Comics Bistro — Форум » Умно село » Музика

:D

(6 отговора, 4 участника)
  1. Strezov

    Шефът на кенефа
    Joined: Дек '08
    Posts: 303

    offline

    Май само тук не съм го пускал това парче направих го за няколко часа и нямам време да го довършвам... но бих се изкефил ако кажете какво мислите

    http://www.bg-sonic.com/player.php?pl=playlist=/members/106/works/106274318012009.xml&member=106&work=2743

  2. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Аз не разбирам..ама ми харесва.

  3. Strezov

    Шефът на кенефа
    Joined: Дек '08
    Posts: 303

    offline

    кво е тва "не разбирам"? Всеки човек малко или много разбира от изкуство, що се отнася до неговата най-основна задача - да докосне другия човек по някакъв начин; оттам нататък идва "философстването" (което също е важно де).

    Мерси за коментара, радвам се, че ти е допаднало!

  4. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Е да де и аз съм на тва мнение смис то изкуствотот се прави точно за тези 'простите хора'...и не е нужно да разбираш просто трябва да се кефиш и да уловиш послението..
    а казах че не разбирам щото с музиката съм мн скаран.

  5. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Хубаво е.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  6. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    На мен ми хареса, обаче ако трябва да звучи докато бабата умира - според мен не става. Не знам какво точно има в мелодията, обаче по-скоро създава едно такова напрегнато състояние у слушателя, отколкото да го кара да подсмърча. Прилича ми малко на саундтрака към книгата на Елизабет Костова "Историкът", който беше пълен с мрачно звучащи парчета, които да ти изкарват акъла докато четеш за Дракула.

    Gangnam style!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg