Comics Bistro — Форум » Умно село » Комикси

Здравейте

(3 отговора, 2 участника)
  1. thecharge

    Член
    Joined: Авг '10
    Posts: 3

    offline

    Здравейте, от няколко години ми се въртеше в главата да почна комикс и ето на най-накрая почнах трети ден и вече завърших една от страниците :D. Комикса ще се казва hack3r, ще е безплатен online и се надявам да е интересен за хората :D, та ето я и пъвата завършена страница, сори за watermark-овете ама наскоро ми гепиха някои идеи и така съм малко параноик, докато не го завърша:

  2. Mel

    модератор под прикритие
    Joined: Дек '08
    Posts: 602

    offline

    Здравей,Браво за ентусиазма:) Ще те помоля да ресайзнеш,защото картинката е много голяма,трябва да отбележа че ватермарка разваля нещата (някак си ми действа така като опаковъчна хартия на някоя от рекламните български агенции) и може да дадеш малко инфо за комикса още.На мен лично ще ми е интересно Виждам,че имаш вкус към изчистена знакова визия
    Обаче според мен трябва да я овладееш още- ще коментирам по-подробно по нататък.

    П.С.Преместих и темата в И сам войнът е войн, там са авторските теми

    девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  3. thecharge

    Член
    Joined: Авг '10
    Posts: 3

    offline

    Мерси за критиката, ресайзнах, махнах watermark-овете и сега поне мисля че се вижда по-добре.

    Та за историята:
    има двама герои:
    Име: Иван (българин) Роден град : Казанлък(неможе всички да са от София) Nick: ZackNAF3iN Години:29
    Име: Петер (Поляк роден в Пловдив) Nick:traXsASS Години: 25
    Двамата са тандем в разбиването на сървъри, крадене на лични данни, информация и сриване на сървъри.
    Всичко е добре, докато не хващат traXsASS по време на една от поръчките им, повдигат обвинения срещу ZackNAF3iN. Естествено един чичка от правителството намира ZackNAF3iN и му дава мокра поръчка, която той трябва да изпълни в рамките на една година за да изкара приятеля си от затвора. Така той се хваща да обикала из европа и да събира елитен екип от хакери, специалисти по сигурността и фалшификатор.
    А другите персонажи са:
    Име: Люсиен Родена Град: Виши (Франция) Nick:gimmick Години: 23 - Хакер, учи в Париж, топ специалист по сигурността, красива млада дама с много лоши навици.
    Име: Радослав (човекът от страницата) Nick:theCharge(колко егоистично а ) Роден Град:София Години: 23 - учи Роботика и ИКТ(информационна и комуникационна техника) в Лондон, занимава се с устройства за локализация, кракер, няма врата която да му се опре и схема която да не може да направи (или поне той така си мисли)
    Име: Василий Nick: PabloPicante Години: 49 Роден Град: Минск - old school хакер, проектирал сървърът, който трябва да се разбие, естествено не са му платили никакви пари затова е озлобен. Намират го в Москва докато се опитва да направи свой botnet, веднага се навива да участва.
    Има и още второстепенни герои, които ще помагат на екипа в различен етап от поръчката.

    Сори че се отплеснах.
    Надявам се да звучи интересно.
    и като казва ZackNAF3iN :
    Тук сме се събрали peter pan and mother fucking Чичоти Гошо.


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg