Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

1. Astfgl

Президент на Преизподнята

Има още работа...

В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  2. Dragon_Phoenix

Член

Още ти личи проблема с пропорцийте човек..

Dragons Are Awesome!!!
  3. Stoqnov

Член

Ще я мъчиме някак си!

4. Lisa

random

има още МНОГО работа...

първата ми реакция като го видях тва горе, беше "кво е тва, бе?!" буквално. дори да зарежем проблемите на фигурите, остава въпросът с използваните ефекти.

както и да е, давай нататъка, да видим кво ще стане...

we come, we kill, we claim.
  5. Stoqnov

Член

Ми като всяка нова програма с която се захвани човек изпитва трудности и не знае какво да прави :-?.Ама няма да се отказваме я! :D

6. Stoqnov

Член

7. Lisa

random

бе аз много от оръжия не разбирам, но това ми се струва, че е доста чупливо, по-точно - допирните точки на лъвската глава с равнината, върху която е прикрепена, са твърде малко и твърде фини, т.е. вероятно много лесно тва оръжие ще се разглоби при удар.

ама по-добре някой по-запознат *кашлюкалекскашлюк* да каже.

п.с. историята с подписа на калоян стоянов и до днес остава мистерия... защо стоянов се подписва като стойнов? we may never know...

we come, we kill, we claim.
  8. Stoqnov

Член

9. Rotorblade

Член

Готска е!

10. orlando omega

Член

Браво за последната

11. Satanasov

EVIL D!CK

Искам да съобщя на всеослушание, че имах честта да се срещна на живо с КалоянСтоянов и макар, че не успяхме да си кажем кой знае какво, той бе така добър да поиграе със сина ми докато аз се опитам набързо да си изям манджата :lol: Кала, извинявай ама и аз имах нужда някой да ме отмени докат се наям

Последната има много качества. Особено в лицето. Моливът стои малко сух, но пейнта е приятен

12. Stoqnov

Член

Rotorblade,orlando omega-radvam se 4e vi dopada
    Satanasov-skoro pak trqbva da se saberem dano togava da imame vazmojnost da si polafim!
    Oooooo malkiq golqm pi4 ,ako imah prostranstvo stqh dosta nomera da mu pokaja!

13. Wiz

Анимиран

Много е кефеща ...

Ако искаш да не те забравят...взимай заеми..!
  14. Dragon_Phoenix

Член

Браво Калояне

Dragons Are Awesome!!!
  15. ApriLL...

[0__^ (RoCk]

Браво таз последната много хубава,поне на мен много ми харесва има характер

16. Stoqnov

Член

Wiz, Dragon_Phoenix, ApriLL...-Благодаря хорица :D!

17. Wiz

Анимиран

Човееек лудница е ... а кво да кажа че прилича и на индианец.. което просто ме довършва луд съм на тема индинаци :blush: яко е яко е много е яко ако имах собствена стая в момента щях да те викна да ми го надраскаш на стената ... пф Лудо е ! :bandit:

18. vasko

василаки

Индианец, ма брадвата му е викингска някаква, и се засича с крака по неправилен според мене начин Супер анатомия човече! На лист са ти много по-живи нещата, няма я тая мазнота дето ти е на дигиталните. Давай все така! Африканката също бая яка!

19. ApriLL...

[0__^ (RoCk]

Мдам...много готино последното и въпреки че съм почитател на графиката цветните ти неща мноооооого ми харесват,та на въпроса-цветният вариант на индианеца ми изглежда някак блед и тъмен,ама не знам и аз де кво се правя че разбирам...(може да ме цитирате в темата с правописа пропуснах някоя и друга запетая )

20. bast

The Alien cat

последните две са мега красиви

21. kivaaa

Член

Мен винаги много ме кефят скиците, с моливчеа само да е. :}} Радвам се, че post-ваш и тях. Много са добри.

I'm not random, I just have many toughts.
  22. fluttergirl

Член

Последното много ми харесва

23. Miau

Член

Абе не знам дали съм прав...ама краката си ги сбъркал..и ми се струва че е заради онова дето е пред тях...и що то е по разработено от лицето и ръцете и брадвата? както и да е ... последните ти неща са със значителен напредък...много

9 lives
  24. Stoqnov

Член

Wiz-благодаря ,радват ме думите ти!
    vasko-само засечката да е проблема....мерси
    ApriLL...-провери ли цветовете на монитора си?При мен е ОК.Благодаря!
    bast-мега ти благодаря.....
    kivaaa-така ще правя в бъдеще......благодарско
    fluttergirl-оценявам.....
    Miau-оооооооо само краката да бяха проблемни....
    ,,Покажи ми пътя към дома''

25. vasko

василаки

Мазно!

Освен това, струва ми се, че генерално не си си изяснил идеята. Някакъв хибрид от мюзикъла "Котки" бута количка( накъде ? ), има някакво седло като череп ( защо ? ), изражението му е съвършено безизразително ( не му ли тежи ? не му ли е трудно да бута колата, не иска ли да стисне зъби от напрежението ? ), пред него няква фея ( ако тя му показва пътя, би трябвало той да гледа към нея и отляво да има повече въздух, за да има усещане за движение ) и т.н. Ако ремъкът е там, където си го нарисувал, би следвало да се превие от усилието. Тези шипове на игото, които си нарисувал отпред, ще го издерат...И т.н.
    Обмисляй какво рисуваш, не нахвърляй ей така за да ни впечатлиш - да, и аз като всички ще кажа, че е много хубаво, магическо, има атмосфера, аз така не мога и пр., но горните работи мисля са в сила. Дерзай!

26. Stoqnov

Член

С много- малко от това което каза съм съгласен!
    нещо просто за фън......

27. Dragon_Phoenix

Член

А, мноо приятно!

Dragons Are Awesome!!!
  28. Wiz

Анимиран

аа мн готско
    чак мисля да се отбия до хладилника

29. Snow

Special Ed

Последното ми е любимото твое, Калояне! Много е яко!

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  30. hangemhigh13

Bounty Killer

Браво за последното, страхотно е!

Скиците ти напоследък са много силни а цветовете - по-премерени.
    Според мен истината е повече към скиците - по-малко разработка и повече свобода и светлина. Цветът ти много сковава рисунъка ти. Ма може и да греша, та не се хващай много на тва дето говоря. За рисуването поне.

Иначе за 3D меча - дръжката е къса (дори за кама - самурайските оръжия имат специфични пропорции) и острието няма режеща част, освен това би трябвало да започва да се извива поне 3-4 сантиметра след началото. освен това би трябвало част от него да е закачена (занитена, заварена, залепена, вързана - избери си как) за дръжката (или или пък цялото острие и дръжка да са от едно парче, както са кухненските ножове и някои мечове). Орнаментите по дръжката на самурайските мечове са всъщност ленени връзки, усукани по особен (но не много сложен) начин. Лъвската глава е добре по-скоро да минава около него (острието), както е при шпагите и рапирите. (съответно и режещата част ще започва след лъвската глава, за да може да се точи. Сега ще хлопа и, както каза Лиса, вероятно ще се счупи лесно.)

Абе разгледай един нож, виж му основните части, после разгледай и един меч (на снимка, вероятно, не всеки има мечове вкъщи) и открий приликите/разликите. Колкото и да е красиво едно оръжие, първата му задача е да е функционално.

Chuck Norris can strangle you with a cordless phone.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg