Comics Bistro — Форум » На чаша кафе

1. Dragunoff

Администратор

14:00ч на 14 януари в Hip Hip Atelier (София, ул."Княз Борис I" 166)

Участие може да потвърдите в тази тема, както и на страница на събитието във Facebook:
    https://www.facebook.com/events/217229648360846/

Заповядайте на първия комикс-джем след края на света! Носете си добро настроение и материали за рисуване. Няма такса за участие - вместо това можете да донесете нещо сладичко или някакъв плод :--)

Идеята е да се съберем и да порисуваме съвсем свободно -- да се позабавляваме с комикси. А ако се получи яко, можем да го правим и редовно, и тематично, както и в други градове из страната.

* часът още не е фиксиран - в близките ден-два е възможна лека промяна, очаквайте и плакат!

2. Dragunoff

Администратор

3. Kefo

КефоЗавър

бахти колко съм тъп.......то днеска ли било?
    как беше?

4. InMyTree

Член

Аз се забавлявах доста

5. TANGRA

Член

Покажете ква я свършихте де, дайте малко сканове, снимки такива ми ти работи

6. Dragunoff

Администратор

Получи се добре, аз се бях шашнал да обяснявам какво и как ще се случва и не се включих с рисунки. Малко снимки ще покажем възможно най-скоро, а сканове очаквайте до седмица-две. Благодаря на участниците и.... до нови срещи

7. Dragunoff

Администратор

Ето малко снимки от срещата:
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.306971742673746.63602.124664484237807&type=1

8. Kefo

КефоЗавър

да видях ги снимките във фб.....яко е било чак ме е яд..........маа му :Д:Д

9. Dragunoff

Администратор

Kefo каза:
    да видях ги снимките във фб.....яко е било чак ме е яд..........маа му :Д:Д

Ще има скоро пак! Може би не в същия формат, но определено ще има Ще го обявим тук и на Facebook-a
    Добре дошли са и идеи как, къде и кога да се случват подобни неща.

10. Анонимен

Нерегистриран

Защо във фейсбука? Зарежете сайта. Пускайте снимките само в бистрото. Взехте да не обръщате внимание на бистрото. Ще има ли комикс-джем в Пловдив? Пак ви питам...

11. Dragunoff

Администратор

Взехте да не обръщате внимание на бистрото.

Като се обръщаш към "ние" знай, че това са всички, които посещават този форум. Иначе общо взето съм само аз, дето се грижа за сайта в момента...

Ще има ли комикс-джем в Пловдив?

Да, защо не! С удоволствие бих се разходил до Пловдив с такава цел. Но трябва да се погрижим да съберем поне няколко човека, желаещи да участват.

12. Анонимен

Нерегистриран

Аз говоря за всичките потребители, за теб знам, че се грижиш за сайта. Затова се обръщам към "ние". Другите потребители не влизат във форума заради фейсбука.

13. Dragunoff

Администратор

vegetastef каза:
    Аз говоря за всичките потребители, за теб знам, че се грижиш за сайта. Затова се обръщам към "ние". Другите потребители не влизат във форума заради фейсбука.

Да, затова и аз обръщам доста внимание на ФБ страницата на Бистрото... В края на краищата и форума, и ФБ са просто инструменти, начини хората да си общуват. Щом ФБ ми помага да организирам комикс-джем - защо да не го използвам? Но това е широка тема и бихме се отклонили много...

14. Lisa

random

браво за инициативата.

we come, we kill, we claim.
  15. angry soul

Член

Я!Мноо лошо от моя страна...Че не съм разбрал де.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg