Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

  1. Axile

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 22

    offline

  2. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Хааааа.добре дошъл врото прилича малко на тебе

    Иначе браво..дръпнал си

  3. kivaaa

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 402

    offline

    Добре дошъл и от мен. :}

    Kefo каза:
    врото прилича малко на тебе

    I'm not random, I just have many toughts.
  4. Astfgl

    Президент на Преизподнята
    Joined: Яну '09
    Posts: 575

    offline

    Na pyrvata lqvata i ryka se 4udi mnogo seriozno nakyde da trygne.
    Vtorot ima neproporcionalni kraka.
    Dobre do6ul, puskai o6te

    В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  5. Lims-Kraghma

    Inquisitor
    Joined: Мар '09
    Posts: 58

    offline

    виж ти познат стил добре дошъл , пускай оше нещица

    „Автентичната тъпота всеки път надминава
    изкуствения интелект"
  6. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    драсти. няа минеш само с две.

  7. Axile

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 22

    offline

    Тоз деди го надрасках на един урок и взе, че ми хареса...затова добавих това онова.

  8. Blue Bird

    Член
    Joined: Юни '09
    Posts: 5

    offline

    Мацката е супер яка.Прилича ми малко на нинджите от "наруто"с тази мрежества блуза.

  9. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    тва е яко.

  10. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Ехе, здравей. Тоя дето мяза на теб е як.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  11. purple

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 172

    offline

    В първата има доста неща които ме притесняват. Лявата и ръка има някаква неизяснена позиция Виж твоята ръка в позата, която си искал да нарисуваш и помисли как трябва да изглежда. Прекалено къси палци. На дясната ръка сгъвката между палец и показалец е странна. Сякаш палеца излиза от горната част на дланта. Дебели подмишници и силно изразен гръклян. Изглежда ми малко като продължение на брадичката отколкото като шенска шия. И последно левия крак изглежда по-къс от десния заради гънките на плата.
    Ами това видях аз дано съм помогнала
    А да - косата! Направи я да изглежда "по-лека"

  12. Axile

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 22

    offline

    purple каза:
    В първата има доста неща които ме притесняват. Лявата и ръка има някаква неизяснена позиция Виж твоята ръка в позата, която си искал да нарисуваш и помисли как трябва да изглежда. Прекалено къси палци. На дясната ръка сгъвката между палец и показалец е странна. Сякаш палеца излиза от горната част на дланта. Дебели подмишници и силно изразен гръклян. Изглежда ми малко като продължение на брадичката отколкото като шенска шия. И последно левия крак изглежда по-къс от десния заради гънките на плата.
    Ами това видях аз дано съм помогнала
    А да - косата! Направи я да изглежда "по-лека"

    10x

    Next:

  13. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    аре ве къде се изгуби..тва е добре давай още

  14. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    В тази поза пубиса се вижда малко, що го криеш ? И задния крак изглежда по-малък от предния, защото има по-малко детайл, макар че са с равни дължини. И на лявата ръка си направил кутрето по-дълго от средния пръст.
    Пускай още!

  15. kivaaa

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 402

    offline

    Ей, като я видях тая си викам, че няма грешка, ама първото нещо, което ми се наби в очите е нейното дясно стъпало - не е ясно накъде е завъртяно (на лявото петата може да се пооправи малко). После продължих да се вглеждам още и... трябва ли да питам какво прави?

    I'm not random, I just have many toughts.
  16. Axile

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 22

    offline

    kivaaa каза:После продължих да се вглеждам още и... трябва ли да питам какво прави?

    Нидей пита

  17. kivaaa

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 402

    offline

    Що са й таквиз мъгляви очите? Ако са пълни със сълзи трябв да имат повече блясък, не по-малко. И да са поне лееко присвити. Ма то тва май от грима не си личи.

    I'm not random, I just have many toughts.
  18. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Zadobrqva6.
    O4ite verno ne sa takviz.
    Lentite na drehata mejdu combite ne si gi zavyrzal paravilno.

    O6te !

  19. Axile

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 22

    offline

    В очите и има облаци

  20. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    I svetlinnite izto4nici sa dva.

  21. VizaR

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 66

    offline

    бате, детайла в много случаи гради, но в твоя куши
    туширай го малко на моменти да не е толкова категоричен и ще видиш каква дълбочина ще постигнеш
    иначе са ти много прицизни работите.
    този с многото ръце е голям симпатяга

    "Молим джвънете акоис кате даот ворим" Мечо Пух
  22. purple

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 172

    offline

    Сега и аз да се изкажа какво ми се наби в очите.
    Предпоследната:
    Както каза kivaaa на десния и крак (нейно дясно) стъпалото е завъртяно някак странно (нещо като в първата ти рисунка историята с ръката). Не знам защо ти е трудно да представиш точната позиция на крайниците. Може би трябва още повече наблюдение и тренинг. Не знам.Няма как да не спомена и че ръката и е огромна спрямо цялото телосложение, а китката е някак осукана.
    Нейн ляв крак - глезена и няма как да се намира там, а пръстите и създават илюзия за двукопитно животно.
    И последно- основата върху която седи има малко грешна перспектива, защото ако осоновата остане същата, то май трябва жената да се вижда малко по отгоре. Мое мнение де Иначе косата ми харесва, но за тялото, гледай да не прикриваш грешките си зад татоси
    Последната:
    За очите вече казаха. Връзките на корсета трябва да изглеждат така http://sanysworld.files.wordpress.com/2009/03/aukurant-corset.jpg (това е отзад де но принципа е същия. Рамената са и прекалено мъжествени. А това зад косата и някакво бат-устройство ли е
    Айде това е от мен дано съм помогнала за следващия път да задобрееш

  23. Axile

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 22

    offline

    purple каза:
    Сега и аз да се изкажа какво ми се наби в очите.
    Предпоследната:
    Както каза kivaaa на десния и крак (нейно дясно) стъпалото е завъртяно някак странно (нещо като в първата ти рисунка историята с ръката). Не знам защо ти е трудно да представиш точната позиция на крайниците. Може би трябва още повече наблюдение и тренинг. Не знам.Няма как да не спомена и че ръката и е огромна спрямо цялото телосложение, а китката е някак осукана.
    Нейн ляв крак - глезена и няма как да се намира там, а пръстите и създават илюзия за двукопитно животно.
    И последно- основата върху която седи има малко грешна перспектива, защото ако осоновата остане същата, то май трябва жената да се вижда малко по отгоре. Мое мнение де Иначе косата ми харесва, но за тялото, гледай да не прикриваш грешките си зад татоси
    Последната:
    За очите вече казаха. Връзките на корсета трябва да изглеждат така http://sanysworld.files.wordpress.com/2009/03/aukurant-corset.jpg (това е отзад де но принципа е същия. Рамената са и прекалено мъжествени. А това зад косата и някакво бат-устройство ли е
    Айде това е от мен дано съм помогнала за следващия път да задобрееш

    Първата си е замислена със татуси, а на втората очите трябва да са мъгляви...иначе за останалото съм съгласен.10х

  24. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Ахехе

  25. Rotorblade

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 1 339

    offline

    Tova mi haresva kak e stanalo, oba4e ima dosta ne6ta vyrhu koito da se pomisli i da se opravqt:
    Kakvo e stanalo s rycete? Ako sa vyrzani na gyrba grydniq ko6 ne e dostaty4no izpyknal napred i syotvetno ramenata trqbva pyk da minat po nazad.
    - vyzduhovoda na protivogaza gubi sqkakva forma zad ramoto i i ne izliza na pravilnoto mqsto otdolu.
    - blikovete po kosata (tva po princip go polzva6 mnogo 4esto) gi prawi pove4e i ne taka debeli- ne pod4ertavat 4e tova e kosa. Sy6toto vaji i za kraj4etata na kosata- pokaji 4e ima kosmi, a ne sa lisi4i opa6ki.
    -"tattoo-sa ne e izvit po gyrdata za6toto si go polzval kato gotov simvol i taka ne ti pomaga.
    -tozi "kydrav" kontur po vytre6nata 4ast na dqsnoto i bedro si go zabravil maj.

    Background-a me kefi men. Bravo za staranieto. Puskaj o6te!

    P.S. Izvinqvam se za 6liokavicata, ama ne6to nemoga da izlqza na glava s typiq Flex type. 6te se postaraq da go opravq!

  26. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Готинко.
    Дръж удебеляването на контура само по външната страна на фигурата - вътре е несаксапилно.

  27. Axile

    Член
    Joined: Апр '09
    Posts: 22

    offline

  28. val

    Член
    Joined: Юли '09
    Posts: 137

    offline

    много е яко
    само дето ръцете ми седят малко мъжки
    но иначе ме кефи
    между другото тази ми харесва повече от горната с противогаза

  29. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Masiven napredyk! Bravo! 6te se vuzdyrja ot kritika!

  30. 4i4mitko

    vandal
    Joined: Дек '08
    Posts: 335

    offline

    vasko каза:
    6te se vuzdyrja ot kritika!

    така те искам лицето мно добре ръцете мно зле тва е положението ако тря бъдем честни


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg