Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

  1. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Чудя се аз, защо да не си направя и аз една темичка, където да ви занимавам с изделията си. И познайте какво! Не намирам причина, която да ме спре. Затова ... "Воаля, опаля...", ето ме и мен.

    Здравейте

    Засега ще ви покажа това, което намацах днес, пък други - когато пак ми се дорисува. Ако имате желание, може да подбера и нещо старо, с което да ви откъсна от работата ви. Е, мерси за вниманието.

    Да си призная честно, не нося много на критика, ама пък си знам, че е полезно, затова каквото ви се върти в главите и се чудите, дали да го споделите с мен, моля направете го. Изплюйте камъчето.

  2. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    упер е станало като настроение..но малко конструкцията бяга като че ли

  3. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Кефо, давам мило и драго за конкретика

  4. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Виж ръце и рамене. Нещо не са наред. Ената и гърда е по-голяма от другата, корема й трябва да влиза навътре между краката а не да излиза напред. Рефлекса на бедрото не трябва да е толкова силен, имайки предвид, че кракъ под него почти изцяло в сянка.Виж някъде конструкции, ръце, гънки, etc...

    Подметката на обувката се слива с фона и сякаш я няма.

    И разбира се, мнението ми все още не е особено компетентно, така че може и да не съм прав.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  5. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Сплескал си и черепа и ръцете, другите неща не са чак толкова важни

    Gangnam style!
  6. razpna

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 31

    offline

    мм..значи косата и не е на точното място според мен също,изглежда така все едно и е одрязан скалпа и преместен на една страна,другото мисля ,че е казано ...и виж как си разцъкал обувката и чорапчето, а от друга страна рисунката изглежда незавършена..ако трябва да наблегнеш на някой детайл мисля ,че не си избрал точния,по-добре направи ръцете и пръстите по-детайлни или лицето примерно...и да според мен има много работа още по тази рисунка ,иначе настроенийцето си го носи,просто ти трябват някои знания,с които ще ти е по-лесно и свободно

  7. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    А-а-а, това е друго нещо! Благодаря ви, ама много
    Досега само веднъж ми се е случило да се върна към стара рисунка, която да прерисувам, но може би ще се върна към тази. След тези детайли, които ми казахте, сигурно ще се постарая да я фиксна малко.

    Още веднъж ви благодаря

  8. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Опит за пейзаж. Досега не бях рисувал подобно нещо.

  9. kivaaa

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 402

    offline

    Интересно се е получило.

    I'm not random, I just have many toughts.
  10. ra4okapitana

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 65

    offline

    Мнол приятно и успокояващо

  11. Batman

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 281

    offline

    Първата малко ми напомня на стила на Брус Тим.

    Batman created by Bob Kane (1915-1998)
    Visit "Realm of the Bat" at http://www.batfan93.blogspot.com
  12. Astfgl

    Президент на Преизподнята
    Joined: Яну '09
    Posts: 575

    offline

    Имаш много добро усещане за гама и драма! Ще следя темата ти с интерес!
    По-конкретни критика няма да мога да дам засега...

    В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  13. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Благодаря на всички

    Проблема ми е, че рисувам в какви ли не стилове и като си погледна рисунките, все едно са ги рисували няколко човека.

    Днес ми се рисуваше ужасно много. В трамвая си рисувах на телефона по пътя към работа, като отидох в офиса, драсках с химикал на бели листа, и като се прибрах, радвайки се, че мерака ми не е минал, реших да порисувам още.

    Също моля за критика.

  14. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Това е доста яко!!! браво! Лицето е супер.

    Тряя да поработиш малко над косата...и ръцете(спец дланите) нещо не си ги нарпавил..като чели нещо си им се ядосал и нарочно си ги зарязал

  15. kivaaa

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 402

    offline

    Съгласна съм с Kefo, че трябва да пооправиш дланите, обаче косата й така ми харесва (може би пътят да се стесни). Тази определено ми се струва по-добре от предната с момичето. :}

    I'm not random, I just have many toughts.
  16. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Благодаря ви
    Като се замисля, пътя на косата наистина е за оправяне. Ще се потрудя и над дланите. Пък и не са само това нещата, които ми се ще да претърпят корекция.

  17. ra4okapitana

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 65

    offline

    Ооо тая ти е много добра

  18. ApriLL...

    [0__^ (RoCk]
    Joined: Фев '09
    Posts: 311

    offline

    nice!!!!!!!Мн хубава

  19. Crafter

    Gandkhan
    Joined: Дек '08
    Posts: 295

    offline

    Абе добра е рисунката и е важното, че дава настроение. Има си грешки, но давай напред смело

  20. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Опит за карикатура. Не се постарах изобщо за ръцете.

  21. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Тъй като тези дни се заформи едно рисуване по снимки, реших и аз да се опитам. На цветове не го докарах много, ама и на останалото се отличава доста.

    послепис: сигурен съм, че има по-добър начин за рисуване на клони, но аз не го знам...

  22. Crafter

    Gandkhan
    Joined: Дек '08
    Posts: 295

    offline

    Много ми харесва в далечината какви цветни заигравки се получават.

    Клоните са много лесни. Просто си мислиш за "V". Много рядко и при много малко дървета клоните израстват надолу. Даже си е по-скоро аномалия това.
    Важното е да запомниш, че стават от по-дебели към по-тънки иначе прилича на кактус.

    Браво за труда

  23. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Благодаря ти, Крафтър Полезно е

  24. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Имам си аз едно комиксче за Льольо, което съм започнал да рисувам 2004 година и досега имам само 5 страници.
    Eто ги тук: http://iliyan.gnetbg.net/diary/adventure.php/liolio

    Добре го движа, а?
    Та.. първата страница беше рисувана на лист с молив през 2004-та, а през 2007-ма е повтаряна с черно на фотошоп (подобие на икнване), от тогава са и останалите.

    Та... да се похваля, че направих и петата страничка от комикса. След година - шестата.
    Извинявам се за правописните грешки, правих го в полу заспало състояние. А за пунктуационните - ми некадърен съм

    Има и други много болни проблеми, относно героя, а именно, че постоянно му меня физиономията. И за всичкото това време, е преминал през няколко вида и все едно всичките ги е рисувал различен човек.

  25. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Тъй като съм лош шофьор без никакъв опит, днес поех ангажимента да откарам родителите си на село, учейки се да карам по магистралата за първи път. Баща ми се скъса да вика по мен, а аз умрях от напрежение.

    Ако някой се интересува как протече шофирането, ето тук

  26. purple

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 172

    offline

    Защо карате без колани

  27. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    хахаха, хвана ме!
    Всъщност, колана ми е такъв навик, че понякога не се усещам и в такси го слагам, та хората ме гледат странно.

  28. Astfgl

    Президент на Преизподнята
    Joined: Яну '09
    Posts: 575

    offline

    uah каза:
    хахаха, хвана ме!
    Всъщност, колана ми е такъв навик, че понякога не се усещам и в такси го слагам, та хората ме гледат странно.

    Браво ! Аз тоже. Safety first !

    В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  29. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Едно, което тук-таме може да се нарече, че е speedpaint

    И едни криви цицки:

  30. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Докато си ходих вчера под дъжда, си представих как бих се нарисувал в същата ситуация. Тази вечер тръгнах да го правя, ама го заебавам, защото много неща почнаха да дърпат вниманието и общо-взето се претрупа и се изгуби усещането.

    Приемам всякакви препоръки.


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg