Comics Bistro — Форум » Благата дума - хвърлен камък ;)

Книжна борса

(70 отговора, 16 участника)

Етикети:

1. amateur

297

СПЕШНО МИ ТРЯБВА ЗООЛОГИЯ !!!

от сумати и години съм завършил техническия и не искат да ми дават дипломата, щото съм дължал някаква зоология в библиотеката. Не искат да им я платя, искат книга. Търсих във всички големи книжарници във Варна и няма !

Някой може ли да помогне? Дипломата ми трябва мамка му!

2. Xquisite

Untitled

Зоологии бол, разбери коя зоология точно, от кое издателство, ала- бала и ще ти я уредим, стига да не е някое ценно антикварно издание от времето на Дарвин. И според мен не могат да ти задържат така дипломата, бих се консултирала с адвокат и после сигурна, бих вдигнала скандал.

3. amateur

297

Ще проверя и утре ще пиша

Имат закона май някакъв че докато не се издължиш към университета - не ти дават дипломата

4. vasko

василаки

Az imam edna zoologiq no ne znam dali taq ti trqbva... A tova, 4e s godini si otlagal da vzeme6 diploma e NEOPISUEMA glupost, az moqt si q vzeh v minimalen srok sled za6titata. Nqma6 si ideq kakvi laina mogat da ti doidat na glvata ako prodyljava6 da otlaga6, "Az tuka sym zavyr6il" - "Mi ne vi namiram v kompiutyra, siguren li ste ?" Zvu4i absurdno no tva e BG i tuka mogat da te pi6at bez vis6e kato ednoto ni6to. Byrzo razberi koq e knigata i bqgai da mi kaje6, az 6te ti q namerq kydeto si znam. I imai predvid, 4e nikoi ne moje da iziskva ot tebe da vry6ta6 kniga vmesto pari. Vsqka kniga ot bibliote4en fond se ocenqva na troinata si pazarna stoinost - bi sledvalo da moje6 da q zaplati6, pa makar i dosta soleno. Spored men bibliotekarkite te kara6 da im igrae6 po svirkat zaradi tehniq kef, za6toto te bi trqbvalo da zakupqt nova kniga s parite ti. Tyi 4e deistvai. Tyrsi: avtor, zaglavie, godina, izdatelstvo.

5. amateur

297

заглавие: Зоология. Кратък курс

автори: Тодор Г. Петков, Вълко Й. Бисерков, Бойко Б. Георгиев

година: 1999

издателство: "Проф.Марин Дринов"

По принцип ми казаха да намеря "подобно" издание, съмнитялния сайт от който поръчах някаква зоология, споменава че до утре трябва да ми я доставят, ако се издънят - ще очаквам помощ. Благодаря за откликването.
    Утре ще разбера какво става

6. vasko

василаки

Да, точно тази препрочитам в момента. Има едно гущерче на корицата.
    Обаче книгата е много хубава и не ми се разделя с нея - най-малкото има страхотни референции. Ще ти я продам само в най-най-най-краен случай. Сори.
    Купих я навремето от Природонаучния музей в София. Може още да я имат. Кажи как е положението, аз тия дни може да мина да проверя по биологическите факултети.
    Е, ако от никъде не можеш да я намериш, ще помагаме, то е ясно, и няма да ти дера кожата. Само се надявам да не се стигне до моята бройка

7. chr

Член

ti py kak shte q zapileesh be 1999 tq sigurno e bila v extra sustoqnie

8. Xquisite

Untitled

Е, издание от 99- та ще намериш с почти 100 процентова сигурност. Ако не- все ще я изкопаем отнякъде.

9. Snow

Special Ed

vasko, не, че нещо ама... "Кажи каква книга ти трябва и ти я намирам 100%" и в следващия пост "Абе аз я имам ама не ми се дава, и ше ти помогна само в много краен случай"... Ако изяваваш желание да помагаш или да се правиш на добър, давай до край, де...

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  10. vasko

василаки

Snow каза:
    "Кажи каква книга ти трябва и ти я намирам 100%"

Taкова нещо никъде не съм писал.

11. Snow

Special Ed

Byrzo razberi koq e knigata i bqgai da mi kaje6, az 6te ti q namerq kydeto si znam.

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  12. vasko

василаки

Къде виждаш тук да пише "100%" ?
    Както и да е - аматьора се оправи без мен доколкото разбрах. А книгат наистина е многои кадърно написана

13. koko jumbo

Член

triabva mi makrokomiks 3

14. vasko

василаки

Продавам хрониките на Амбър за 35 лв, нечетени. Новите на бАРД.
    Причина да ги продам - нямам време да ги чета, сега след ваканцията ми се ступа един куп работа.
    Ако ми се дадат 40 лева ще дам и диск с оригиналния комикс.

15. chr

Член

well az gi iskam no sym ot kavarna

16. vasko

василаки

Ти ще си може би, освен ако някой от хората, дето преди искаха не се обади - те нбяха първи. Ще чакаме и ще видим.

Продавам още:

Ерих Мария Ремарк. Черният Обелиск - изданието с твърду корици - 12 лв.
    Юкио Мишима - Златният храм - 5 лв.
    Майкъл Муркок - Мечът на зората, Перла в черепа - по 7 лв.
    Робърт Хаурърд - Бури над ориента - 4 лв.
    Джон Дос Пасос - Манхатън - 5 лв
    The Illustrated Stratford Shakespeare - all 37 plays 160 sonnets 450 illustartions 1024 pages - 20 лв.
    Ричърд Докинс - Делюзията Бог - 14 лв. ( корична 19 )
    РЕй Бредбъри - Вино от глухарчета ( 1983, твърди корици ) 4 лв.

17. vasko

василаки

6 лв.

18. Batman

Член

Можеш ли да запазиш Рей Бредбъри за няколко дни, да проверя дали в сборниците дето имам с негови неща се съдържат нещата от тази дето продаваш.

Batman created by Bob Kane (1915-1998)
    Visit "Realm of the Bat" at http://www.batfan93.blogspot.com
  19. vasko

василаки

"Вино от глухарчета" ? Ще запазя, няма проблем.
    Предупреждавам те обаче, че суперобложката е леко скъсана.
    Самата книга е в ред.

20. Batman

Член

Мерси, но се оказа, че имам по-ново издание

21. Bobby

Член

Някой все още да продава комикси?

http://comics.bulgarianforum.net/forum.htm-за фенове на комикси-безплатно четене!Вече с над 2000страници!
  22. Batman

Член

Аз.

Stan Lee's Mutants, Monsters and Marvels DVD - отлично състояние, регион 2, НЕИЗДАВАНО В БЪЛГАРИЯ:
    FEATURE 1: Creating Spider-Man
    FEATURE 2: Here Come the Heroes
    BONUS:
    "Behind the scenes" featurette,
    Home Movie Footage: Stan & Joan,
    Bonus Interview: Stan Lee discusses the unreleased Fantastic 4 Movie, Bonus Interview: Joan Lee, Filmographies: Stan Lee and Kevin Smith, Stan recites his original poem "Stan's God Woke"

ЦЕНА: 10 Лева

Predator: Omnibus - vol.1
    Predator: Omnibus - vol.2

ЦЕНА: 50 Лева за двата, чисто новички

Legend of the Dragon SPECIAL, добро състояние, 46 страници, на испански - 2,00 лева
    Legend of the Dragon vol.1 DVD - Първите 2 епизода на сериала -2.00
    КОМИКСА + DVD - 3 лева

Civil War: Opening Shot Sketchbook, добро състояние, 20 страници, на английски - 3 лева

PokeMon брой 1: Силата на избраника - добро състояние, 45 страници, на български - 2.00 лева

Новите Отмъстители - броеве 1 и 10, на Български, отлично състояние - лев/брой, безплатни при покупка над 10 лева

Batman Begins - Official Movie Guide - 20 лева

Tales of the Wonder Kind 1,2 (Krypton Komics) - Английски, 44 черно-бели страници всеки, с автографи от създателя и рекламни брошури, отлично състояние - 6 лева/брой, двата за 10 лева

Conan Special - на Гръцки, 148 черно-бели страници (на първата има малко оцветявано), не идеално - добро състояние (кориците са леко смачкани) - 8 лева

Highlander (Dynamite) - Пилотен Брой, включва preview на The Lone Ranger, на Английски, 25 страници - 3 лева

Conan (Dark Horse), 7-ми брой, Август 2004, 30 страници с рекламите, на Английски, отлично състояние - 3 лева

Marvel Heroes Metal Tazos - 7, 22, 14, 8, 32, 39, 15, 13, 20, 33, 35, 18, 12, 38, 19, 26, 28, 1 - 2 лева за всички

Star Wars: Attack of the Clones Trading Card Game - перфектно състояние, не е играно, единствено кутията е разпечатана - 21 лева

"Archies in Jugman" DVD - Чисто ново, не е разопаковано, 2-ри регион, по комиксите Арчи на King Features - 2 лева

Под "добро състояние" имам предвид, че ръбовете може да са леко прегънати или нещо такова...

23. Bobby

Член

batman разгледах какво продаваш, по-късно може да ти пиша лс, какво може да купя. Някой друг да продава?

http://comics.bulgarianforum.net/forum.htm-за фенове на комикси-безплатно четене!Вече с над 2000страници!
  24. vasko

василаки

az

25. Bobby

Член

Купувам Царете на България 1-10 комикс

26. Mel

модератор под прикритие

Между другото, само да се похваля, че нямам претенции към Амбър вече. ( Само как звучи ) Намериха ми 4-а и 5-а част от Славейков, вярно,че чаках 2 седмици да ми я донесат от провинцията(София е по-голяма провинция,но това е друг въпрос),обаче си струваше.

А аз лично, от своя страна продавам два немско-български речници, като нови-защото аз не давам на книгите си да падне и прашинка,а какво остава за петно лютеница, 1992 г, БАН, 50 000 думи. Снимки: http://i132.photobucket.com/albums/q39/Milvani_Mel/razni/deutch2-nemskobulgarski.jpg
    http://i132.photobucket.com/albums/q39/Milvani_Mel/razni/deutch1-nemsko-bulgarski.jpg
    Цена:40лв.

девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  27. vasko

василаки

28. Xquisite

Untitled

Търся "Вещици в чужбина" на Пратчет.

29. vasko

василаки

Xquisite каза:
    Търся "Вещици в чужбина" на Пратчет.

Ne moga da ti q prodam, no 6te ti q zaema da q pro4ete6 s udovolstvie.

30. Bobby

Член

Здрасти,
    Наскоро закупих малко Star Wars комикси на Арт Лайн и стана така, че Star Wars Мания 1ви брой ми се повтаря, броя е чисто нов въобще даже не е отварян(защото имам друг), че аз го взех за 2,50лв надявам се да има желаещи за 2,00лв? Купувам Star Wars Мания 2,4 и нататъка броевете, Star Wars Империя 1,5 и нататъка останалите...

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg