Comics Bistro — Форум » Благата дума - хвърлен камък ;)

1. vasko

василаки

Тук е мястото да кажете откъде идва ник-а ви.

Моят е личното ми име. Преди бях Астфгл - един персонаж на Пратчет, президент на преизподнята

2. uah

Льольо

По IRC-тата се възхищавах на хората, успели да си изберат як ник. Тогава исках нещо кратко, за да не ми се реже ника като си слагам |away, |iade, |spi, |ne_klati и тем подобни. Имаше някаква мода да си пишеш ник с латински букви, които да се четат на кирилица. Така си написах uJIuaH, което би трябвало да се чете Илиян. После реших, че може да съм uaH_6u6uaH, а накрая остана само uaH, което аз си го четях Ян. Повечето ми приятели почнаха да ми казват Ян. Тези от IRC-то. Няколко приятели ми казваха "уаХ", а по-късно почнах и аз да си казвам така и ето, че вече не ми пукаше да кирилизираното прочитане на ника ми и станах просто "uah"

3. Snow

Special Ed

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  4. Dragunoff

Администратор

Интересна тема

моя ми е останал като прякор от училищните години, когато със съучениците ми прекарвахме свободните часове в клуб "Voodoo" пред CS, Half-Life и Red Alert 2. Някъде там се роди този прякор, не помня вече точно как и защо. Почнах да го ползвам и като nickname, макар че вече бях ползвал няколко други. Просто имаше повече смисъл, защото бе истински прякор.

5. vasko

василаки

Драгуните са тежковъоръжени единици от британската армия. Сигурно е имало някаква такава единица в игрите, които сте играли.
    А темата си е напълно генерична.

6. Mel

модератор под прикритие

Исках нещо кратко,звучно между двете съгласни на двете ми имена,а именно М и Л и стана Мел

девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  7. RottenBrain

Член

vasko каза:
    Драгуните са тежковъоръжени единици от британската армия. Сигурно е имало някаква такава единица в игрите, които сте играли.

Или са марка снайпери по-скоро, представяш ли си...

You can't stop the signal.
  8. Lisa

random

от малка ме сравняват с лисици, понякога заради външност, понякога заради поведение.

we come, we kill, we claim.
  9. Skitalec

Член

Skitalec, защото съм на 21 години, а съм живял в 13 града...това са само градовете, иначе съм се местил доста повече от 13 пъти...и някак си дойде естествено ника.:)

10. bast

The Alien cat

11. Анонимен

Нерегистриран

Vegeta-аниме герой + моето име Stef = vegetastef

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg