Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

j00t! - Георги

(251 отговора, 34 участника)
  1. brokentool

stories

червеят е номер едно

дядото ми прилича на герой от Samurai Jack, но с повече детайли. кефи

2. Lisa

random

we come, we kill, we claim.
  3. j00t

Добряк :(

тенкю, тенкю

4. vasko

василаки

100% пипало трябва да е нечий ранг :)))

разбивка, ман. Кефи много.

Мисля, че трябва да спреш дотук с тизърите обаче, за да не се изпие енергията на проекта. Като е завършено - директно ни удряш с цялото филмче. Лично мнение.

5. Lisa

random

много радва! и тва с пипалото наистина е нол готин лаф.

6. fan4battle

..

Супер е, само дето на такъв чист вектор jpg aртефакти развалят впечатлението... PNG maybe?

7. Lisa

random

da.... png, pretty please with sugar on top.

8. j00t

тъй, тъй
    има още доста работа по това кученце, но нямам време тези дни
    до момента около 2-3 часа работа по него

9. bast

The Alien cat

ahahhah poslednoto pak kurti

10. orehovka

мускетарка

bast каза:
    ahahhah poslednoto pak kurti

+1

Gangnam style!
  11. vasko

василаки

12. Lisa

random

двете предни лапи не са ли малко различни като стил? едната има твърда структура, другата е кат гумен макарон. нол е благо иначе.

13. Ns0

Член

Lisa каза:
    двете предни лапи не са ли малко различни като стил? едната има твърда структура, другата е кат гумен макарон. нол е благо иначе.

мдам. и на мен това ми прави впечатление.
    но определено нещата са страхотни, j00t! Респект! Много радват!

14. Kefo

КефоЗавър

vasko каза:

АаааааааааахахахахахахахахахахахахахахахахаааахахахааааахахаааААааагагагаха!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Иначе браво доста са яки песовете Продължаваш да дъпаш доста..респект :Д

15. Rotorblade

Член

Мнол яки!!! Браус!

16. j00t

БЛАГОДАРЯ!

Кучето ще трябва да го помисля малко по-сериозно, понеже трябва да го поставя и в някаква среда. Първоначално си мислех да го нахакам между разни колби и стъкленици, но реших, че ще стане прекалено голямата шарения и се насочих към някакъв научен център с много клетки с всякакви странни животни на заден план и някакъв хиперкомпютър и ала-бала. За момента само си мисля... нищо не правя по въпроса.

Иначеее каквооо, работя по една игричка, която трябва да излезе до 5-6 месеца, много е интересна и когато ми позволят ще показвам арт от нея, правя си дипломния филм от който сега ще ви покажа няколко картинки иии разни мързеливи странични работи.

На страница 6 ви показах персонажа на Бог, който поднася една ябълка - основен персонаж в дипломната ми работа. След дълги уговорки и преминаване през различни персонажи се спряхме на три конкретни - този на предната страница и тези двата като в крайна сметка избрахме този хамстерския, набубен Бог, който си лежи на облака. Стилистиката силно ще наподобява рекламите на Ред Бул, пърхаща отворена линия и лек цвят на места. : )

И малко свободни работи:

И този тип, който от много време се опитвам да довърша и все нещо ми досажда... но ще го направя

:)))

17. vasko

василаки

Всички са много приятни но брадата мене лично най ме кефи. Виждам цяла история само в този кадър.

18. Lisa

random

zabavno e da ti gleda chovek neshtata.

19. fan4battle

..

Аз чакам да видя анимация, макар че стилистиката не мога да кажа че ми е любима. Но са си много добри нещата. Много път измина от онзи гълъб.

20. vasko

василаки

Сега като ги погледнах пак видях обърнат кръст в носа на Дедо Боже (втория стрип) Не знам дали е нарочно но е добър виц. :)))

21. j00t

Благодаря, хора! : )
    Много се радвам!

Имам голяма част от дипломната анимация, но в момента не ми е възможно да я кача никъде в интернет. До месец се очаква да имам целия лайнтест на филма с груб монтаж и вероятно тогава ще можете да видите нещо от него. : )

До тогава мога да ви покажа тези нещица:

Този тип е част от поредицата, която съм подхванал от много време - Супер герои и Супер злодеи.
    Името му е "Грозният", който е толкова грозен, че предизвиква стомашни колики в противниците си.

Това пък са чайник и масичка, които цъках за кеф една вечер... Никаква концепция и идея. хахахахах
    похвално...

Човек с технология - малко по-завършен вариант... Вероятно ще му сменя фона, защото не съм доволен от резултата.

Картичка за един приятел, който имаше рожден ден преди седмица... Малко е прекалено, но той си го заслужава.

Три проекта, които правих за мой близък, който държи каравана за бързо хранене. Двете пана със сладоледа и скарата ще са с големина 180 х 80 см, а господин бургер - стандартен А4 формат с цена и съдържание. Следва да се направят бургери с телешко и свинско месо.

...тъййй!

22. Vilorp

3ир-3ир-Член

Браво!

23. Lisa

random

мен пък твоят стил не ми пасва за илюстриране на храна, честно казано. придава ми някакво усещане за стерилност на храната. за анимацията си е супер обаче. постоянно ми напомня за Courage, което мен ме радва.

24. j00t

Благодаря!
    Лис, относно храните си много права, моето мнение се покрива с твоето, но човекът за когото ги правя потърси помощ от мен, защото чисто финансово не може да си позволи да направи нещо различно. Правихме няколко опита да заснемем част от продуктите, но понеже не разполагам със студио, осветление и хипер техниката, както не мога и да подредя храните адекватно (то си имаше термин за човека, който се грижи за добрият вид на храната при снимки) съответно нищо качествено не стана... Това е някакъв резон в случая.

Иначе снощи от нямане какво да правя праснах и втори суперзлодей:

25. Vilorp

3ир-3ир-Член

Тия неща с каква програма ги правиш?

26. j00t

Флашсшсшсшсссс, господине. : ) Adobe Flash CS5

Текста и бекграунда (хаха) - Photoshop

27. j00t

И май всичко клони тези типове да бъдат включени в класическа аркадна арена от рода на Mortal Kombat...
    Бихте ли играли такова нещо?

28. vasko

василаки

Аз лично - не, но аз не съм фактор. А "стерилността", която Лиса спомена се дължи според мен на твърде тънката, филигранна линия. Защо не пробваш контура да е по-дебел и освен това - цветен?

29. Vilorp

3ир-3ир-Член

Филигранна линия, това външнтия контур ли е?

30. vasko

василаки

Не само, като цяло линиите са твърде тънки. Сега погледнах някои стари типажи на картуна - Декстър, Джони Браво - всичките са с по-"сочна" линия. В добавка към това и този "стъклен" отблясък по типажите и става стерилно.

Лично мнение

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg