Comics Bistro — Форум » Благата дума - хвърлен камък ;)

1. Razael

Член

Здравейте, значи преди време работех с ТАНГРА, написах му два сценария който така и не завършихме. С течение на времето изгубих ICQ акаунта си и ми е невъзможно да го открия. Много искам да го намеря пак и да продължим работата си заедно. Ако имате някакъв негов активен контакт като Скайп или поща моля отзовете се

2. orehovka

мускетарка

Аз нямам контакт, но ако искаш можеш да му пуснеш лс през Артлайн - ако още си следи онази поща, ще получи известие за лс. Поне системата за лс все още работи там, както се вижда от присъствието на толкова хора тук.

Gangnam style!
  3. Horribilus

Член

0895 xx xx x5 [color="gray"][модерация - Dragunoff][/color] - мобила му от преди около година и половина. Не съм го виждал от тогава и не поемам отговорност, ако го е сменил!
    Успех!...Дано сътворите нещо, че много читав човек е той!

4. kivaaa

Член

Може би не беше разумно да пускаш мобилния телефон на човека така. Има си Лични съобщения за размяна на такива данни.

I'm not random, I just have many toughts.
  5. Razael

Член

Здравейте! Благодаря за инфото. Най-вероятно ще пробвам телефона тъй като на акаунта ми в Артлайн съм му забравил паролата, а мейлът с който съм се регнал тогава беше хакнат. Все пак благодаря, дано това да му е номера.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg