Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

1. Jinksa

Член

Здравеите, името мие Любомир Ивов Костадинов и съм от София. Аз се падам малко драскач защото ако пробвам да се нарека рисувач ще убидя доста хора с липсата ми на какъвто и да е талант. Никога не съм взимал курсове за рисуване ( надявам се да го променя това нещо в бъдеще ) и доста рядко прекопирвам. Мойте рисунки повечето за сега са моливи или тънко писции(тъи че събирам за нов компир),но се надявам да ги харесате и се надявам да получа доста болезнена критика. Ще пускам няколко рисунки и ще сигурно ще продължа го правя поне докато някой не реши да ми забие един здрав през главата

2. Анонимен

Нерегистриран

Добре дошъл.

3. orehovka

мускетарка

Здрасти. Комиксчето е веселяшко такова, хареса ми, макар че Снежанка аз още не съм го гледала. За другите ти рисунки обаче признавам, че се позачудих какво точно виждам - малко инфо да вкараш?

Gangnam style!
  4. Анонимен

Нерегистриран

Това е страницата на джинкса в девианта. http://mrjinks.deviantart.com/gallery/?catpath=/ Аз отдавна следя работите му.

5. Lyubo_Gri

Член

Я, още един адаш Добре дошъл братле и продължавай да дерзаеш

Think for yourself! Question authority!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg