Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

1. Kefo

КефоЗавър

Привет..направихме една нова стоп моушън анимациика заедно с още един приятел и я пуснахме в един конкурс с доста хубави за бг стандарти наградки
    Пускам я най-вече да я видите и да изразите мнение, но ако ви хареса може спокойно да гласувате а нас и да ударите едно рамо за наградата на публиката

П.с. Акко има някаква възможност да направите темата 'залепена' ще съм много благодарен

http://igrinakasmeta.bg/video?id=5

2. Azzara

Solar

Супер сте

Learn more?
  3. Анонимен

Нерегистриран

добро е

4. TANGRA

Член

Браво Кефо, давай все така

5. Dragunoff

Администратор

Озвучаването е много на място, декорите много ме радват, водещият на телевизора сцепва и историята е поднесена интересно -- браво

Само субтитрите ви трудно се четат, може да им сложите сянка

6. Kefo

КефоЗавър

Озвучението и мене е нещото което най-много м ихаресва!Евалата на Габриел Генов (бивш съученик) който няма абсолютно никакъв опит в такива неща!Сигурен съм, че ако бяхме наели професионални актьори нямаше да го направят толкова яко

а субтитрите.....аз всъщност вобще не искам да иам субтитри!Просто го иамше в регламента на конкурса...иначе те са правени в последния момент и имат супер много грешки и неточности...по-добре, че трудно се четат :D:D:D

7. Kefo

КефоЗавър

Пффф днеска някой си е направил гавра с нащо филмче...вчера бяхме на 2ро или 3то място по гласове и днеска гледам клипчето е направено 'private' и не се отваря!

8. InMyTree

Член

Много са ви готини типажът и декорите!

9. Snow

Special Ed

Видеото си бачка, Кефо! Кефих се да го гледам! Браво!

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg