Comics Bistro — Форум » На чаша кафе

1. slavena-na-na

Член

Скъпи приятели, новият четвърти брой на българското комикс издание е вече в ръцете ни!
    По-дебел и разнообразен от всякога, казвам ви! Имате възможността да го разгледате или придобиете, докато е още топъл точно утре в рамките на фестивала София диша. - на улица Пиротска от 16 часа!
    Ако не ви е интересно можете просто да дойдете и да се включите в комиск-джема.
    А пък ако си падате повече зрител - ще ви нарисувам (да, аз ЛИЧНО!) нещо бързо по поръчка на място!

И ако това все още не е достатъчно примамливо предложение, ви пускам ето тази страхотна корица нарисувана от InMyTree :

2. fan4battle

..

Корицата е суперска, а сигурен съм и че съдържанието не отстъпва! Радвам че разширявате интереса към Ко-миксер, и съжалявам че не можах да се включа и че не мога да присъствам.

3. InMyTree

Член

Благодаря! Очакваме те в следващия брой!

4. vasko

василаки

/offtopic

Пазите ли случайно онази саморъчна книжка с "те вървяха край реката винаги двама винаги" от времето, когато бяхме в Борисовата с двамата сърби? Хареса ми как стана и исках да си я сканирам.

5. Dragunoff

Администратор

/offtopic @vasko
    сканирана е, в този албум ---> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.539570989413819.1073741835.124664484237807&type=1&l=857c9b779e

не знам обаче самата книжка къде е

6. vasko

василаки

danke

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg