Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

LOC's Random Lectures

(67 отговора, 19 участника)

Етикети:

1. Kefo

КефоЗавър

Аз съм там...имам малко проблеми с композицията и мисля, че ще ми е полезно да си поговоря с някой по опитен.
    Еззера също ще го навия.

2. rikae

Член

Аз ще мога само в неделя, но с удоволствие ще дойда. Темата ми е инетересна, а и рядко е засягана както си му е реда

3. Nutthead

грудка

и аз ще дойда и това ше е ПОСЛЕДННИЯ ШАНС НА ХОРАТА КОИТО ИМАТ ДА СИ ВЗИМАТ ДИПЛОМИ ОТ СЪРБИЯ да го направят.

i saw, i conquered, you came
  4. Lisa

random

и аз идвам. събота.

we come, we kill, we claim.
  5. Snow

Special Ed

Ще гледам да дойда.

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  6. Miau

Член

Оу....и аз искам...ама...не знам дали ще съм в софия.... дем ит...

9 lives
  7. LOC

~11~

Miau каза:
    Оу....и аз искам...ама...не знам дали ще съм в софия.... дем ит...

Полъскан съм от желанието което проявяваш, НО умолявам всички да не правите такива изказвания...опитвам се да преброя колко човека ще сме и да преценя какво място да избера за целите на сбирката...."искам ама незнам дали ще мога" поросто не ми върши работа-даже е малко объркващо ще идваш или не

МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  8. Анонимен

Нерегистриран

аз със сигурност ще дойда в София в събота най-късно в 17:00 часа,поне тогава някой да ми върне комикса,и фазера и щипките ми също

9. 4i4mitko

vandal

без фазера да се не прибираш:)))

10. Анонимен

Нерегистриран

стига Сатанасов да присъства на срещата ,в него са всичките ми неща

11. LOC

~11~

аве незнам дали се усетихте че не става въпрос за форумна среща...ако искате да се видите просто на по бира моля ви не ме ангажирайте да ви мисля място и т.н......тези събирания не са форумни срещи...свързани са с известна загуба на време от моя страна в подготовка и планиране, не ме натоварвайте излишно ако нямате реален интерес от темата...за момента срещата е с 14 човека + още 6 дето пускате по някоя недомлъвка за присъствието си......а аз тряа да намеря място кадето да сме хем на спокойствие, хем да е удобно, хем да не ни вали, хем да има бира + да се съобразя с часа така че да имат възможност най-много хора да присъстват и така...

не ме разбирайте погрешно-добре сте дошли! НО знайте че ТОВА НЕ Е ФОРУМНА СРЕЩА!!!!

12. LOC

~11~

споменах ли че това не е форумна среща?

13. Анонимен

Нерегистриран

спомена два пъти сорри че те забърквам с това

14. 4i4mitko

vandal

да ти приличам на човек който ше ходи на лекция по композиция сори че спамих в темата
    изобщо не знаех къде пишех

15. LOC

~11~

мда....с невнимателното си държание ти наръни малките ми сладки пухкави чувственчеца незнам как да продължа да живея сега

16. LOC

~11~

та-ако до утре сутринта някой не е заявил твърдо, че ЩЕ присъства няма да обикалям допълнително да търся за 20 човека вместо за 15 само заради такива несериозновциЦИ като него...ако намеря без проблем място за 20 ще постна че "няма проблем да дойдете" ама ако няма просто ще ви изключа от бройката(съжалявам предварително за което )

А и ако сте заявили присъствие и не дойдете по каквато и да е причина-ще има санкция...не съм сигурен каква но ще я има

ЕДИТ: за момента се уформя СЪБОТА(12 сеп) от 20:00 някаде покрай Слваейков

17. Snow

Special Ed

Тва е прекрасно, тъкмо щях да напиша, че в събота няма да мога да идвам.

18. hangemhigh13

Bounty Killer

Аз заявявам твърдо, че ще присъствам. Дори и да съм сам там.

Chuck Norris can strangle you with a cordless phone.
  19. LOC

~11~

SNOW извинявай за объркването-събота имах в предвид

20. Snow

Special Ed

Damn...

21. vasko

василаки

hangemhigh13 каза:
    Аз заявявам твърдо, че ще присъствам. Дори и да съм сам там.

Az se otkazvam da idvam, Liubo.

22. LOC

~11~

ооооок!
    Тези от вас, които потвърдиха твърдо участието си, да дойдат в 19:40 утре (събота-12сеп) в Дон Домат на ул."6ти Септември"

Резервни места мисля, че няма да има ...следващия път се надявам да има

23. rikae

Член

А за неделя същата ли е уговорката? Защото нямам контактите на никой и няма да ви видя в събота

24. LOC

~11~

ц! неделя е предвидена за упражнения-но времето ще е това което ще покаже каде и какви...
    присстващите ще тряа да си мъкнат матеряли за рисуване и да имат психическата нагласа да не подхождат към рисунката си както правят обикновенно а да слушкат и прилагат наученото от предния ден и тралалала бла бла блааа друн вероятно ще се помутаем малко из улиците на софия и след тва отиваме в някой парк/заведение(зависи от времето)

ПП: може също така може да си носите фотоапарати или gsm-и с камера за бързи снимки на нещо което ви е израдвало, но е "моментно" или е на място дето мнооо трудно се седи и рисува...така де...

ДА КАЖЕМ, ЧЕ НЕДЕЛЯ ЩЕ Е 14:00 ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР

25. Snow

Special Ed

Добре, има ли смисъл да се идва в неделята, като съм изпуснал днеска?

26. LOC

~11~

идвайте ве...най-вероятно ще повторя доста неща наново и ще си порисуваме ако не друго

27. uah

Льольо

аз както нормално се случва за мен, прекалено късно разбирам какво съм пропуснал :(((

За да няма повече такива издънки, цък темичката ти в RSS-ите, та да не пропускам, когато има обявяване на следваща лекция. Бях на първата ти лекция и съм доволен, затова съжалявам, че съм пропуснал следващите 2

28. LOC

~11~

Обмислям прекратяването на тази практика с Random Lectures...причините са много:
    1.забавно е, но не вярвам, че реално вършат работа еквивалентна на вложеното от всички ни време....а ако върши аз не я ВИЖДАМ, само чувам че имало ама не вярвам...
    2.липсва цялостно изграждане на знания и разбирания...вместо това едва едва некадърно закърпва дупки в знанията на присъстващите...
    3.не стигат до достатъчно широка публика, а тези до които стига често недоразбират някои неща поради хаотичноста на цялото нещо
    4.вярвам, че мога да изработя по-качествен начин за споделяне на информация, идеи и виждания...
    5.организацията е смешна просто...и то не смеша "ХАХА ", а смешна "пфффф "

тези дето ги вълнува мога да ви успокоя само, че до каквото и да стигна като крайно решение ще е по-добро.

29. vasko

василаки

6to ne si napravi6 blog kato toq na Krisfaluci ? Qvno ima6 golqma energiq da prepodava6 Az 6te go blogiram s kef

30. uah

Льольо

И аз съм за идеята с блога.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg