Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

Lisa

(344 отговора, 48 участника)
  1. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    още! Да няма отсенки. само 4, максимум 5 цвята.
    И линийките чистички.

  2. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    4, максимум 5 цвята? в момента има само 1. черното и бялото не се броят. а тва, коет искаш, е много работа - особено с "линийките чистички" - тва ли имаш предвид? не си струва труда и времето да го правя ей тъй, безцелно.

  3. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    Роторе, как ти се вижда ръката на фурията сега? пипнах я малко... на предната страница е.

  4. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Имах предвид червените линии да се носят в пространството, без да си личи панталонополата отдолу, добавяйки призрачен ефект на тоз... вампир доколкото го разбирам. Но и така получаваш за старание.

  5. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Lisa каза:
    тва ми харесв достатъчно, ще си го сложа и тук да го има.

    edit: пипнах й ръката малко, и фона.

    Това вече е друго, много добре се е получила.

  6. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    vasko каза:
    Имах предвид червените линии да се носят в пространството, без да си личи панталонополата отдолу, добавяйки призрачен ефект на тоз... вампир доколкото го разбирам. Но и така получаваш за старание.

    м. нещо не ми звучи кой знае колко обещаващо така като го обясняваш. не е вампир, обикновен човек си е.

  7. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    vasko каза:
    Имах предвид червените линии да се носят в пространството, без да си личи панталонополата отдолу, добавяйки призрачен ефект на тоз... вампир доколкото го разбирам. Но и така получаваш за старание.

    Аз гледах да остана близо до авторовата визия.
    Лисо, да го преместя ли в другата тема?

    Gangnam style!
  8. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    @ Лиса: Ти си знаеш.

  9. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    orehovka каза:

    Аз гледах да остана близо до авторовата визия.
    Лисо, да го преместя ли в другата тема?

    ми струва ми се удачно, да.

    пехехе, нол си го успокоила, пък той е агресивен! и туй дет си направила с устната, не ме кефи, но пък блесналото оче в тъмното радва. интересно е да се види чуждата гледна точка така.

    между другото, твоят монитор наистина е по-тъмен - на едно място си сложила черни мазки, където всъщновст има тъмносиво.

  10. bast

    The Alien cat
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 551

    offline

    nice

  11. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    Fluke char sheet wip

    та смятам постепенно да нарисувам всички брони, дрехи, оръжия, шлемове, щитове и т.н., които са ме радвали и съм ползвала в разни ръпъгъ... един безкраен ъпдейт.
    тва е няква начална фаза на explorer's outfit, предполагам. to be continued...

  12. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    Дааа!

    Learn more?
  13. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

  14. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Azzara каза:
    Дааа!

    +1

    Gangnam style!
  15. TANGRA

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 363

    offline

  16. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    explorer's outfit [wip]:

    описание (в оранжево са готовите, с постоянно подобряване, разбира се, неща):
    "It includes sturdy boots, leather breeches or a skirt, a belt, a shirt (perhaps with a vest* or jacket), gloves, and a cloak. The clothes have plenty of pockets especially the cloak). The outfit also includes any extra items you might need, such as a scarf or a wide-brimmed hat."
    *вместо жилетка - кожен корсет

  17. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Лисо, айде махни и тая забрадка от очите и сложи едни очички. Изрязваш 50% от внушението на персонажа като отказваш да му нарисуваш очи.

    Gangnam style!
  18. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    хех, в тази картинка така или иначе фигурата ми е по-важна, а не внушението. ако искаш, мога да заменя превръзката със сянка или бретон...

  19. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    Чебу, ти все едно я помоли да я нарисува гола.

    Learn more?
  20. Mercury

    Член
    Joined: Ное '12
    Posts: 27

    offline

    Защо? Не винаги е подходящо герои измислени за един сетинг да се портват без промяна към друг.

  21. Fluke

    Член
    Joined: Ное '12
    Posts: 60

    offline

    мм, чакай да изясня, че и DM ме пита по-рано - превръзката още от самото създаване на Флюк преди... ъъъ, години, хахах... е по-скоро метафорична. Да, в сървайвъра и последвалите няколко опита за подобни игри я рисувах с превръзка и на места наистина превръзката е физическа, така да се каже. но... в конкретната ни игра Флюк е без превръзка. а тва тук е нещо като шивашки манекен - просто правя дрешки върху него... и в такъв случай не му трябва кой знае кво изражение.

  22. Mercury

    Член
    Joined: Ное '12
    Posts: 27

    offline

    Да, ама е готина и излиза яко. Що сега трябва да я оставяш кьорава само щото някога си едикъдеси е трябвало да има метафорична превръзка? Нарисувай хубава картинка от горе до долу!

  23. Fluke

    Член
    Joined: Ное '12
    Posts: 60

    offline

    добре, де... трябва ли да я... фиксирам така твърдо? лесно е да й сложа очи - всъщност много добре знам как изглежда без превръзка, имам я на рисунки и прочие. обаче по- ми харесва да я оставям малко по-свободна за интерпретация.

  24. Rotorblade

    Член
    Joined: Май '09
    Posts: 1 339

    offline

    Кефи мъ много!!!

  25. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Ако махнеш превръзката, ще се загуби мистерията
    Последната блузка много ми допада, с тази бродерия!

  26. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    и на мен, бих си я носила с кеф, ако я имах. всъщност, реално погледнато, и останалите неща бих си ги носила. с изключение на кожения сютюен, предполагам.

  27. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Ами ако решиш и ти се занимава, можеш да си поръчаш да ти направят такава. Дори кожен сютюѐн може да се намери. :Д

  28. bast

    The Alien cat
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 551

    offline

    nice

  29. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    in the meantime... rogue outfit wip

    тря оправя ботушите... имат вид на гумени x)

  30. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    Липсват подметки.


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg