Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

1. Joker.Comics

Член

Национален конкурс за сценаристи и художници на списание за комикс.

Ако имате голямо въображение и фантазия за вълнуващи приключения и истории може да участвате. Напишете поне един сценарий по приложения шаблон от пет страници от зададените четири разказа с описаните герои. Може да добавите и сценарий с ваши измислени герои. За художник трябва да нарисувате поне един от сценариите по ваш избор, които ние ще ви предоставим. Заплащането ще е на страница след излизане на първия брой на списанието за новосформирания екип.

Необходимите документи за участие може да изтеглите от: http://dox.bg/files/dw?a=656ecea38f
    Може да посетите сайта ни: http://jokercomics.weebly.com

За допълнителна информация на 0898/618-301.

2. Ns0

Член

Хмм... интересно. Днес май ми е ден за конкурси...

3. fan4battle

..

Ако ти се отказва от авторски права... Пък и за евентуалното заплащане не се дава ориентация. При досегашните ми впечатления от издаването на комикси в Бг, ако не видя бизнес-план, няма да реша че ще излезе нещо. Ама пък знае ли човек. Успех!

4. Ns0

Член

хмм...
    уел. прегледах документите за участие, темите и т.н. Не искам да влияя на никого, нека всеки желаещ ги прегледа.Подробно.

--> fan4battle: мдам. точен коментар. казах го, защото днес открих в девианта конкурс за комикси и... след като го пуснах във форума, изкочи още един... Кой знае до вечерта, какво ще се случи...

5. Ns0

Член

fan4battle каза:
    При досегашните ми впечатления от издаването на комикси в Бг, ако не видя бизнес-план, няма да реша че ще излезе нещо. Ама пък знае ли човек...

Мдам. Съгласен.
    Аз по принцип съм надъхан нещата да се случват, а заплащането не е на преден план... но разбира се, това е обвързано с качеството и продуктивността. Нещата показани в галерията, като референции за желано ниво са... уел... аве, предполагам, че сами ще разберете какво имам предвид.

линк към ДжокерКомикс галерията

6. Lisa

random

тахахаха, стремят се към marvel, но заплащане след ИЗЛИЗАНЕТО на първия брой? е па успех.

we come, we kill, we claim.
  7. fan4battle

..

А по принцип на сайт хич не е добре да се качва галерия от чужди работи без поне да се спомене чие авторство са.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg