Comics Bistro — Форум » На чаша кафе

Материали в сайта - какво бихте искали да има?

(7 отговора, 4 участника)

Етикети:

  1. Dragunoff

    Администратор
    Joined: Дек '08
    Posts: 727

    offline

    Привет, народе

    Много се радвам, че форума е активен и минахме критичната граница от 3-4 месеца съществуване
    Част от идеята ни е да разрастнем и сайта ( http://comicsbistro.net ), за да се превърне в цялостен комикс-портал за България. Ето някои неща, които ми идват на ум за бъдещото съдържание на сайта:

    * авторски български уеб-комикси (редовни серии)
    * автроски комикс странички (случайни готини комиксчета)
    * актуални новини за събития, конкурси, изложби и т.н.
    * ревюта на комикси
    * учебни материали (туториали, лекции и др.)
    * сканирани стари издания (подготвяме качване на старата Дъга)
    * всякакви полезни благинки за сваляне (четки, текстури, речеви балони, захарен памук)
    * база данни от полезни връзки

    И разбира се, най-важното - всеки е поканен да се включи в списването на материалите! Било то със статия, ревю, туториал, комикс или дори само добавяне на полезна връзка.

    Очаквам да чуя вашите мнения

  2. Crafter

    Gandkhan
    Joined: Дек '08
    Posts: 295

    offline

    А много ли ще е нагло да поискаме нов дизайн на страницата? Сега е като блог

  3. Dragunoff

    Администратор
    Joined: Дек '08
    Posts: 727

    offline

    Crafter каза:
    А много ли ще е нагло да поискаме нов дизайн на страницата? Сега е като блог

    Новият дизайн е в разработка, съвсем скоро ще грейне
    Пак ще е като блог, но с мегдан за развитие. Приемам предложения и в тази насока!

    Форума също ще получи освежаване на визията, за да се сроди със сайта.

    Какво точно имаш ти предвид?

  4. snifo

    Digital
    Joined: Фев '09
    Posts: 192

    offline

    йооо подкрепям, особенно старата дъга с две ръце я подкрепям!!! както и най-полезното според мен ще са благинките за сваляне

    I see through the eyes of the blind.
  5. Crafter

    Gandkhan
    Joined: Дек '08
    Posts: 295

    offline

    Dragunoff,

    Всъщност нищо конкретно. Просто в момента вярвам, че визията на страницата може да се "пипне". Как, колко и по какъв начин си е вече ваше решение.
    Другите предложения са супер. Даже с удоволствие бих помогнал с каквото мога. Което ме подсеща - ако намерим материал къде точно трябва да го поставяме? Да го пращаме на админ или в тази тема?

  6. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Драгунофф тези неща дето си ги изброил са супер...Казвай с какво можем да помогнем.
    Новата Дъга може да я сканираме също...Аз имам 4-5 броя и няма да ми е проблем да ги сканирам.

  7. Dragunoff

    Администратор
    Joined: Дек '08
    Posts: 727

    offline

    Ако подготвите материал, може да го пращате на admin[маймуна]comicsbistro[точка]net

    Ако смятате, че е нужно, можете да започнете и нова тема в този раздел. Това е нелошо, ако материала е в процес на разработка.

    Ако нещо ще се публикува на сайта, авторството ще се отрази в акаунта ви, тъй като форумния акаунт е синхронизиран с този на сайта (напр. интервюто на Dash)


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg