Comics Bistro — Форум » Благата дума - хвърлен камък ;)

1. vile

Член

Може ли някой да ми обясни арт причината зад факта, че Националната галерия за чуждестранно изкуство почива във вторник? Едва ли не ми се скараха, че не зная това толкова логично нещо, че вторник е всъщност почивен ден.

2. fan4battle

..

Ъъъъ.... Ами, Шипка 6 почива в понеделник. Аз го отдавам на факта, че понеже работят в събота и неделя, им трябва почивен ден все пак...

3. vile

Член

А защо по дяволите не почиват в неделя вместо да правят някви извращения с работното време... хах да си нямаш работа с арт... неща

4. Xquisite

Untitled

Не ги е срам.
    И в кварталният магазин не ги е срам, не са заредили с моя чипс, а с некви боклуци.
    Да не разказвам какво ме направи една кака в една аптека. Загубих звук и образ. И това молявитисе-аз.
    И релсата за пердета в стаята ми не я е срам- висна. И баща ми реши, че той ще я оправя. Казвам му недей сега, утре ще пробия нови дупки за дюбелите, ще ги сменя и фертиг. Не. Нъл е мъж, оправил я. Идва ухилен в хола и любезно ме кани на прет а порте. Ама пусто, филм гледах та забавих, па после и забравих. Но човек и добре да живее си ляга да спи.Та влизам в спалнята, светвам лампата и ...нещо в мен умря. Релсата лежи на леглото със страшна сила и сякаш пърхут има навсякъде. Поглеждам тавана, а там паяжина от пукнатини. Изквичах, чак рипнах. Разпенена поисках обяснение.А то, какво се оказа. Татето решило да въведе иновация-лепене с поксипол на релса с плътни пердета за тавана.
    Сега не само ще сменям дюбелите,ами и ще се наложи да шпакловам тавана.

5. uah

Льольо

Искрено ти съчувствам. Моя таван е за шпакловане от лятото, но все го отлагаме. Ич не ми се ще да разбутвам нещата. Ама то дъжда е виновен. Що му трябваше, както лятото, така и есента да вали толкова силно, а пустите фуги между панелите на блока, да не са запушени добре, та да протече тавана ми?

Съпричастен съм към драмата ти.

6. Mel

модератор под прикритие

Ем,да- и аз им се дразня на работното време.Наред с тези галерии, и Софийска градска почива в понеделник.Предполагам,са решили,че хората отделят време за изкуство през викенда.

девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  7. Xquisite

Untitled

uah, айде да направим колаборация за шпакловането, ш'ти помогна за твоя таван, а ти за моя.

8. Mel

модератор под прикритие

Кхъм,спамче За темата Оплакваници ще да е това.

9. vile

Член

Не е спамче, а доста важен въпрос

10. Mel

модератор под прикритие

Е,дам,важно е,ама не е за тази тема и следователно трудно може се намери от някой,който е заинтересован Може да пусна тема Хелп по някое време.

11. fan4battle

..

Тука има една пицария. Работи от десет до девет вечерта. Но не във вторник!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg