Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

1. vasko

василаки

2. Vilorp

3ир-3ир-Член

На младежа има нещо счупено в ръката, но просто немога да опрделя какво е, можа да идва и от кройката на ръкава. Също така ми се струва че кокълчето при палеца е с много остър ъгъл.
    Ма Агон циците седят по-добре.

3. Rinaldo

Член

Готин дизайн, на геройчетата... кефят иначе.

бтв каква хартия ползваш? или това са някви шаблони от програма?

4. Se7en

Член

Това си е jpg, текстурка....и си рисувам на photoshop. Нищо особено.

Благодаря на всички за подкрепата!
    Развивам тези персонажи по поръчка за комикс, който започвам скоро. Agon беше последната от всички 17.

5. Se7en

Член

WIP - cover art /Husa - Moriaty/

6. fan4battle

..

Искаш да кажеш че всичките тези щрихи ги правиш на Фотошоп?
    Приятни са иначе, обръщаш най-голямо внимание на лицата.

7. Dragon_Phoenix

Член

Много сковани и сухарски последните няоклко. Разчупи ги малко тия пози де. Наблегни повече на конструкцията и динамиката на фигурата. Дори и с моментните ти познания по анатомията , нещата ще вдигнат ниво, просто ги "разчупи" малко.

Dragons Are Awesome!!!
  8. Se7en

Член

Dragon_Phoenix каза:
    Много сковани и сухарски последните няоклко. Разчупи ги малко тия пози де. Наблегни повече на конструкцията и динамиката на фигурата. Дори и с моментните ти познания по анатомията , нещата ще вдигнат ниво, просто ги "разчупи" малко.

Ами те все още не са в някакъв контекст сложени или ти нямаш това в предвид? На този етап исках да са в спокойни пози, които да показват добре дизайна. Но тази скованост ме притеснява, не трябва да я има.

За последната сцена ме интересува, дали е ок като цяло, има ли скованост там? Ако някой има предложения да си сподели

9. fan4battle

..

Скованичка, е да - ръката ѝ е много изпъната, все едно е стегната - като неговата, само че той стиска юмрук като че ли.

10. Dragon_Phoenix

Член

В човешкото тяло има привидна симетрия, всъшност нищо симтрично няма. Когато си в спокйно положение тежестта обикновено минава на един от двата крака, никой не стои по този начин. В конецпт арт, до колкото съм забелязал, позата допълва концепцията за героя - антигероя (освен ако не е нещо строго специфично като изискване, примерно за 3Д моделче или друго).

Dragons Are Awesome!!!
  11. Se7en

Член

Мда, вярно... Съгласен съм, ще ги коригирам тези неща за напред. Благодарско много за наблюденията! Ще ми се да бях на съвсем друго ниво до момента, но какво да се прави... и до там ще я докарам.

12. Se7en

Член

Този проект е до тук за съжаление, заради нелоялен клиент.
    Доста разочароващо, но се случва. Минавам към други два и се надявам на повече късмет за в бъдеще.

13. vasko

василаки

Важното е, че си натрупал опит.
    Шрифта не е добре.

14. Vilorp

3ир-3ир-Член

Нарочно ли има кириско И в заглавието?
    Надписа надписа така не седи добре на картинката.

Страничен въпрос: Колко са чести нелоялните клиенти и познават ли се по нещо?*

*Питам защото и при нас в книгите игри сега са предали една корица за печат, а клиента е „обещал да я плати”.

пп. Извинявам се, че рзводнявам темата, ако трябва ще го метна нейде другаде тоя въпрос.

15. Se7en

Член

Vilorp каза:
    Нарочно ли има кириско И в заглавието?
    Надписа надписа така не седи добре на картинката.

Страничен въпрос: Колко са чести нелоялните клиенти и познават ли се по нещо?*

*Питам защото и при нас в книгите игри сега са предали една корица за печат, а клиента е „обещал да я плати”.

пп. Извинявам се, че рзводнявам темата, ако трябва ще го метна нейде другаде тоя въпрос.

Мдаа братлета, знам за надписа, беше си експеримент някакъв, като начална точка.

Ами честно казано досега за пари не са ме лъгали клиенти, но този сега се оказа много странен.
    Реши, че трябва да ме изтрие от skype без никакво обяснение след като имаме договор,
    защото не съм му писал 2 дни. Имал съм и проблем с крайните срокове,
    въпреки, че досега не сме уточнявали никакви. Още бяхме в началото на проекта.
    Дали се познават по нещо, честно казано имаше някакви признаци в този случай
    и не знам защо ги игнорирах. Така, че оглеждайте се
    Иначе не ми се случва често, повечето са точни до момента.

16. vasko

василаки

Vilorp каза:
    Колко са чести нелоялните клиенти и познават ли се по нещо?*

Най-сигурния начин е и си остава аванса. Ако не може да го плати и цялото няма да може да плати. Принципно е мин 50%, конкретния всеки си го определя за себе си.

останалото се добива с опита.

17. Анонимен

Нерегистриран

@Se7en , мисля че колегите са прави за последните ти рисунки. Да те питам знаеш ли тази книга? Просто питам. http://store5.data.bg/zavaliikataaa/anatomii%20i%20dr/Drawing/Ron%20Tiner%20-%20Figure%20Drawing%20Without%20A%20Model.pdf

18. Dragon_Phoenix

Член

Страхотна книжка, Вегета.

Dragons Are Awesome!!!
  19. Se7en

Член

vegetastef каза:
    @Se7en , мисля че колегите са прави за последните ти рисунки. Да те питам знаеш ли тази книга? Просто питам. http://store5.data.bg/zavaliikataaa/anatomii%20i%20dr/Drawing/Ron%20Tiner%20-%20Figure%20Drawing%20Without%20A%20Model.pdf

Благодаря! Хареса ми и заключението, че хартията и моливите са евтини, така че да се рисува

20. Se7en

Член

21. Анонимен

Нерегистриран

Dragon_Phoenix каза:
    Страхотна книжка, Вегета.

fan4battle ми каза за тази страхотна книжка. Заради работата не ми остана време да я отворя често.

Главата на Батмана е супер.

22. Dragon_Phoenix

Член

Да наистина, много гот!

Dragons Are Awesome!!!
  23. Kefo

КефоЗавър

Батманчето е много добро попадение ще ми се нещо по-завършенко да видя от тебе

24. Se7en

Член

Ами добре, пускам от малко по-скорошните панелчета.
    В съвсем случаен ред са, каквото ми е харесало общо взето.

25. vasko

василаки

колата ме кефи най-много.

26. Lisa

random

кефиш ли се на Кармен Електра?
    готини неща!

we come, we kill, we claim.
  27. Dragon_Phoenix

Член

Браво! Стилно, обаче искам и балоните да видя как си ги разположил, че в момента стои незавършено (очевидно).

Dragons Are Awesome!!!
  28. Se7en

Член

Thanks! Не са завършени още, аз също чакам да видя как ще изглеждат, но други хора се занимават с балоните и цветовете. От мен са само моливите и мастилото. За разполагането просто се старая да оставям място, но тук не личи, защото са изрязани и не са целите панели.

29. Se7en

Член

Малко нови експерименти.

30. Vilorp

3ир-3ир-Член

Левият ѝ циц ми е малко подозрителен иначе много добре се е получило. Похвал!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg