Comics Bistro — Форум » Умно село » Изображения

1. Snow

Special Ed

Лисичка suggested да си направя тема с всички панди, които събирам от хората. Та почвам. Цялата история с пандите всъщност започна на 30 ноември 2007, когато Дрейзън ми даде тази:

Много е готино да го гледа човек как рисува. А и тая панда наистина е хипер яката. После се почна...
    От Стела (Капитан Стан)

Eли

X

Имам и от LOC, но не мога да намеря къде съм затрил скан-а. И от Бети (Vittu_Perkele от Artline-то).

И най-яката панда засега

И ена много ценна панда от един много ценен човек.
    http://img132.imageshack.us/img132/6098/zago6ko.jpg (гигантска е, утре ще е ресайзна).

Имам странното чувство, че съм пропуснал нещо някъде. Утре ще се сетя.

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  2. Kefo

КефоЗавър

Яки са Жоре...тряя да си направим една темичка където да пускаме само рисунки подарени от съфорумници и приатели.

3. Snow

Special Ed

Да... тая тема ще има още да расте, де. Ще карам още хора да ми рисуват панди.

4. Wiz

Анимиран

Скоро не си пускал нови панди тука ... пусни един Кунг Фу боец :Р

Ако искаш да не те забравят...взимай заеми..!
  5. Snow

Special Ed

Нема панди.

6. Wiz

Анимиран

Няма... те нали са на изчезване... Незнам братле ама първата ме кефи СУПЕР много незнам защо не я развиеш супер много ме радва няква нищо че е само скица

7. Snow

Special Ed

Ама аз тука няма панди, които аз съм рисувал. Първата е на Дрейзън от далееечната 2007-ма, и с нея започна това.

8. Wiz

Анимиран

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! .... Ми аре пускай още панди твой други няма значение ама тая първата е много кефеща

9. fan4battle

..

Яки са много!!
    Във времето от пускането на темата досега, намери ли си скановете дет' пишеш че си бил затрил?

Kefo каза:
    Яки са Жоре...тряя да си направим една темичка където да пускаме само рисунки подарени от съфорумници и приатели.

Дека е?

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg