Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

1. kivaaa

Член

Noooooez! Много ми се искаше да видя лекцията.

I'm not random, I just have many toughts.
  2. Kefo

КефоЗавър

Абе ти луд ли си ве?Наеш ли колко хора след тва ми казаха 'Лелееее тоя Любо е баси пича ве.от къде го намерихте.Супер яката лекция беше.Кога ще има пак?'

А овациите бяха 7-8 секунди щот ти ни изгледа все едно ще ни убиеш с бухалката.

3. Lisa

random

we come, we kill, we claim.
  4. LOC

~11~

Kefo каза:А овациите бяха 7-8 секунди щот ти ни изгледа все едно ще ни убиеш с бухалката.

извинявам се...още бях леко изнервен, но все пак бях трогнат

сега имах малко повече време да помисля и стигнах до парадокса, че добре организирана лекция и желанието ми за споделяне на възгледите ми през нета са несъвместими......за да е добра организацията или трябва да е направена от хора на които им пука поне на половина колкото на мен(незнам каде да намеря такива) или тряа да е скомерсиална цел...а кой би платил за да присъства на лекция която после може да гледа на видео без пари...

минусите да е само на запис са: не съм сигурен дали ще успея да предам ентусиазма си като няма публика която да ме зарежда с енергия с лекото си кикотене когато се лигавя или псувам; липсата на възможноста да разбера по нечие изражение дали тряа да поясня нещо или съм задълбал прекалено много...няма да могат да си задъдът въпросите ако имат такива
    видео лекцията обаче ще стигне до повече хора и ще имам възможност да правя нещата които смятам че съм объркал наново и накрая ще съм казал на хората сичко както тряа...

Жени не плачи ма! ходи да оздравяваш!

МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  5. Lisa

random

оздравях. баш днес. а трябваше вчера...

прави лекции, моля. ето на, любо изнася лекция (познава се по типичната му аниматорска поза - ако не знаете, аниматорите не могат да говорят, без да жестикулират):

we come, we kill, we claim.
  6. uah

Льольо

Бях сред присъстващите и съм адски доволен.

Честно да си призная, доста трябваше да се боря, за да присъствам. Точно сега решиха да ни пращат на Тийм бюлдинг и се чудиха коя седмица да го направят. Тази (сега) или предната. Всички бяха за тази седмица, само аз драпах със зъби и нокти да е предишната, като излизах с аргумента си, че тази ще е 8ми март и всички ще искат да са при жените си. В крайна сметка, с подкрепата на един колега, който много ми се искаше да го доведа с мен на лекцията (но не се получи), успяхме да убедим всички и така, тази събота ми остана свободна, за да присъствам.

Лок, благодарско за търпението, желанието и лекцията, която изнесе

7. Dragunoff

Администратор

Ех, и аз се надявах да има запис
    Дайте някоя снимка поне, де!
    Радвам се, че се е получило

8. Crafter

Gandkhan

Май никой не посмя да снима. Ама то не ти и трябва. Беше доста тясно. Кефо, трябваше по-голяма зала да намерите.
    Как да е...
    Задължително трябва да се направи втори дубъл при първа възможност.

Любо, ти к'во се чудиш, че хората гледаха, като телета. То сигурно 90% бяха супер новобранци (мен включае), дето още с елементарни пропорционални, анатомични (no pun) и перспективни проблеми не мога да се справят. Лекцията си беше по-скоро за хора, които са напреднали с материала и не се питат "как" , а "какво".
    За това пак казвам, че ми се искаше да е малко по-технически ориентирана цялата работа. И на това се обърна внимание, но някак не достатъчно.
    За това и попитах колко време ти отнема една рисунка, защото в един момент започваш да се "бориш" с листа и нещата тръгват на зле.

Кеф беше де.

9. Kefo

КефоЗавър

От къде да я намеря ве?Да бях некъв шеф и да притежавам разни сгради и да имам възки и т.н. ок..ше намеря.Ма аз съм само некъв прсот 16 годишен келеш..направих квото можах...сега ми е мн кофти че така се получи с организацията и с камерата ма нищо неможех да направя..незнаех че така ще стане.
    Даже просих разклонители от магазина за компютри долу.

10. uah

Льольо

Според мен и Кефо заслужава похвали за труда

11. Snow

Special Ed

Абе лекцията беше супер яката, браво ЛОК! Не очаквах да е толкова интересна и информативна. И тези истории за South Park, Avatar (което е най-якото детско на светъ) и така нататъка бяха много интересни. Ако можеш, трябва да направиш още.

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  12. LOC

~11~

@Kefo-аз на първо място обвинявам директорката ви за несериозност и после малкия педерас дето тряаше да доде с камерата за това че не дойде вобще вие двамата с езара нямахте вина никва! и съм ви адски благодарен за всичко което направихте! и това с разклонителите беше забавно и проявихте много креативност в случая! Браво! ...но въпреки това-провал за всички ни

@Crafter-бе аз си мисля че нещата за които говорих бяха по-важни от как да се преборят хората с пропорциите...това са технически неща дето тряа просто да ги бъхтите по-сериозно известно време и ви минава

13. orehovka

мускетарка

Da napravim duplex na lekciata togava Liubo, ako publikata sa mejdu 5 i 10 4oveka, dostatu4no li 6te sa za vdigane na adrenalina? I v takuv slu4ai jili6tno pome6tenie, koeto ne e klasna staia, 6te svur6i li rabota, ako se nameri tehnika?

Gangnam style!
  14. LOC

~11~

бе и аз си мислех за труда дето съм хвърлил в подготовката....но все още се колебая...
    1.дали да е повторна лекция пред хора с повече акцентиране върху организацията + заплащане за труда + програма от мини лекции за по-техническите въпроси
    2.дали да е само пред камера(тогава ще е на англииски) възползвайки се максимално от възможностите му
    3.дали да е текстов формат просто и да видя да помисля за блог със такива неща.....

...незнам още...при всички случеи и ще ми тряа помощ....степенувал съм ги по трудност от "НАЙ НАЙ" до "криво ляво" вие за кое гласувате?

15. fan4battle

..

Ами и трите са готини, но на мен най-малко ми допада втория вариант, само пред камера. Да, тогава ще можеш да изнесеш материала си сбито и стройно, както си го подготвил, но енергията и самото преживяване ще е по-яко когато има публика. Както вече имаше предложение - може да има по-малко като брой, но по-задълбочена в темата публика, която дори само с присъствието си може да бута презентацията напред.
    Блог би бил удачна платформа за споделяне на възгледите, но това (поне според мен) предполага по-задълбочено умуване върху самата теория и формулирането й в ясни и понятни рамки. Ако направиш блог с теоретични разработки, в един момент можеш да го издадеш като книга. :Р
    Лично смятам че живият вариант е по-добър, защото "в спора се ражда истината", ако и да не се спори. Може да е като семинарна проява (снимката по-горе) - лекция, която поражда допълнителни въпроси и обсъждане, и откриване на нови въпроси, но и на някои отговори. С повечко труд, записът от това може да се използва за да се състави статия/блог. Всъщност това е една от идеите за материали за бистрото.
    Аз бих желал да помогна с каквото мога.

16. LOC

~11~

хммм...ти нямаш много време че да обещаваш помощ още има няма месец и не си в BG
    а гласуваш за най най тежкото за правене

в интерес на истината аз също много искам да е на живо...ама ме е страх...много време изисква, много организация...и в крайна сметка кои са хората които биха дошли знаеики че аз съм лектора(а незнаики кои съм аз)...стигнах до извода че за да тръгна да изнасям голяма програма и на нея да се гледа сериозно ще тряа да направя нещо което да впечатли хората и да ми "дигне акциите малко или много"

17. kivaaa

Член

На мен идеята да поддържаш блог и от време на време да изнасяш лекции (които после да пускаш в блога) ми се струва страхотна. Стига да имаш време (и желание, естествено) да го направиш ще бъде перфектно. ^-^

I'm not random, I just have many toughts.
  18. Crafter

Gandkhan

Snow каза:
    Абе лекцията беше супер яката, браво ЛОК! Не очаквах да е толкова интересна и информативна. И тези истории за South Park, Avatar (което е най-якото детско на светъ) и така нататъка бяха много интересни. Ако можеш, трябва да направиш още.

Що не се обади бе?
    Аз въобще не съм те видял. Само Fen-а познах.

LoCblog
    В момента наистина съм зает непрекъснато иначе с удоволствие ще напиша един guide, а Loc после да го редактира набързо, ама нейсе.

19. Snow

Special Ed

@Crafter - не бях сигурен, че си ти, но тебе помолих да се преместиш наляво, нали? Беше със сив пуловер или нещо такова.

LOC, днеска си говорихме с едно от момичетата, дето домъкнах, тя доста е харесала лекцията, казва колко би било хубаво, ако учителите ни работиха с такъв ентусиазъм, като твоя.

Виж, за лекциите винаги ще може да се намери по-голямо място. Може да се събират пари и да се наеме някоя стая или неголяма зала, да се плати на оператор, например. Аз съм много ЗА да правиш още лекции, мисля, че ще се намерят достатъчно хора да ти помогнат с организацията (даже да остане само да си подготвиш речта и материала и за друго да не се притесняваш).

Тази все пак беше първа и можеше да се очаква да не е с перфектна организация, следващите сигурно ще са по-добре.

Ако ще се гласува: Най-якото е да правиш още лекции, после е да правиш блог и после да записваш лекциите сам на английски.

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  20. fan4battle

..

LOC каза:
    хммм...ти нямаш много време че да обещаваш помощ още има няма месец и не си в BG
    а гласуваш за най най тежкото за правене

Е, затова казвам "с каквото мога".
    А и дистанционно, ако мога с нещо...
    А изнасянето на живо е просто разяснение на статия или теория, която би развил на хартия/екран иначе. Само че предвид това че може да стане дискусия, може и да се задълбочи цялото нещо, и да се повдигнат различни въпроси.

21. Kefo

КефоЗавър

Ми кво да кажа....ЛОК то е ясно че всички сме ЗА още лекции и блог.
    А принципно аз не съм чул и един отрицателен отзив от лекцията..вс казваха "Йеее супер яка беше,много научих и тоя Любо е баси пича."

Иначе каквото и да е крайното решение аз също съм готов да помогна с каквото мога(въпреки че то аз немога с много)

22. LOC

~11~

абе то се е видяло че ще има някаква форма на [size="2"]the incredible mr.LOC's awsome school of incredible AWSOMENESS[/size] ама ще ми отнеме доста време да си подредя мислите...а в момента време нямам...но обещавам че ще измисля нещо и тези от вас които могат и искат да помогнат ще са ПОВЕЧЕ от добре дошли

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg