Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

  1. Strezov

    Шефът на кенефа
    Joined: Дек '08
    Posts: 303

    offline

    type type type

    кефец кефец кефец

  2. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

  3. uah

    Льольо
    Joined: Дек '08
    Posts: 277

    offline

    Последна супер много ме радва. Особено, че съвсем наскоро, преди седмица - две, прочетох Морт на Пратчет и е точно по темата
    Браво!

  4. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Аз четох Музика на душата, и май оттам се вдъхнових за Смърт.

  5. Xquisite

    Untitled
    Joined: Дек '08
    Posts: 447

    offline

    Супер, браво

  6. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Ей тук сложих нещо, което е качено на сайта отдавна: http://comicsbistro.net/forum/topic.php?id=160&page=3&replies=79#post-24917
    А всъщност ей тука ще сложа повечко неща сега: http://comicsbistro.net/forum/topic.php?id=367&page=2

    И нещо по-различно:

  7. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    препечено е последното.

  8. bast

    The Alien cat
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 551

    offline

    mnogo toplo mai ti e bilo :P
    mega e qko haresva mi mega mnogo napomnq mi, 4e iskam da hodq na plajjjjjjj, no o6te e rano za tova

  9. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Исках да прилича на залез. Това ми е любимото време на деня, светлината е прекрасна! Дали съм успял, вече...

  10. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Ъпдейтнах си малко (8 часа! ) spinning pildriver-a:

    Преведох го на английски, малко позачистих, плюс няколко допълнителни кадъра. Зор...

  11. Miau

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 284

    offline

    много яко...тъмна индия ми е анимацията , обаче ми звучи като много добре направени количество рисунки!

    9 lives
  12. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    Ааа! Бях забравил колко е яко това!
    Ъпгрейднал си rolleyes-а накрая. Другите неща нямах време да ги разшифровам.

    Чудесно си съкратил статичната сцена. Пробвал ли си да сложиш гримасата на Зангиев между призива "Fight!" и "At least try to get up..."?

    Learn more?
  13. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Даа, най-вече исках да съкратя статичното дълговремие. И като бях тръгнал, рекох да пробвам да позачистя някои дразнещи ме неща. И то като почнах така... Много съм отвлечен. Идеално бих искал да го завърша, ама сигурно ще прекарам поне седмица..
    А какво имаш предвид с гримасата накрая? Не те разбрах..

  14. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    Виж, нещо такова.

    Learn more?
  15. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Аа, разбирам сега, но не ми се връзва с моята визия. Може би ако се пипне повече, така че да се връзват физиономиите на малката и близката картинка ще пасне. Мислех да го пробвам, ама стана късно сега..

  16. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Ух, с тази анимация много се изморих, не искам да я подхващам да я пипам по никакъв начин в момента, защото пак ще прекарам десетки часове...

    А това е първата ми скулптур(к)а от Фимо, Сагат от Street Fighter. Както е видно, не е завършен, но някой ден ще му дойде реда! Надявам се.
    5 см е висок, и благодарение на Alexxx имах досег да се зарибя!

    И процеса:

  17. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    И втората - Wolverine! Още нещо, с което се занимавах твърде дълго, и просто трябваше да спра. Него вече не знам дали ще го довършвам. 10 см е висок.

    И дългия процес:

  18. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Трета - над нея съм прекарал само 14 часа, и спрях дотук!
    Спартанец от осмомартенската.

    Бях направил и един Juggernaut от моделин за анимация, който не става твърд, обаче забравих да го кача, и ми се струва че не е много добър - все пак не могат да се правят фини детайли, защото е много мек...

  19. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    И последното - джудже. Специален поздрав за Alexxx.
    Ама малко не съм сигурен доколко мяза на джудже... Пропорциите са избягали, но има динамика и ме кефи. Освен това е доста сложна за изпълнение фигура, със стърчалките и чука пред гърдите... 6.5 см висок, включително крилцата.

  20. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    КОЛКО МЕ КЕФИШ САМО !!!

  21. Miau

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 284

    offline

    много добри

    9 lives
  22. bast

    The Alien cat
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 551

    offline


    UNIKALNIIIIIII
    strahotni sa

  23. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Да възкреся темата, с нещо което правих наскоро.

    (това че не съм отговорил на коментарите не означава че не съм ги прочел и оценил, даже съм много благодарен за тях!)

  24. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Cool Напомня ми на една стара реклама на Интерпол.

    Дъжда може да се пипне.

  25. brokentool

    stories
    Joined: Ное '11
    Posts: 567

    offline

    харесва ми, особено физиономиите и композицията на стойките им

  26. Ns0

    Член
    Joined: Сеп '12
    Posts: 373

    offline

    Много добри неща, човек!
    Върколака е страшен... много радва!

    Тази последната също е много приятна. Харесва ми идеята - декорът да се различава от персонажите, като пипане, но мисля, че му трябва малко (детайлно) пипване. Когато приближиш картинката започва да губи.

    Бтв - какъв е тоя знак на чантата на лошавия пич? Йени? Доста съм зле с паричните инсигнии.

  27. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Тенкю!
    Йени, Юани, един знак ги обозначава и двете. Даже имам версия с хвърчащи банкноти.
    Фонът е грубичък, но ми хареса как стана, и прецених че ако хвана да го работя повече, или ще го направя неконсистентен и ще го разваля, или ще прекарам поне седмица в занимаване с него. Като с Wolverine-a. От джуджака май съм по-горд обаче, че беше доста сложен за изпълнение.

  28. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Мен лично спартанеца ме кефи повече, мислех, че ще са цялата осмомартенска фаланга Но, супер неща ман

  29. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    А, той ми е любим. Може би ако имаше как да се направи калъп, би могла да стане фаланга, но няколко еднакви фигури да се правят с текущия процес, мисля че просто не си работа.

  30. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Ми сигурно има начин, питай някой из DA, няма как някой да не се занимава. Ако имаш времето де.


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg