Comics Bistro — Форум » Благата дума - хвърлен камък ;)

1. Анонимен

Нерегистриран

Другата седмица в неделя на 14 юни ще ходя в София да предам на Сатанасов комикса за изложбата в Сърбия.Искате ли тогава да направим форумна среща някъде на центъра,поне да се запозная с вас.Не съм уточнил точното място понеже от доста време не съм ходил в столицата и съм забравил малко.Ще пристигна в София най-късно в 10:00 часа преди обед.Реших да е преди обед ,защото вечерта има голямо задръстване във влаковете,поне така разбрах.

2. Xquisite

Untitled

Май че ще съм свободна тогава, пък и гарата ми е близо, може да се разберем да се видим.

3. Dragunoff

Администратор

Утре (14 юни) 10ч. на Централна гара, под таблото за разписанието
    и аз ще съм там

4. Kefo

КефоЗавър

Там сме

5. Astfgl

Президент на Преизподнята

И аз ще дойда 90%. Предлагам да изчакваме до 10.30

В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  6. fan4battle

..

Ех... ще бъда виртуално с вас... Поздрави на всички. И на Сатанасов. Не мога да участвам, защото не мога да правя/пратя принтове сега, пък него не мога да го занимавам... Хайде!

7. Astfgl

Ееее супер мина! После се забихме из Софето с аматьора с часове Благодаря за добре прекарания ден.

8. amateur

297

добре че имаше бира

offtopic: бай Дъуей, маалко по-късно случайно се видях с едни приятели художници единият от които се оказа че на 10.07 във Варна на телевизонната кула ше праят IDM, jungle, breakcore-ish парте . и с тях много бирии ... + незнамкакуспяхдаСлънчасям сега съм изгрял на лице и ма боли червено

9. Astfgl

Ще правим нова среща на 20 юни 2009! Среща на фонтана пред Народния театър!!
    16.00 h.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg