Comics Bistro — Форум » Умно село » Комикси

Artline

(11 отговора, 8 участника)
  1. Анонимен

Нерегистриран

http://www.artline-comics.net/
    itzi,respect!

2. Rotorblade

Член

Колко предвидливо не е сложил форум човека! Опит, опииит...

3. DEF

senior

Aй пак да се сберем в артлайна е хора?
    Кфо толкоз не може да се оправи ?

4. Rotorblade

Член

Nema forum bate! Itzi ne ni 6te!

5. fan4battle

..

DEF каза:
    Aй пак да се сберем в артлайна е хора?
    Кфо толкоз не може да се оправи ?

А какво толкова ни пречи да се събираме тук? Така или иначе това което беше там няма да се повтори..

Сайтът го има отпреди месец поне, бяхме пуснали зрънце инфо в микроблога, но сайта май е посещаван по-рядко и от форума.

6. DEF

senior

fan4battle каза:

А какво толкова ни пречи да се събираме тук? Така или иначе това което беше там няма да се повтори..

Сайтът го има отпреди месец поне, бяхме пуснали зрънце инфо в микроблога, но сайта май е посещаван по-рядко и от форума.

Keфи ма скина му повече,.

7. Анонимен

Нерегистриран

Rotorblade каза:
    Nema forum bate! Itzi ne ni 6te!

Ици ни е сърдит,защото се преместихме в бистрото,не се сещам за друга причина .

И на мене ми харесва повече скина на форума на артлайна.

8. Dragunoff

Администратор

DEF каза:

Keфи ма скина му повече,.

vegetastef каза:

И на мене ми харесва повече скина на форума на артлайна.

Аз не виждам да имат някакъв форум в настоящия си сайт. Не разбирам за какъв скин говорите. Ако става дума за сайта им - то не виждам кой ще седне да разработи такъв скин и за форум. Дори да пуснат форум - биха използвали шаблон. А тук си имаме собствен скин (разбирай - имаме си лице!; даже в светъл и тъмен вариант) и ако нещо се счупи, само ми пишете и аз се заемам да го оправя. Така че...

За съжаление други са проблемите в нашия форум...

9. Lisa

random

имат предвид стария форум, според мен. мен пък по- ме кефи платформата там, ма свикнах и на тая.

а старият форум е безвъзвратно счупен, не си правете илюзии, че може да се върнете и да водите смислени разговори там. твърде бъгаво е.

we come, we kill, we claim.
  10. vasko

василаки

Дано просперира това издателство...

11. fan4battle

..

Lisa каза:
    а старият форум е безвъзвратно счупен, не си правете илюзии, че може да се върнете и да водите смислени разговори там. твърде бъгаво е.

Даже и за архив май трудно може да става вече...

Мисля че в Артлайн форума беше най-добре когато беше там RaynerApe, който се беше заел да се грижи нещата да вървят гладко и да има разговор с потребителите. Ако се сещате - това беше времето на месечните конкурси. Доколкото знам той беше служител на Артлайн освен като преводач, и в качество на връзка с потребителите - т.е. си му беше част от работата. В по-ново време, когато форумът бе залят от ботове, нямаше какво да се направи при положение че администраторът на сайта им бил изчезнал заедно с админската парола... А няма как човек да трие денонощно непрекъснато увеличаващи се спам мнения и теми, дори това да му е работа (а такъв човек просто няма). Нещо подобно се случи и с втория им форум, който беше направен за списание Анимания.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg