Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

Яна Васева- MeMyMine

(45 отговора, 12 участника)
  1. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    От толкова време имам акаунт, а не съм се обаждала откъм рисунки...
    Не знам колко души ме помнят от Artline форума (и колко души от настоящите са били там). Бързо лети времето, тогава още бях в гимназията.

    Тия са няколко от последните 2 години дето съм качвала в Deviantart. Кажете какво мислите

  2. Se7en

    Член
    Joined: Юли '13
    Posts: 136

    offline

    Много хубави нещица. Личат си основните познания по анатомия, перспеткива, светлина, за всичко е помислено изглежда. Дизайните на мечовете са готини също, харесва ми и фантастичния екстериор със сградите и мостчето. Струва ми се, че и ъгълът, от който е погледнато на втората и третата картинка ги прави доста интересни, докато на четвъртата може би малко се губи от същата тази динамика.

    Като цяло всичко е в правилната посока като че ли. Давай все така напред и успех!

  3. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    klasa!

  4. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    Аз те помня.
    Супер са всичките.

    Learn more?
  5. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Ах, благодаря за поощрението, Se7en, vasko и Azzara

  6. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Нарисувах нещо ново

  7. Vilorp

    3ир-3ир-Член
    Joined: Авг '12
    Posts: 467

    offline

    Много приятни творби.

  8. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Много добре. Можеш да прибереш малко бивните на орка вдясно. Бронята на конника да е по-изчистена и с по-малко златно. Шлема му по-заплашителен. Небето черно, от пушеци или от буреносни облаци. Града малко доразработи архитектурата, сега стои твърде неразработен, според мен. И сянката като цяло е странна. изглежда сякаш тия в града гледам към някаква надигаща се черна вълна, която ще ги помете и хвърля сянка по стената, в същото време конника горната му част е осветена. Да хванеш момента, когато сянката вече е покрила армията му, а той все още не е изцяло засенчен - това ли е била идеята?

    Изражението на орка с елфчето ми харесва МНОГО! Забравила си му лявото ухо.

    Не критикувам, казвам как аз бих подходил. И така е добре.

  9. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    btw Save As и името си го докарала Наистина, махни златното, лееееееееко кичозно идва. Можеш да видиш Еовин vs Краля-чародей за короната-шлем - Фразета се е сетил да сложи дракон, стои много яко.

  10. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Ей, благодаря за коментарите

    Можеш да прибереш малко бивните на орка вдясно

    мм, да, мислех да е малко като слон, сигурно отпред изглежда много смешен

    Града малко доразработи архитектурата, сега стои твърде неразработен, според мен.

    Ех, да. В тая част не бях съвсем сигурна. Сега е вече късно, другия път- по-добре.

    Забравила си му лявото ухо

    Опа... прав си, би трябвало да се вижда. Чакай, чакай, сетих се, ще кажа, че ухото му е пострадало в трудов инцидент с брадва (И въпреки това продължава да ходи без каска, не си взема поука тоя човек... ама не човек като видова класификация ами...тъй, де)

    Да хванеш момента, когато сянката вече е покрила армията му, а той все още не е изцяло засенчен - това ли е била идеята?

    Не, но твоята версия е по-интересна.

  11. bast

    The Alien cat
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 551

    offline

    :love:

  12. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    колкото повече гледам робовладелеца орк толкова повече искам да го видя на портрет.
    напомня ми за един скулпт който ме впечатли преди време
    http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=20997&postdays=0&postorder=asc&start=40

    Споменах ли също, че базилиска много ме кефи? ако го нямаше засичзането между задното крило и опашката да се чете силуета още по-добре би станал даже още по-зъл.

  13. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Интересен скулпт, vasko Някой път може да направя отделен портрет.

    И за да не съм с празни ръце, ето нови картинки от мен (портрети в цял ръст?):

  14. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Едно концептче пак на совеста тема.

  15. Rotorblade

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 1 339

    offline

  16. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Благодаря, Роторе

    Ето едно топло от фурната:

  17. chr

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 430

    offline

    nice
    prilicha na destroyera ot dota

  18. Rotorblade

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 1 339

    offline

    Супер!

  19. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    страхотни са

  20. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    паладин-космонавт яко!

  21. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Благодаря на всички

    Ми да взема да кача нещо, че не съм отдавна...

  22. Vilorp

    3ир-3ир-Член
    Joined: Авг '12
    Posts: 467

    offline

    Удоволствие е да ти разглеждам галерията.

  23. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Вилорп, много благодаря! Радвам се, че ти харесва

    Абе, някой ще ходи ли тая събота и неделя на фестивала на настолните игри в НДК? Иначе този форум нещо не е много активен последните месеци

    Хм, и така и така се логнах, по-добре да постна картинки.

    Тоя е рицар

    Тоя е тъмен елф

    А това е къде живее елфът

  24. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Добре, ходих на фестивала в събота. Играх на Magic: the gathering. Не знам кой от хората тук е ходил, може дори да сме се срещнали без да разбера.

    Ето RPG момент, нарисуван а-ла Конан Варварина на Фразета ...

  25. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Голата и все пак не е 18+. Браво! Доразработи го!

    PS.Save As

  26. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Не знам, Васко, не ми се занимава повече откъм детайлите. Но се радвам, че ти е харесало достатъчно, за да си го save-неш

    Ръчках тук-там из Фотошопа без конкретни цели и като гледам с малко побутване става на прилична корица/плакат за нещо, ма то щото е базирано като композиция на корица.

    Но ми се стори забавен резултат, та го поствам. Може да съжалявам, предвид че в тоя форум има графични дизайнери, които сигурно биха се хванали за главата

  27. chr

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 430

    offline

    gj gj

  28. Vilorp

    3ир-3ир-Член
    Joined: Авг '12
    Posts: 467

    offline

    Много приятно се е получило и няма за какво да се заям освен, че можеш да го довършиш -гледа с надежда-

  29. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    :D :D
    нол ме радваш
    кога излиза книгата? надявам се тъмния елф и епичния му град също да е във вселената на варварката

  30. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Ох, извинявам се за отсъствието. От няколко месеца съм на едно обучение на пълен работен ден и малко в извънработно време и всичко ми позамря

    Много приятно се е получило и няма за какво да се заям освен, че можеш да го довършиш -гледа с надежда-

    Ами да, така като го споменаваш, може би го направих едновременно твърде детайлно като за да е стилово подобно на онова на Фразета и не достатъчно изгладено като за цялостна картина. Късно е вече...

    Добре, много ми се иска да постна нещо ново, че мина доста време, и понеже все пак е форум за комикси, ще взема да постна разните глупости, свързани с игри, дето ми се посъбраха през последната година и нещо, пък в друг пост ще сложа сериозно нарисувани работи.
    Ама са ми на английски щото са ми от тъмблъра...

    Rome: Total War

    Обсади във версия 1.1:

    Тестудо vs стрели (при мен се случи един път да ги обстрелват половин час така:

    15-годишни роднини със социална тревожност (и това ми се случи) :

    И другото е относно музиката в Deus Ex: Human Revolution


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg