Comics Bistro — Форум » Златният пръст » Разни истории и други неща

1. Mel

модератор под прикритие

Няма ли тук писатели,бря! Аз ровичках днес из моите творби и попаднах на следната издънка,която се води поредния ми опит да напиша приказка за Фантазията,но е много сърдечна,защото е написана за едно момиченце Боби,когато се опитах да й обясня Синтактичния разбор на изречението по български език.Знаете -подлог,сказуемо,определение за време,място - същите безумни сложнотии,които си използваме всеки ден,без да сме обременени от определенията им.Та ето- приказка в синьо,предполагам,повлияна от любимите ми странни "ЦВЕТНИ ПРИКАЗКИ":

Съжалявам,че е джипег,обач текстът е потънал безвъзвратно след някоя и друга преинсталация на Уиндолса на стария ми комп,предполагам,след като някой червей се е загнездил да гризе от Прозореца 2002 г.

девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  2. Azzara

Solar

Еее, ние стари от 2002ра не щем. Само нови неща.
    Като стана дума за уроци по писане, наскоро слушах On Writing - нещо като творческа биография на Стивън Кинг. Доста интересни неща има да каже. Не знам дали някой се интересува, ама ето тука я има в mp3 формат.

Learn more?
  3. Mel

модератор под прикритие

E,добре де,ще има и нови...Понеж архивирах наскоро :S

За писането на Стивън Кинг я имам книжката - 10лв е цената...много е добра.Издателството- с някакво Люцканово име беше...

4. Azzara

Solar

Нинам, на мен Bicubic-а ми я препоръча. На български не съм я виждал още.
    А къде ми е бил акъла, като съм давал тоя линк също не знам, щото иска регистрация.

Learn more?
  5. Mel

модератор под прикритие

http://www.book.store.bg/c/p-p/m-343/id-9820/za-pisaneto-memoari-na-zanaiata-stivyn-king.html

Ето я- това е бук стор - те поне докарват книгите все някога,за разлика от другите сторове

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg