Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

  1. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    Последната има доста многопластови идеи в нея. Радва ме!
    Обаче според мен можеше една идея повече да подчертаеш обемноста на среднуто структурно ниво на козиината/коста...т.е. на...на сноповете/кичурите...особено в косата на мацката.

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  2. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    Прав си, LOC. Сега като се загледах видях, че главата на мацката хич не е добре , доста се губи формата.
    Нещо се изнервям като рисувам коси, хич не ми се получават.

  3. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    айде айде, не е баш да не ти се получава. Просто силуетно е прекалено "правилна" и всички косми вървят по един и същи начин... едва ли не...не виждаме отделни кичури, всеки със своя посока, а по-скоро цялата коса като един кичур...и седи ...странно...

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  4. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Може би се нервиш, понеже рисуваш всеки косъм, пък няма никаква нужда от това.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  5. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    ...ееее, чак пък всеки косъм, ти пък
    LOC, не бях обърнал внимание,на това за кичурите, мерси

  6. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    ....някъв zombie killer:

  7. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    много е хубаво

  8. Ns0

    Член
    Joined: Сеп '12
    Posts: 373

    offline

    Уаа!
    Тази сутрин се чудех дали съм в Бг или все още съм на Пандора и раздавам оловно правосъдие в Пограничнитеземи 2... Това ммм... толкова ми напомня крейзи-комикс-супер-фийлинга на Бордъра! Извинявай, Rusen, не искам да звуча, като: "явно си се повлиял от там" (или всяко друго рандъм такова твърдение) - просто е много свежо и приятно... съответно го сравнявам с най-близкото и свежо нещо, което ми е познато (а, след като туко-що съм приключил със странстването в Порайнините... мисля е ясно ).

    Респект!

    --> Малко, стъпването на левия крак и стъпалото ми се струват бъгави, както и дясната ръка, но... хъм, цялостно мисля не дразнят. Лично за мен, ще е по-приятно, ако текстурата на кръвта не преминава в/у рамката ограждаща пича.

  9. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    а мерси, хора!
    @Ns0, не съм гонил някаква конкретна препратка с Borderlands 2, но и аз много се кафя на визията там.
    Относно влиянието- то няма начин да не се влияеш като по цял ден гледаш някакви неща по форуми, трейлъри и тн.
    А и за стъпването и ръката си прав- найстина има нещо неубедително. Малко ми е трудно да рисувам с такава по- засилена перспектива.
    ...ето и малко step by step плюс някои снимки които съм ползвал в картинката:

  10. Ns0

    Член
    Joined: Сеп '12
    Posts: 373

    offline

    Rusen - по никакъв начин не съм имал предвид, че си копирал/повлиял от нещо. Имах предвид, че (аз) правя връзка с Бордъра, понеже стилът там много ми допада и е свежарски... също както при теб (и го цъках точно миналата вечер до сутринта, та... аналогията е естествена... в момента все още виждам подскачащи псайкота, мятащи секири... о_О).

    Много найс е работата и благодарско за step-by-step-а!

  11. Rotorblade

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 1 339

    offline

    Русене, много е благо! Браво!

  12. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    10х, ман!!

  13. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    аре пак:

  14. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Много е добро, машината кърти.

  15. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    мерси, vegetastef!

  16. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    .... и някакъв дебел чичка, по гащи:

  17. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    ОХ!Това е доста извратено....кефи ме

  18. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    мерси, Kefo
    ....и нещо доста набързо:

  19. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    В какъв смисъл че е направено набързо? Това за колко време си го направил? Иначе е добро.

  20. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    Мерси, vegetastef.
    В рамките на 1, максимум 2 часа., като да речем рисунката я цъкнах за половин час и после като съм имал време съм я отварял да оправя фончето и някакво прекомпозиране с корегиращи слоеве- левъли, колър корекшъни и тн.
    По горното съм го работил около 16ч. общо, при положение че няма беграунд и тн.
    То това с времето е относително, щото всеки рисува различно бързо, но за мен разликата от рисунките ми от преди две години до сега, не е че знам повече за рисуването, ами че започвам да отделям повече време.

  21. Rotorblade

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 1 339

    offline

    Браво Русене! Много яки неща показваш! Страшно се кефя!

  22. Ns0

    Член
    Joined: Сеп '12
    Posts: 373

    offline

    респект.

    *малко ножът и ръката на пича не са на място, но това притеснява само една малка част от мен - останалата се кефи на +6!

  23. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    мерси хора!
    ..Ns0, може и да си прав, не бях обърнал внимание.

  24. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    хе... Jack of Hearts x Jack the Ripper тва радва много. провал ли си го във формат карта?

  25. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    мерси,Lisa:)
    Не съм го пробвал като карта, но мисля, че може да се получи. Остава някои да нарисува останалите

  26. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    Отдавна не съм поствал тук, та малко да си обновя темата с някакви неща дето правих напоследък.

    Тестче Zbrush и Photoshop

    Тези двете са Sketch up и Photoshop

    ...и някакви по-зимни, че не ни работеше климатика в офиса и ми се дощя да нарисувам нещо такова.

  27. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Последното е трепач!!!

  28. Rusen

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 48

    offline

    vasko, мерси!

  29. chr

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 430

    offline

    good job man ! ( :

  30. bast

    The Alien cat
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 551

    offline


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg