Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

1. rikae

Член

Тук Рикаету. (rikae on DA ) Тъй като си имам регистрация в ДА, в Артлайн, във всички видове Анимес, LJ, Facebook итн итн (със същия ник), където можете да видите рисунки колкото искате, реших тук да пускам по-новите неща. Започвам със последния комикс, който правих, засега ще пусна няколко странички :>

* Сори, всички странички се четат отдясно наляво

и хайде, една илюстрацийка, че много обичам илюстрацийки :>

2. razpna

Член

хайде,добре дошла,готинки са ти нещата

3. Snow

Special Ed

Здравей! Хубави са работите, искам още!

I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  4. kivaaa

Член

Каква е красива главната страничка. ^^ Останалото изглежда супер, само на тази страничка щрихите ми се набиват в очите леко повече от основното в рисунката.

I'm not random, I just have many toughts.
  5. Kefo

КефоЗавър

Супер неща имаш Принципно не съм фен на мангата,но в твоите неща има нещо приатно и и личи стил и присъствие..не е като безличната гадна кичарска 'обикновена' манга.

6. Анонимен

Нерегистриран

добре дошла,много са добри работите ти

7. orehovka

мускетарка

Ани, втора книжка ли ще издаваш?

Gangnam style!
  8. ra4okapitana

Член

страхотни дано да ги издадат по-мащабно

9. rikae

Член

Благодаря на всички за мненията, че и са критиката, тя все пак е добре дошла, когато е основателна :3
    Инак да, вече приключих с "ИЗХОД', който всичко на всичко май излезе към 60-70 страници ( първите две поствам по-долу, въпреки, че съм ги пускала почти навсякъде). И сега съм подпочнала една история, която не е много ясно колко ще е дълга, тъй като, като за пръв път нямам точен план как ще се развие действието. Иначе, понеже повечето ми комикси са рисувани за конкурси, или съм ги печатала от джоба си, винаги съм знаела с почти абслютна точност колко страници ще излязат ^^

* Нещо цветовете се сбъгясват периодично. кжаете ми, ако виждате едно убийствено зелено...

10. amateur

297

чудесни

11. Анонимен

Нерегистриран

уникални са,много обичам мангата

12. rikae

Член

Благодаря отново В момента работя по едно проектче и сроковете...вече ги подминах по пътя Когато го завърша ше споделя тук

13. orehovka

мускетарка

Много са хубави. А тези книжки само от теб ли можем да си ги купим?

Gangnam style!
  14. rikae

Член

В момента дори и от мен е трудно, тъй като от първата и аз нямам никакви, а от ИЗХОД вече свършиха XD. Но със сигурност до лятото ще има още Ще се опитам да направя нещо за неадекватното разпространение на творбите си, ако и тази година не ме звърти твърде силно организацията на Анивенчър-а

15. fluttergirl

Член

Последните две картинки от "ИЗХОД" много ми харесват

16. Mel

модератор под прикритие

Аааа,браво!Много се радвам на такива проекти ...пожелавам ти да си намериш издател

девиз:Три пъти чети,един път трий!:D

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg