Comics Bistro — Форум » Умно село » Комикси

1. EsseGesse

Член

През 1966 г. договорът на Giovanni Sinchetto, Dario Guzzon и Pietro Sartoris с издателство Dardo е прекратен. Те започват да рисуват за издателството на Sergio Bonelli, като създават един нов герой - Командирът Марк. Епохата отново е Американската война за независимост.

2. vasko

василаки

Не ти ли писна.

3. EsseGesse

Член

Не. Писнали са ми Батман, Спайдърмен и сие... Кефя се на черно-белите ретро комикси. Аз съм си ретроград. Следи, ще има още такива теми. Ако пък те дразни - не чети постовете на EsseGesse. Със здраве! Бъди здрав и чети комикси.

4. vasko

василаки

Поне ги пускай в единствена тема...

5. EsseGesse

Член

Аз го правя, понеже си мисля, че за всеки герой може да се получи дискусия. Отделни епизоди, герои, издания в различните страни... Но очевидно тези комикси не са популярни и известни в България. У нас не са издавани, така е. Какво пък, значи темите стават информационни, а не дискусионни. Мен ме интересува историята на комикса-деветото изкуство (ninth art) и комикс епохите - сребърна, златна, бронзова...

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg