Comics Bistro — Форум » Умно село » Кино

Какво гледаме

(688 отговора, 53 участника)
  1. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Първото го помня Имам спомен, че ги излъчваха без всякакво обяснение, че става дума за анимация, мисля даже не бяха и по програмен план. Просто пускаш телевизора и гледаш нещо различно.
    Когато бяха промените 90-та беше най-добре, защото БНТ стачкуваше и въртяха детски по цял ден :lol:

  2. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Второто съм го гледал (Chuck Jones, нали), първото нямах време да го видя сега

    Като подхванахте темата за продълженията с Прометей (ще гледам да не го гледам ), скоро идва продължението на Тайнствените златни градове:

    [+] Embed the video | Video DownloadGet the Flash Video

    А това е трейлъра на новия филм на Дисни, излиза през ноември:

    [+] Embed the video | Video DownloadGet the Flash Video

    Много игрови прояви има!

  3. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    продължение на Тайнствените златни градове???? потекоха ми лиги. КОГА?
    туй е мойто детство... ама с по-добра графика и по-плавни движения.

  4. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Да, на места изглежда супер, но на други твърде си личи че е с 3D направено... Иначе май на 23-ти юни ще започнат излъчването.

  5. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Олмеките не се пазарят! Те взимат всичко!

  6. chr

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 430

    offline

    ралф донки конг ли трябва да е Д:

  7. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    На него прилича, ама сигурно ще пуснат игра за Ралф отделна.;D

  8. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    Първо се зачудих за кого са правени тия филми при положение, че ерата на 8-битовите игри и на първия сезон на "Тайнствените златни градове" беше преди четвърт век и феновете им отдавна вече са пораснали, апък за сегашното поколение тия герои, не значат нищо. В последствие зацепих, че подобни филми имат възможост да създадат много специална връзка между родители и деца.

    Learn more?
  9. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    ненам, ама само да се добера до свестен интернет и тия тайнствени златни градове шми паднат в ръчичките!

  10. chr

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 430

    offline

    http://www.youtube.com/watch?v=04lHoA4G8B8

  11. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    На темата spider, новият Spider-Man вече си изглежда и се движи както трябва да изглежда и да се движи Spider-Man!

  12. Azzara

    Solar
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 422

    offline

    Кой е тоя нов Spider-Man? Нещо анимационно на Дисни ли?

    Learn more?
  13. Snow

    Special Ed
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 531

    offline

    Уникален сериал, въпреки че мнението може да ми е повлияно от тва че съм му фен на Louis CK.

    I may be a lot of things, but no one can accuse me of thinking before I speak.
  14. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    Azzara каза:
    Кой е тоя нов Spider-Man? Нещо анимационно на Дисни ли?

  15. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

  16. Tanuki

    Директор на Водопад
    Joined: Дек '08
    Posts: 422

    offline

    тоя новият спайди е приемливо гледаем, даже има хитри моменти

  17. bast

    The Alien cat
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 551

    offline

  18. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    ^ Авторът на оригиналния дизайн на Пришълеца и горното, ако някой случайно не знае:
    http://www.hrgiger.com/

  19. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    http://doblaje.wikia.com/wiki/Love_Hina

  20. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    ghost in the shell: innocence
    aeon flux 1992-1995
    midsomer murders

    и....
    iron sky.

  21. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

  22. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 1 447

    offline

    [+] Embed the video | Video DownloadGet the Flash Video

  23. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    оня ден гледах The Hunger games със съквартирантите. баси бозата. Twilight го бие в жанра особено скапани филми, ама не с много.

  24. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    леко офф:
    Teen Titans: Finding Their Voices

  25. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    оня ден гледах The Man with Iron Fists. изкъртих се от смях. не че е комедия, а просто количеството клишета и третирането а ла самурай чамплуу ми стоплиха душата.

    вчера гледах the Avengers. е, имаше един-два добри момента, инче - очаквано - героите са нол плоски, както и злодеите... но се присъединявам към немалкото количество фенки на Loki.

    днеска - Aeon Flux (da movie). виждат се усилията да се запази няяяякакси усещането на оригинала и същевременно да е за по-широка публика, ама само с усилия са си останали. приятни неща имаше, ама не е оная саркастична психопатка от оригиналните анимации на MTV. твърде нол драма. x) но си беше приятно да погледам Чарлийз Терон в спандекс, а и актьорът, дето играе Тревър, по принцип ме кефи, а във Властелина го бяха направили на безобразно грозен елф./rant

    та... светът върви към края си. аз взех да гледам филми всеки ден?

  26. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Lisa каза:
    но се присъединявам към немалкото количество фенки на Loki.

    аааааааааааааах ти палавнице

    Иначе аз гледам неща, които съм гледал вече,за да си потвърдя вкусовете относно неща, които следва да гледам и да презаучавам заучени теми :p... сигурно съм минал в трета възраст без да забележа.

    Примерно това ми е любимия (полу)епизод от всички сезони на Penn&Teller:

    [+] Embed the video | Video DownloadGet the Flash Video

  27. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Lisa каза:
    вчера гледах the Avengers. е, имаше един-два добри момента, инче - очаквано - героите са нол плоски, както и злодеите... но се присъединявам към немалкото количество фенки на Loki.

    Мхм. Ефектите бяха яки обаче. Особено онзи гъсеничен кораб дето се появи накрая - много ме израдва. Въобще по марвелските филми има супердобра работа на дизайнери и аниматори. А че са бози, е ясно предварително - на първо място, кой чете самите комикси, питам аз? Хората, които предпочитат сериозни истории, четат книги или комикси от други издателства. Марвел издават неща за деца и тийн. Много ясно, че и филмите ще искат да одрусат същия брашнян чувал.

    Аз пък напоследък хващам предимно части от филми, които гледа мъжо. Последният филм, който гледах целенасочено и отначало докрай, беше Brave. Въпреки че филмчето няма да те накара да подскочиш от въодушевление, все пак е направено много красиво, а персонажите са страшно колоритни.

    Също така съвсем случайно гледах Стар Трек (този пълнометражния от 2009). Изненадващо ми хареса - имаше доста обрати, яка визия и ефекти (то това е ясно де) и единственото което му придаваше леко бозав привкус беше невъобразимо глобалният размах на случващото се и мотивацията на героите ("Ромуланците нападат Вулкан! Трябва да ги предупредим!" - след 10 секунди Спок се телепортира точно при родата си, съобщава им какво се случва за 6 секунди, убеждава ги да го следват за 4, извежда ги на подходящо за телепортация място за 2 и бам! Следва картина на мощна имплозия която поглъща Вулкан. След което става ясно че за тези 22 секунди, делящи предупреждението от практическата евакуация цели 10 хиляди вулканци са успели да се спасят в космоса с красивичките си совалки!) Но както и да е, този път спасителният напън с космически размах не ме подразни, сигурно щото и не очаквах кой знае каква убедителност от филма. Те и в сериала във всяка серия спасяват я цяла раса, я планета, я някоя заблудена галактика, а при това корабите им са доста по-картонени от тези във филма. Актьорите обаче играеха много старателно и имаше много як енвайрънмънт и крийчър дизайн.

    Gangnam style!
  28. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    забавно. ми може да го гледам тия дни...

    сигурно и Brave ще гледам, макар че Любо с неговите високи очаквания ми го развали с коментарите си.

    обаче тия дни се каня да гледам "Саят Нова"... само се чудя кво ще му разбера, ако е на руски, ама карай, визията си струва.
    едит: Language: Armenian | Azerbaijani (some words)
    успех си пожелавам.

  29. fan4battle

    ..
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 805

    offline

    In a hole in the ground, there lived a hobbit...

  30. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg