Comics Bistro — Форум » Градската управа

1. Dragunoff

Администратор

От хостинг-доставчика ми напомниха, че идва време за плащане на хостинга.
    Всъщност това е моят личен хостинг и аз смятам да продължа да си го поддържам. Но може би е време Бистрото да мине на собствен хостинг, за да има повече мегдан за развитие (а да мога и аз спокойно да си работя върху други проекти)

Тъй като наближава и времето за подновяване на домейна (след 2-3 месеца) мисля, че е удачно да съчетаем двете неща.

Прегледах доста хостинг-планове от български доставчици и засега се спрях на Икономичния план от ICN.BG

Струва 6.90лв/месец и при предплащане за 1 година получаваме и безплатен домейн (за една година). И така всичко излиза 82.80 лв

Не е много, но не мога да го поема сам, затова моля за подкрепа и ще се радвам, ако съберем парите. Голяма част от форумните люде са в София, но не знам кога пак ще имам път натам (може да е след две седмици, може и след месец или три). Затова можем да пробваме през epay.bg - става за секунди и всичко, което ви е нужно е регистрация в сайта им и обикновена дебитна карта, която след регистрацията, трябва да потвърдите от банкомат (после може да си ползвате epay за плащане на сметки - адски е удобно).

Ето форма за пращане на пари през epay (тя ще ви пренасояи към epay.bg, а парите - към моята сметка )

* аз давам 10лв като начало
    * ако някой иска да помогне и се мярка край В.Търново или Г.Оряховица, може да се видим
    * ако някой има по-добро предложение за хостинг, нека сподели

2. vasko

василаки

=)В сряда ще гледам да участвам с 10 лв.

3. Bobby

Член

http://tophost.bg/ Прегледай плановете тука, според мене там е по-добре, но пак си реши. Аз незнам дали мога да дам нещо, защото нямам дебитни, кредитни карти и...

http://comics.bulgarianforum.net/forum.htm-за фенове на комикси-безплатно четене!Вече с над 2000страници!
  4. 4i4mitko

vandal

имам 10 лева ма ням карти и май немога и да имам понеже не работа като дойдеш в софия пиши да се видим

5. Bobby

Член

4i4mitko попринцип има карти, които не ти трябва да работиш. По темата - ако имаш път в Варна, не съм за 10 лв и ще ти дам все пак да живеят комиксите

http://comics.bulgarianforum.net/forum.htm-за фенове на комикси-безплатно четене!Вече с над 2000страници!
  6. gradski-tigar

Член

Нямам карти, ако минеш през София ми се обади, ще ти дам 10 лв. Другия вариант е, някой, който има карта и е в София, да направи среща, да събере парите и да ти ги пратиме всичките на куп през неговата карта.Трябва ти да определиш човека и да пуснеш негова снимка за да знаеме на кого да дадеме парите, и наче някой който чете форума може да ни събере да вземе парите и да офейка. Избери човек, дата, час и място и прати снимката му. А може, този човек да си даде телефона и всеки който иска да даде пари, да си уреди лично среща с него и да му даде парите.Важното е ти да пратиш снимката на човека.

7. Dragunoff

Администратор

Да, идеята ти не е лоша, но се очертава да имам ходене до София в края следващата седмица. Ще ви държа в течение. Благодаря!

8. Azzara

Solar

нужни са: 82.80лв
    събрани до момента: 10лв

Тая система отчита ли пращанията през PayPal?

Learn more?
  9. chr

Член

dragunoff aide predi da zamina za rumaniq da se vidim
    29-30
    neshto takova ostavi mi samo edin tel

10. Dragunoff

Администратор

Azzara каза:
    Тая система отчита ли пращанията през PayPal?

Ами, системата е много сложна - две очи и две ръце, които следят един email и още 2-3 акаунта, но се старае своевременно да отчита всичко

chr каза:
    dragunoff aide predi da zamina za rumaniq da se vidim
    29-30
    neshto takova ostavi mi samo edin tel

ей, за Румъния, честито, чудесно Телефона на ЛС, аз съм наоколо

11. Bobby

Член

В крайна сметка събрахте ли всичките пари? Защото ако не сте аз мога да направя с смс-и да се събират по 0,30лв , 0,60лв , 1,20лв и 2,40лв за всички оператори и така също е добър вариант да се събират?

12. Dragunoff

Администратор

@Bobby - благодаря, но така мисля, че доста тромаво ще е

Вече имаме 50лв (от 82 общо), но дори да съберем повече, ще им намерим приложение (например домейна за още една година)

В събота и неделя и понеделник съм в София и тогава мога да се срещна с хората, които желаят да дарят.
    Пък и може да стане нещо като форумна среща.

Очаквам предложения за час и място. Ако не измислите нищо, аз ще избера.

(може да го съчетаем и с тази среща)

13. vasko

василаки

Nepremenno 6te doida da se vidim! Dai telefon na li4ni.
    Nepremenno napi6i 4as i den. Az moga mejdu sybota celiq den i nedelq do obqd.

14. Dragunoff

Администратор

СъботаНеделя по обяд/ранен следобед пристигам в София и тогава ми е най-удобно, някъде след 14ч
    дайте предложение за място

15. Dragunoff

Администратор

Излезе ми неотложна работа за събота, така че няма да мога да съм в София тогава и затова го отлагам за неделя и понеделник.

Неделя следобед и понеделник предиобед ще съм в София.
    Най-удобно мисля, че ще е около 15ч в Неделя
    .

Който иска да се видим да пише едно ЛС или в тази тема. Айде

16. vasko

василаки

az

17. Dragunoff

Администратор

с vasko се разбрахме утре(неделя, 4ти окт) в 15ч на Попа
    който желае, нека се отбие (и обади)

18. Dragunoff

Администратор

Благодаря на всички, които помогнаха:

orehovka
    fan4battle
    gradski-tigar
    kmetax

както и на всички, които изявиха желение, но не сме успели да се видим

Събрахме 100лв, с които ще взема нов хостинг и ще платя домейна за 2 години. При удобна възможност ще осъществя преместването и тогава сайта може да не е активен за един ден.

Оставям страницата за пращане на пари като страница за дарения

19. chr

Член

vhovek tuka v rumaniq se zapoznah s bliznaka ti
    tiq dni shte go snimam i shte go postna

inache pak sry
    nadqvam se da moga da pokriq izvestna chast v dada

20. Azzara

Solar

Драгунов, аз ти пратих едни пари през PayPal миналия месец, ама като гледам, нямат намерение да се преведат скоро.
    Поне в събота още не бяха изтеглили нищо.

Learn more?
  21. Dragunoff

Администратор

Не съм получавал нищо на paypal може би нещо се е объркало, имаш ЛС

22. Dragunoff

Администратор

Изкравам темата на горе, защото момента е удобен да събера средства и за хостинга тази година.
    Сумата за следващата година е 58лв. От миналата имаме останали 40лв, така че трябват ни още малко.

Желаещите да помогнат, нека посетят страницата за дарения. Също така можете да давате и на мен - по всяко време във В.Търново или на тазгодишния Анивенчър (ще бъда там поне в един от дните)

Ако се натрупат повече пари, ще ги използвам за отпечатване на флаери и стикери за Бистрото.

В друга тема отварям въпроса и за реклами на сайта:
    http://comicsbistro.net/forum/topic.php?id=603

23. orehovka

мускетарка

Браво, Драгунов. Ти си мъж.

Gangnam style!
  24. Dragunoff

Администратор

Утре(събота, 04 сеп) съм на Анивенчъра - ако някой искда да се видим, нека се обади.

Телефона ми е 088* *** ***

25. orehovka

мускетарка

Щеше ми се да дойда да се видим, но цял ден се занимавахме с пренасяне. За съжаление и другите дни се очертават по същия начин - трябва да сме се изнесли до средата на септември за да направим място за новия наемател на старото ни жилище. Поздрави на всички, които ще ходят на Анивенчъра - да се забавлявате и заради мен.

Gangnam style!
  26. Dragunoff

Администратор

Благодарности на всички, които помогнаха Хостинга е уреден за следващата година!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg