Comics Bistro — Форум » Умно село » Комикси

Project: Wanderers [български online graphic novel]

(309 отговора, 22 участника)
  1. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Яко тийз Стареца защо е толкова несиметричен?

  2. Ns0

    Член
    Joined: Сеп '12
    Posts: 373

    offline

    несиметричен? :?

  3. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Лявата му половина е твърде несиметрична на дясната, дори и с усмивката и дефолтната несиметрия в чов. тяло.
    Не го ли виждаш??

  4. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    кривнал си е устата човека... мен не ми се вижда несиметричен повече от обикновеното

  5. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    По-скоро генерално има проблеми с перспективата.
    Не че си позяволявам да коментирам free entertainment.

  6. Ns0

    Член
    Joined: Сеп '12
    Posts: 373

    offline

    хах... no worries. както съм казвал вече - отворен съм за мнения.
    има наистина известно изкривяване, но това е точно защото си криви устата (както посочи лис). може и да не съм се справил супер добре, но за това са скиците и за това продължаваме да се учим.

    обаче това какво ще трябва да означава?

    vasko каза:
    Не че си позяволявам да коментирам free entertainment.

    в смисъл - първо коментира [явно е че си си позволил да го направаши], което няма лошо, дори е добре дошло. хубаво е да си поговорим обективно.
    второ - защо изобщо ще си забраняваш да коментираш - free entertainment? така както го поставяш звучи малко обидно. какво, като е фрий и е некачествено и правено от лаици, че не е достойно за коментар ли, що ли?

  7. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Когато е безплатно, веднага се накачулват сто човека да търсят кусури и да обясняват как не може да стане. Ако се плаща, изведнъж става "оу, ау, перфектно е". Така че - ако се влага от някой време, умение и усилие да направи нещо за без пари - моята фиософия е да не коемнтирам твърде строго.

    Но това е вече твъъърде оффтопик...

  8. Ns0

    Член
    Joined: Сеп '12
    Posts: 373

    offline

    хах... не съм забелязъл подобно нещо, но може и да не съм гледал правилно.
    мисля, че е въпрос на качество - повечето безплатни поредици наистина имат по-слаби изпълнители - просто защото се работи от надъхване и ентусиазъм. професионалистите не се наемат, дали от чиста меркантилност или защото нямат време. но, когато нещо е добре направено не съм чул някой да го критикува (например the Meek, Dresden Codak, Rise boy и т.н.).

    в нашия случай - далеч не се смятам за професионалист и всяко мнение е добре дошло. както и всяка похвала и подкрепа.

  9. brokentool

    stories
    Joined: Ное '11
    Posts: 567

    offline

    Ето как изглежда един заможен търговец


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg