Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

1. Mel

модератор под прикритие

Откриват аутлет за книги в НДК
    21 май 2010 / News.dir.bg
    Първият аутлет за книги ще бъде открит по време на предстоящия пролетен базар на книгата в НДК.

Някои от участващите в него 65 издателства ще предлагат на щандовете си хитови заглавия от предишни години на по-ниски цени. Отстъпките ще са от 40 до 70%.

Поредното издание на пролетния базар стартира на 24 май и ще бъде открито от министъра на образованието Сергей Игнатов. Изложението ще е на третия етаж на НДК и ще продължи до 30 май.

По време на пролетния базар на книгата в НДК голяма част от издателствата ще представят новите си заглавия и ще ги предложат на читателите си на по-ниски цени.

Премиери ще има на книгата "Какъвто трябваше да бъде" на Георги Лозанов, Елизабет Костова ще презентира романа си "Крадци на лебеди", а литературният критик Йордан Евтимов ще представи "Двойното дъно на класиката: От Ботев и Вазов до Йовков и Далчев".

Почти всички издателства ще продават книгите си с намаление от 20%.

И още инфо:
    http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=487415

Вход - СВОБОДЕН

девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  2. vasko

василаки

Ходих. Беше пълна скръб. Далеч не всичко беше с намаление, което беше тъй или иначе скоро ще е по сергиите за 2 лв. На входа се раздаваха некви пикливи картончета за намаление на едно издателство дето нямаше нищо хубаво. Софтпрес си бяха махнали колелото.
    Най-много ме ядоса организацията. Навръх 24-ти ходих. НДК-то като морга, на вратата някакъв чичко дето спираше сички и зад него надпис с маркер, че панаира почва на 25-ти. Благодарение на тази шитня се обърках и пропуснах откриването.
    Въобще пълна пародия. Не си губете времето да ходите, според мен няма смисъл.

3. Mel

модератор под прикритие

Ооо,аз бях доста доволна. Купих първите 2 книги на Дюн на доста изгодна цена, наблязах си едни книжки (за купуване,а не за крадене,за по-нататък) и си намерих едно издателство,дето ще се прицеля

И Васко,чак сега видях какво си ги отказвал хорицата, ми няма значение, че организацията била зле,аз отивам зарад книжките
    И между другото,засякох те на изхода,обаче ти не ме позна

4. vasko

василаки

Kupila si gi izgodno 6toto bard sa makdonaldsa na knigi v bg i imat nai-golemi otstypki i gramadni tiraji. Otnosno panaira- ku4e6ko laino ne moe se polira.
    Ne se vpe4atlqvai 4e ne sym te vidql, imam ujasna pamet za lica. I sega ne bih te poznal.

5. Mel

модератор под прикритие

Ам хубаво е,че изобщо има такова събитие,та му се радвам,вярно е,че панаирите на книги не са това,което бяха в началото.
    НП за познаването,в края на краищата не си длъжен да ме помниш,макар че аз за добро или за зло не се забравям лесно Иначе моята визуална памет си е като на художник добра

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg