Comics Bistro — Форум » Умно село » Музика

Музикален софтуер

(18 отговора, 6 участника)
  1. Mel

модератор под прикритие

Обръщам се към музикалните-какъв муз.софтуер бихте ми препоръчали? Питам от името на едно дете на 11 г,дето свири на синтезатор.

девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  2. amateur

297

Аз се занимавам с музика от доста години но на любителско ниво, смисъл че не ми се занимава с издаване и такива неща, макар приятели да ме карат (ако някой има желание да чуе, да каже, ще постна линик )
    Използвам Fruity Loops. Има я в повечето торрент тракери, но според мен изтегли възможно най-старата версия, щото новите са пълни с "bullshits" които само могат да объркат някой който за първи път я хваща . А след време тези "bullshits" се оказват доста полезни . Мисля че като за това дете е добре да почне с тази програма, а иначе има и по-сложни, Reason например.

3. Mel

модератор под прикритие

Благодаря-ще имам предвид препоръките ти,а за твоя музика на линк,пускай!Предполагам не само на мен ще ми е интересно да чуя:)

4. Strezov

Шефът на кенефа

FL Studio, правил съм безплатни уроци на български на сайта си

5. snifo

Digital

като за 11 г Fruity Loops да, иначе аз бих препоръчал Reason щото пък за да правиш на FL яки неща които да не звучат дървено трябва да си някой като Стрезов
    аматьоре пускай линк веднага

I see through the eyes of the blind.
  6. Mel

модератор под прикритие

Мерси А хлапето е умно-аз ще се погрижа софтуера да достигне до него,а после,ще видим!Чуем.
    Направил си презентация на паур поинт - пиано + интерактивни звукови ефекти(т.е-тоновете) за всеки от клавишите-и за черните даже,при това съвсем самостоятелно.

7. vile

Член

Аз лично ще чакам с интерес да видя какво ще спретне

8. amateur

297

Мда, като почне да твори хлапето да пуснеш, ей :).

А йето и малко мои стари раоти че от доста време не съм фащал да прая нещо. Да кажа че нито едно от тях не е завършено щото ми писва обикновено. Не знам къв стил са...просто експеримент някав

Качеството е зле щот от сайта дет ги качвам ги прецаква :(.

ЕДИТ: тези линкове не бачкат, скивай по-надолу!

.mp3

.mp3

.mp3

.mp3

Стрезов я дай линк към този тутриъл.

9. snifo

Digital

пише че трябва да си регистриран, за да теглиш... а на всичкото отгоре аз обичам breakcore

10. amateur

297

snifo каза:
    пише че трябва да си регистриран, за да теглиш... а на всичкото отгоре аз обичам breakcore

мм да сори, довечера ше потърся сървър да ги кача някаде и пак ше пусна линк

11. Mel

модератор под прикритие

Хех,благодаря за интереса-непременно ще пусна,когато имам произведение под ръка.
    amateur-Айде и да чуем музиката.

12. amateur

297

иий начи...ши ма карати да са ригистрирам в някуй сайт за музики чи да ги качвам

да не мислите че е кой знай кво. аи ся ш'са рег-на някаде и след малко ше постна аи.

13. amateur

297

Успях да ги кача, обаче сайта не позволява да са теглят още същия ден и за теглене ше са available утре сигурно. Засега могат само да се слушат онлайн, с кофти качество обаче. И тоз сайт прецаква качеството Ако някой случайно му се прииска с по-хубаво качество, трябва да изчака докато ще могат да са теглят.

ето го и линковете (натиснете "play hi-fi")

---> emp3down - deep

---> emp3down - wave

---> emp3down - SHIATZ

---> emp3down - E

14. Mel

модератор под прикритие

Приятни мелодийки-представям си ги на анимационни филмчета - само ритъма ми иде леко тенекиен.аз нямам какво повече да кажа,щот не разбирам,ама продължавай!

15. snifo

Digital

ау човек, да оправиш пърдящия бас веднага щото ми строши колоните а парчетата мен лично ме зарибяват! даже дърпам сега

16. RottenBrain

Член

Семплите на Камен Донев са супер рандъм

You can't stop the signal.
  17. amateur

297

радвам се че поне малко са ви интересни
    за тенекиеният звук, да малко така звучи, но не знам как да го оправя, пък и не ми се занимава (както и пърдящия бас). Все пак са правени за fun

А семплите на Камен Донев са възможно най-рандъм

18. Mel

модератор под прикритие

:)Изтеглих каквото изтеглих от препоръчания софтуер и ще го връча на хлапето,защото вече си има (нов)комп.Ще се радвам да мога да пусна нещо скоро.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg