъщност е демо страница която бяхме подготвили с художника (той вече няма как да се занимава с проекта) за Grozen (които вече няма как да го издадат).
    Не съм навътре в тези среди и не знам какви са възможните варианти за продължаване на проекта, не знам дали може да се припечели нещо, или не.

Като цяло издателството го хареса.

Сетинг:
    Опустошена от война планета.
    Главни герои:
    "Нашите" Дружина от човек- хакер, котка - картечар, роботизиран охлюв - механик.
    Мацка с танк която, ту им помага ту им пречи, ту бива спасявана от тях.
    Главния гад. Мистериозен тип с кофти минало. Слаб е, но главната му способност е да създава чудовища от месо и метал посредством нанороботи.
    Сюжет:
    Стар изкуствен интелект принуждава героите да спрат "главния гад" който от своя страна се стреми да стигне до голям енергиен източник, оставяйки след себе си все по силни гадове.

Предполагам това е достатъчно.

Пак казвам ако някой има наистина интересни предложения и му трябва човек който да напише сценарий - на сеща съм. Бъкам от идеи. :]

5. baikonur

Член

А да, 6 глави по 10 страници всяка. Писал съм го за малък формат.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg