Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

1. Mel

модератор под прикритие

http://www.nha.bg/bg/gallery/upcoming
    ИЗЛОЖБА – ЛЮБОВТА /АВТОРСКИ ИЗДАНИЯ ЗА ДЕЦА/

30 юни – 13 юли 2010

На 30 юни от 18 часа в галерия „Академия„ ще бъде открита изложбата ЛЮБОВТА /АВТОРСКИ ИЗДАНИЯ ЗА ДЕЦА/, част от Международния студентски проект – България, Германия, Корея и Израел.

За трети пореден път специалност ”Книга и печатна графика” участва в международен студентски проект с участието на:
    - Преподаватели и студенти от катедра “Книга и печатна графика”, Национална художествена академия в гр. София, България
    - Проф. Маркус Херенбергер и студенти от Fachhochschule Münster (Висше училище за изкуства и дизайн) в гр. Мюнстер, Германия.
    - Проф. Вон Бок Рии и студенти от Duksung Womans University (Частен университет за графични изкуства) в гр. Сеул, Южна Корея.
    - Преп. Орит Бергман и студенти от Bezalel Academy в гр. Йерусалим, Израел.

девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  2. Mel

модератор под прикритие

http://www.nha-bg.org/bg/gallery/upcoming

Изложба

ХРАНАТА
    /АВТОРСКИ ИЗДАНИЯ ЗА ДЕЦА/
    1 – 10 юли 2011 г.

МЕЖДУНАРОДЕН СТУДЕНТСКИ ПРОЕКТ
    БЪЛГАРИЯ, ГЕРМАНИЯ, ЮЖНА КОРЕЯ И ИЗРАЕЛ

Откриване - 1 юли (петък) от 17.00 ч.

“Храната” – тема на поредното, четвърто издание – 2011 год. на международния студентски проект с участието на:
    - Преподаватели (доц. Р. Далкалъчева – ръководител на проекта, проф. В. Паунов, проф. К. Гогов) и студенти (IV курс бакалаври и I курс магистри) от катедра “Книга и печатна графика”, Национална художествена академия.
    - Проф. Маркус Херенбергер и студенти от Fachhochschule Münster/Fachbereich Design (Висше училище за изкуства и дизайн) в гр. Мюнстер, Германия.
    - Проф. Вон Бок Рии и студенти от Duksung Womans University (Частен университет за графични изкуства) в гр. Сеул, Южна Корея.
    - Проф. Орит Бергман и студенти от Bezalel Academy в гр. Йерусалим, Израел.

Храната като необходимост за физическото ни оцеляване, храната като производствена технология, храната като непозната и причудлива екзотична кухня или храната като генетична злоупотреба – ГМО,...храната... като “храна за душата”...

Една тема, но както обикновено изненадващо многобройни гледни точки и интерпретации, обусловени от различната национална чувствителност и уникална авторска креативност на младите художници. Именно тази непресъхваща динамика на творчески реакции прави международния студентски проект, вече за четвърта поредна година, изключително успешен и плодотворен.

3. Kefo

КефоЗавър

Сега в академията може да видите плаката на който имам най-слабата оценка от всички кандидатствали 'Плакат и визуална комуникация' :D:D:D:D

4. Kefo

КефоЗавър

академията смърди

5. vasko

василаки

Kefo каза:
    академията смърди

obvious shit is obvious

6. Mel

модератор под прикритие

EЙ! Не правете тотални обобщения за нещо, базирани само на собствения си опит или на това, което сте чули. Моят престой там не беше никак лош и безполезен въпреки и лошите страни на нещата.Може с академията да не почва и да не свършва света,особено за повечето хора,които са имали вземане-даване с тази инстанция, обаче аз продължавам да смятам, че лично за мен това беше правилното място и правилната специалност,друг е въпросът дали аз бях добра студентка

7. Miau

Член

кой колко си го умее Видях изложбицата супер е ! И да видите Бешков на Шипка 110 години! Ето това там е рисувач рисувач!

9 lives
  8. Mel

модератор под прикритие

Дам:)Мерси,че спомена за Бешков,че се бях разсеяла.Класика е той - ще видя до кога е изложбата.

П.С:
    инфото

До края на август.

9. Kefo

КефоЗавър

Бешков трябва да се види!!!
    Аз се шегувам за академията :D:D просто 5 години в гимназията съм се нагледал вече на дебили, а те в академията са почти същите хора и нямам сила повече :D:D и като видях какви ще са ми колегите и някой от професорите ми стана лошо.....по-добре да не уча това си е мое мнение де.В академията се случват и много хубави неща напоследък и може да бъде и много полезна...това не го oспорвам зависи си от човека..аз просто вече нямам сили

10. fluttergirl

Член

Аз малко неадекватно се включвам, ама да питам - Мел, тази картинка най-горе за първата изложба твоя ли е?
    МНОГО Е ХУБАВА!!!!

11. Mel

модератор под прикритие

Ох, не, за жалост. Но-надявам се скоро да ви залея с новия си проект, дето много си мечтая да осъществя

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg