Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

TANGRA

(274 отговора, 34 участника)
  1. TANGRA

Член

това ще е финалният вариант...

и предния ми пост да го има и тук че влезнах в нова страница
    http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/068/e/4/devil_7_by_tangraartbook-d3b9qql.jpg

2. Анонимен

Нерегистриран

Много е светла за тематиката си.
    Контраста ти е зле.Трябва този герой да се набива на очи.Погледа ми се разпилява навсякъде
    Когато правиш тази 2-ра светлина ( фенерите ) трябва да е по ярка където го допира.
    Отвори тази картина на Edmund Blair с Photoshop-а( или каквато програма използваш), и виж тъмните ноуанси от светлите как са разположени в color-picker-a и след това твойте.
    Виж как кифлата и рицарят избиват на очи докато гората и хората са по-малко наситени.При теб трябва да е така със лодкаря и гоблините.

3. vasko

василаки

Chibi-то изби !

4. Анонимен

Нерегистриран

TANGRA каза:
    ами всъщност двеминутното ти търсене не ме устройва изобщо. Необходими са ми серия от уроци за начинаещи относно техниките и инструментите , начините на приложение на различните четки, градиенти , селекции, маски, филтри, работа със слоеве и т.н.

Така, ако искаш , ето ти skype-а ми "Evulchibi"
    Пращам ти НАЙ-добрите четки.И ще ти кажа коя за кво е.А те... чесно...се ползват точно 2...всички останали са за textures щото повечето от нас ги мързи или нямат нерви да прават някжи малки чертички и прочей.
    Ето ти и майката на всички изродски рисунки, http://www.cgtextures.com/
    Земаш от там текстура, драг у photoshopa и почваш да търсиш стил на layer-a.Дали ще е Hard light , Overray , Soft light etc. зависи как ти изглежда най-добре на теб.

Всичко останало е practice брат.Гледаш добри художници и дизайнери и...тва е...
    Ето тоя , saejinoh , няма ЕДНА текстура в рисунките си , сичко прави без никъф ефект от photoshopa, всичко дето е рисувал е 100% от него.
    http://saejinoh.blogspot.com/

А ето тоя http://www.danluvisiart.com/showcase.html ме кара да мисля що просто не зема да почна със замеделие да се занимавам.

5. vasko

василаки

ОФФ:
    Аз да си кажа, че демоничната тематика не ме кефи, от гледна точка на това че името на демона, който е зачислен за България е именно Тангра ( и затова страната ни сме толкова зле ), а на нашия национален ангел никой не обръща внимание. Да се показват зловредни демонични същества като забавни типажи ми е против разбиранията, лично.

он: Иначе не мога да си позволя да коментирам рисунъка, вижда се, че е добре. Работите и на двама ви много ми харесват и очаквам с нетърпение идните ви неща. Все така !

6. TANGRA

Член

Evulchibi прав си за всичко което каза братле и искрено оценявам съветите ти . Съзнавам че много бачкане ме чака за да вкарам оцветявките си в пътя и работя по въпроса. Честно казано винаги съм се дърпал от работата с цвят и сенки и контраст въобще и редките случаи в които съм го правил само доказват колко съм зле. Опитвам се да наваксам липсващите ми основи доколкото мога и съм благодарен за линковете които ми пусна - винаги е от полза да гледаш как творят мастърите, а и на текстурите ще се намери добро приложение. С Фотошопа засега трудно се спогаждаме - функциите му са ми до голяма степен в мъгла, да не говоря че на горната рисунка за пръв път използвах слоеве, но напипах в нета няколко доста полезни урока и мисля че с упорство ще започнат да се получават нещата. Благодаря за градивната критика , ще очаквам такава и при следващите си напъни.

7. Анонимен

Нерегистриран

Няма проблеми братле

8. TANGRA

Член

За седмичната тема :

9. vasko

василаки

:lol: Супер идейка :)))))

10. Snow

Special Ed

За контарстите и наситеностите не ти трябват четки, Тангра. Ще ти помогне да гледаш картината в грейскейл отвреме навреме докато я рисуваш за да видиш къде точно са контрастите. Ако ти се занимава хвани няколко картини на Фразета например и ги обърни в грейскейл да видиш как са контрастите при него.

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  11. TANGRA

Член

Благодаря за съвета Snow , ще го изпробвам
    Васко радвам се , че ти допада :)

12. bast

The Alien cat

poslednoto kurti

13. Lisa

random

комиксът с акулата е много готски!

we come, we kill, we claim.
  14. TANGRA

Член

Баст , Лис, мерси радвам се ,че ви харесва

15. vasko

василаки

Рисунките имат ред проблеми, но аз предпочитам да се концентрирам на позитивното и да ти кажа да продължаваш с рисуването, всяка следваща е по-добра от предишната.
    За последната: ако не си гледал 3д анимацията "Dragon Hunters" ( Chasseurs de Dragons ), гледай го, ще ти даде добри сходни идеи.
    Също така, хубаво е да не си играеш всеки път да си пишеш подписа наново, както си направил тука, ами да си го направиш на воден знак и да си го лепваш на всичко, което правиш. Така творбите ти ще са по-разпознаваеми и ще си по-разпознаваем.

16. Rotorblade

Член

Браво братле! Много приятни както винаги!!!

Напредваш супер бързо и с цвета! Еваларка! Само на последната иска още работа по небето и скалите.

17. TANGRA

Член

Драсканица :

18. TANGRA

Член

Съвместна работа със Сноу, за фестивала в Лесковац :

19. amateur

297

!!! много добро

20. Rotorblade

Член

Iskreno, ama iskreno se kefq!!! Strahoten si!

21. Dragon_Phoenix

Член

Brau Tagrich!!!!

Dragons Are Awesome!!!
  22. TANGRA

Член

23. TANGRA

Член

И тука да го има , че много се кефя от цвета на Сноу

24. Dragon_Phoenix

Член

Много добро Ман. Много!!!

Dragons Are Awesome!!!
  25. TANGRA

Член

Радвам се , че ти харесва ман, но до голяма степен заслугата е на Сноу с чудесния му цвят, моята първоначална оцветявка беше много постна...

26. TANGRA

Член

27. Rotorblade

Член

Много добри! Еваларка ман!

28. TANGRA

Член

http://www.amilova.com/bg/comics-manga/2102/%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D0%BD/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0-1/%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-1.html
    Със Сноу участваме в конкурс за комикс, който ще продължи 4 месеца . Поради късите срокове с които разполагахме до началото по голямата част от страниците все още нямат цвят, но ще наваксаме във времето . Влезте, разгледайте, ако ви харесва подкрепете ни в гласуването което стартира от 15.10.

29. knsl

Член

Лелее мноо е яко уе - евала : )

хорибле
  30. Анонимен

Нерегистриран

добър е комикса, ще ви подкрепим

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg