Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

  1. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Crafter каза:LOC, ако имаш време и желание ще е хубаво да направиш нещо, като съкратена лекция относно дизайна на персонажите, които правиш. Или въобще творческият процес като цяло. Вярно, че ще е доста писане, но това е жертва, която съм готов да направиш.

    Освен, ако не е добре пазено know how де.

    Gangnam style!
  2. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    orehovka каза:
    А ако го напишеш и хубаво, можем даго качим на сайта.

    Gangnam style!
  3. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    LOC каза:
    LOLz... чекайте ве!
    С голямо удоволствие бих организирал нещо по въпроса, но да пиша лекция не ми е в...ъммм........всъщтност писането като цяло ми е проблем защото съм неграмотен ...

    НО да отбележа, че както някои от хората в този форум знаят, АЗ НЕ ПАЗЯ "know how" ТАЙНИ или нещо подобно...и ако се съберът 15 дръскача които да искат да чуят аз кво бих приказвал за дизайн на персонажи И ако уредят място където да се съберем всичките за около 1 час...нечие училище да жертва една стая някоя събота или заведение което да жертва част от вечерта си...с най-голямо удоволствие бих изнесъл лекциика по темата...или може би 2 лекции по темата разделени в два отделни дни на поне 3 дни разтояние един от друг, защото не съм сигурен че е добра идея сичкото да е наведнъж изсипано...да видим....друго друго другоооо....А! 2 красиви асистентки и няква скапана камера дигитална с която да го запишем това и да го качим на сайта(има сайт!!!???)

    Ако има наистина сериозно желаещи, уредете каквото съм казал и аз съм на линия (асистентки мога и сам да си донеса) после ще кола/бира-ме...НО ДА НЕ ИДВАТ ХОРА КОИТО ИСКАТ ПРОСТО ДА СЕ ВИДИМ...няма да се подготвям 2000часа за лекция защото някой ТЪПУНГЕР си измисля претексти за пиене на бира (вече се е случвало това-поздрави и на двамата ако влизат в тоз форум)...

    -мин 15 човека
    -място за 1 час
    -дигитална камера(и статив за нея)
    -без ТЪПУНГЕРИ

    Gangnam style!
  4. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Strezov каза:

    -без ТЪПУНГЕРИ

    Жалко, исках да присъствам.

    Аз защо си нямам дрънкулка :(

    Gangnam style!
  5. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Kefo каза: Така значи....аз уча в художествената и ако се организира нещо таквоа директорката ще ви приеме с най-голямо удоволствие!!!
    Обаче се организирайте..и като имате точна оферта и се зане за какво става въпрос аз ще говоря с директори и там важните хора.Даже може да си го рекламираме в нета и с плакати и т.н....имаем салон имаме процекционен апарат има вс.

    Може да стане нещо като анивенчър..само че не за манга(щот мангата не е мн на почит в мойто даскало.сред учителите де)

    И ако е в даскало ще има пвоече от 15 човека....само от училище сиг ще се съберат към 30-40(и пвоече) човека да зяпат.гарантирам го

    мжое да преместите мненията в нвоа тема ако сметнете за добре..или ддз.

    Gangnam style!
  6. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    (преместих ги по този начин, щото няма опция за разделяне на тема след определено мнение или на избрани мнения от темата)

    Gangnam style!
  7. Crafter

    Gandkhan
    Joined: Дек '08
    Posts: 295

    offline

    Давайте направо за следващата събота (28ми). Няма какво да го мотаме.

  8. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Ок..начи чакаме отговора на ЛОК.

  9. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    е баси ве много сте бързи...ок ае от мен да мине когато кажете! стига да имам 3-4 дни за подготовка...
    и за проектора това може да е много полезно...ще си подготвя материали....само ми кажи "процекционен апарат" дигитален проектор ли е кво е?

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  10. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Кефо, уточни дали става дума за мултимедиен апарат (който е като прожектор и се връзва за лаптоп) или за проекционен апарат, който е едно светещо нещо, върху което се слагат прозрачни листове с изображения и така се проецират на стената. Освен това питай директорката коя стая точно може да отдели (номер, етаж), на коя дата и от колко до колко часа стаята ще е свободна. Също - дали могат да се ползват някакви материали, техника и столове от училището (ако тези в стаята не достигнат). И последно - ако по предварителни твои наблюдения се окаже че има твърде много желаещи да присъстват, помислете за следните два варианта:
    1. Лекцията се изнася само веднъж, но посетителите се ограничават със спъсикъ за предвартилено записване, за да не стане лудница в стаята.
    2.Лекцията се изнася няколко пъти, за да могат всички желаещи да я видят.

    Gangnam style!
  11. Crafter

    Gandkhan
    Joined: Дек '08
    Posts: 295

    offline

    3. Такса вход

    Стига с тоя безплатен обяд вече

  12. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Виж, това определено ще плати бирата на лектора При това може да се приложи повече от веднъж.

    Gangnam style!
  13. kivok

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 26

    offline

    Въх как ми се идва.....ама 300км....толкоз, та поне някво movie да намажа.
    Ще можете ли да го качите някаде

    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
  14. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Таксата вход тряя ЛОК и даскалите да я уговорят ма като ги знам кви са пичаги едва ли ще има..само примерно ако тряя примерно за някви плакати или техника да се дават кинти тогава ще има такса.
    Прожекционния апарат е от дигиталните и се свърза към лаптоп(незнам точно дали е на училието но доста често се провеждат разни таквиа лекци и винаги има...и дори по купоните като си рпавим в даскало го изпозлваме за разни светлинни ефекти така че ще видя точно как седят неащта с това.).
    За стая..ще уговоря салона(не е проблем това)..столовете не ги мислете..но в салона без проблеми ще се съберат към 50тина човека(кво говоря ве..в 76 днеска бяхме поне 100 човека вътре) начи доста пвоечко тва не е проблем.

    Ок..начи утре-др ден ще говоря и ще ви кажа на кво мнение са шефовете

    Я кажете само кво да кажа на директорката...бе ще и кажа че лексцията ще е за концептарт и създаване на персонажи и разни такива неща...

    Едит:Забравих най-важното...училището е на попа така че лесно ещ се ориентираме да кола/бираме в някоя кръчма на близо...можеи да направиме резерве...ма тва най-накрая..

  15. Ezzera

    Пазач на озонова дупка
    Joined: Дек '08
    Posts: 55

    offline

    Утре ше имате отговор по въпроса, но май няма да е възможно за събота или неделя, щото тогава едва ли ще дойдат много хора. Може би нещо към 6 часа вечерта.

    Притежавам чиста къща и мил поглед :wow:
  16. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    КАКВА ТАКСА ВЕ?!!вие нормални ли сте! Да ви приличам Киит Томпсън или Нико Марлет? НЯМА ДА ВЗЕМА ПАРИТЕ НА ХОРАТА ЗА ДА МИ СЛУШАТ ГЛУПОСТИТЕ!!!

    Лекцията ще е за character design...т.е. дизайн на персонажи...главно ориентиран за масови медии...non of that extreamly artistic crap

    Събота или неделя трябва да е-за да се избегне идването на ученици който не ги интересува и за да се улесни идването на хора които ги интересува

    та така...чакам сигнал

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  17. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Събота и неделя училището работи до 2-3 часа ако искаме по късно трябва да съберем некви кинти да платм на Захари-портиера..което значи че трябва да е с такса..Нз ще питам какво може да се направи по въпроса днеска.

  18. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    еми ще го направим по обяд къв е проблема?

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  19. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Ок..хубаво. аз нямам никакъв проблем. Обаче трябва да измислим как да закрием прозорците щото няма щори в салона(за прожекционния апарат).хубаво де..ще го измислим.довечера ще кажа на какво мнение са шефовете в даскало и дали са съгласни.

  20. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    ЛОК прати си скайпа на ЛС....

  21. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Аз съм там!!!

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  22. Searinox

    Planeswalker
    Joined: Яну '09
    Posts: 313

    offline

    Еее, тъкмо се върнах в Бг ама кой знае дали ще мога да дойда. много би ми се искало. ще е супер ако може да се запише и да се гледка в нета после ако не стане да се дойде.

    Fathoming the unfathomable
  23. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Делничен ден, по обяд... Ако намерите с какво да записвате, поне ще можем да ви гледаме на запис.

    Gangnam style!
  24. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Ами той Любо каза че иска да е уикенда...
    Разбрахме се за Събота 7ми март. 12:00 часа.
    Салона е зает и затова ще сме в видеозлата на 4тия етаж.

  25. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    А кой от вас може да ореди видеокамера да го запишем че GSM-a ми няма достатачно памет за такова дълго видео :D

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  26. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  27. Crafter

    Gandkhan
    Joined: Дек '08
    Posts: 295

    offline

    До ден-два ще видя дали мога да измъкна от един приятел камера. Не мога да обещая, но ще видя какво може да се направи.

  28. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Би било супер да го запишете, аз няма да мога да дойда, понеже съм на занятие другаде.

  29. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Супер идея! Страхотно направо!
    Бройте ме мен с още един колега

  30. amateur

    297
    Joined: Яну '09
    Posts: 671

    offline

    Супер.

    Ама някак си ХИЧ не е честно ВСИЧКИ хубави и интересни неща да се случват в София!!!

    ДА НАМЕРИТЕ КАМЕРА ЕЙ !


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg