Comics Bistro — Форум » Умно село » Кино

- WATCHMEN -

(35 отговора, 11 участника)
  1. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 106

    offline

    от понеделник по кината.

  2. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Филмът е жесток. Не бих казала, че е прекалено тънко нюансиран (европейските филми са по-многопластови), така че да затруднява логическите връзки, но в киното имаше хора, които след това моментално го обявиха за много тъп. Така че ако случайно подозирате за себе си че сте нискоинтелигентен или имате елементарен вкус, по-добре не го гледайте - ще решите, че сте си загубили времето.

    Btw, искам да се извиня на хората, които ни чакаха на София мол - аз през цялото време си мислех, че става дума за мола на Стамболийски (просто като ми кажат/напишат "мола" приемам за очевидно че става дума за този, който е най-близо до нас). За втори път ми се случва, впрочем (айм стюпид ). В крайна сметка решихме, че дори с такси няма да стигнем навреме за началото на филма при вас и Муржеф предложи да го гледаме на място. Дано не сте ни се ядосали много.

    Gangnam style!
  3. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    жесток е сценария на филма!отидох със зверски ниски очаквания и бях много приятно изненадан!
    ...причината за ниските ми очквания е че режисьор е Zack Snyder, който не ми допада...писна ми от носталгичо-художествените нотки в режисурата му, препращащи ни към посредствените и глуповати филми от средата на миналия век...
    -когато гледах 300 си казах "ок...така е редно! банална идея-подобаваща режисура"
    -в последствие гледах Dawn of the Dead "тоя само това може..."
    -и WATCHMEN се насилих малко от режисурата му-изненадан аз не бях
    та разбирам защо хората излизат с отрицателно мнение за филма...Snyder е притенциозно пони което владее само един номер...трудно е да преудолееш глупавите дизайни, скованата хoреография, прекалената театралност на режисурата и ненужно протаканите еротични кадри ...

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  4. wicky

    Метличка
    Joined: Дек '08
    Posts: 98

    offline

    О, има и други хора на които филма им е харесал ?!? Ами аз не ги усетих 3-те часа... Егати филма! Як беше - определно надхвърли очакванията ми! На почти всички други, които бяха с мен не им се хареса. Хубавото е че на другия ден бяха преусмислили май филма и бяха вече на по-различно мнение...
    LOC - "прекалената театралност на режисурата" - мисля, че беше крайно необходима за идеята. Сега обърнах по-голямо внимание на режисьора. И като се замисля - има някои такива случаи в които един по-различен режисьор тръгва с крайно комерсиaлен филм и после отприщва една хубава серия от вече не до там комерсиални филми. В началото идеята е да му се обърне внимание от масовката. (примерно Шесто чувство и следващите филми, които все по-трудно се приемат май от хората, а според мен стават все по-интересни)

  5. RottenBrain

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 352

    offline

    orehovka каза:

    Btw, искам да се извиня на хората, които ни чакаха на София мол - аз през цялото време си мислех, че става дума за мола на Стамболийски (просто като ми кажат/напишат "мола" приемам за очевидно че става дума за този, който е най-близо до нас). За втори път ми се случва, впрочем (айм стюпид ). В крайна сметка решихме, че дори с такси няма да стигнем навреме за началото на филма при вас и Муржеф предложи да го гледаме на място. Дано не сте ни се ядосали много.

    Бесни сме Виж си смс-ите м/у другото - никъде не пише "мол"

    Колкото до филма - май всичи дето бяхме го харесахме. С изключение на дългата сценка в Арчи и забавния избор на песен в тоя момент x)

    You can't stop the signal.
  6. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Според мен еротичната сцена беше хумористична. Един вид намигане - "дайте да видим аджеба като какъв ще да е супер-геройският секс".

    Gangnam style!
  7. RottenBrain

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 352

    offline

    Излишно дълга беше. Както каза Жени "Едва ли имаше някой дето да не разбра кво става" x)

    You can't stop the signal.
  8. Tanuki

    Директор на Водопад
    Joined: Дек '08
    Posts: 422

    offline

    ми аз не разбрах.

    Все пак съм още ученик

  9. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    лична карта за проверка.

    филма на мен много ми хареса. над очакванията ми определено. фино се ебава сам със себе си. ftw!

    a коронката на Озикаксеказвашетоятипточно много ми хареса - много стилна. освен това му придаваше оня хомоеротичен вид, който подхожда на живеещ през 20ти век върл фен на Александър Велики. тва, междувпрочем, го казвам без грам ирония. :}

  10. Tanuki

    Директор на Водопад
    Joined: Дек '08
    Posts: 422

    offline

    Сега чакаме продължението.

  11. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Lisa каза:
    a коронката на Озикаксеказвашетоятипточно много ми хареса - много стилна. освен това му придаваше оня хомоеротичен вид, който подхожда на живеещ през 20ти век върл фен на Александър Велики. тва, междувпрочем, го казвам без грам ирония. :}

    Btw, Ozimandius beshe i homosexual, ne znam dali zabeliazahte, za6totot kadurut beshe savsem kratuk

    Gangnam style!
  12. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    т.е.? къв кадър? да не е бил налегнал някой мъж?

  13. LOC

    ~11~
    Joined: Дек '08
    Posts: 414

    offline

    Покрай сцени кадето плешив, светещ в синьо, човек по прашка, крачи из бойно поле и взривява виетнамци с мисълта си кой би обърнал внимание на....за какво говорехме всъщност?

    МРАЗЯ БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ В СМИСЛЕНИ ТЕМИ!!!
  14. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    ненам що трябваше да е с прашка на бойното поле. според мен чисто гол мъж с отнесен тъжен поглед, взривяващ хора на бойното поле, би бил дори по-смущаващ.

  15. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Imashe kadur na Ozimandius kak se prisuediniava kum edna taifa homosexuals na ulicata po vreme na niakakuv karnaval - te biaha oble4eni sado-mazo + kato Village People Osven tova na Ozi i po durjanieto si mu li4e6e 4e e homo, actorut se beshe postaral.

    Gangnam style!
  16. Strezov

    Шефът на кенефа
    Joined: Дек '08
    Posts: 303

    offline

    Безсмислен ОФТОПИК:

    orehovka каза:
    Village People

    [+] Embed the video | Video DownloadGet the Video Player

    Струва ли се да се гледа филма на кино?

  17. RottenBrain

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 352

    offline

    "Possibly homosexual. Must investigate further."
    ^Роршах в комикса, след срещата си с Ози.

    You can't stop the signal.
  18. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Да, Вилидж Пипъл май навсякъде се обличат по такъв многозначителен начин, макар че аз имах предвид че онези от улицата бяха облечени с костюми като от този клип

    [+] Embed the video | Video DownloadGet the Video Player

    Между другото, за гей-общността било голямо разочарование, когато разбрали, че от всичките "Вилидиж Пипъл" всъщност само индианецът бил хомо Останалите само се правели...

    Gangnam style!
  19. Strezov

    Шефът на кенефа
    Joined: Дек '08
    Posts: 303

    offline

    Тия са пълни дебили

  20. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    My bad - току-що прочетох коментари под същия този клип, че всъщност всичките били обратни, без полицая.

    Gangnam style!
  21. Tanuki

    Директор на Водопад
    Joined: Дек '08
    Posts: 422

    offline

    Според мен куката е най-големият амбреаж от всичките.

  22. Strezov

    Шефът на кенефа
    Joined: Дек '08
    Posts: 303

    offline

    И аз се зачетох, полицаят ги напуска, макар да е текстописец, композитор, лийд вокал... в крайна сметка на него не му отреждат място на звездата в холивуд

  23. Astfgl

    Президент на Преизподнята
    Joined: Яну '09
    Posts: 575

    offline

    Блек шел райз ъгейн!

    В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  24. Анонимен

    Нерегистриран

    Posts: 106

    offline

    Мисш Мисш

  25. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    RottenBrain каза:
    "Possibly homosexual. Must investigate further."
    ^Роршах в комикса, след срещата си с Ози.

    Освен това единствено Ози има зърна на гърдите на супергеройския си костюм.

    Gangnam style!
  26. Astfgl

    Президент на Преизподнята
    Joined: Яну '09
    Posts: 575

    offline

    ЕБАСИ! Кой кво забелязва. :lol: :lol: :lol: :lol:

    В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  27. Estranged

    Член
    Joined: Яну '09
    Posts: 2

    offline

    Освен това на компютъра му има директория "BOYS", което става видно за няколко секунди, докато претърсват същия компютър за инфо.

  28. Astfgl

    Президент на Преизподнята
    Joined: Яну '09
    Posts: 575

    offline

    Samo az li zabelqzah golemiq dyrwen falos отляво на телевизора на Комедианта ? Явно целия филм е тъпкан с такива подсъзнателни ефекти.

    В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  29. Lisa

    random
    Joined: Фев '09
    Posts: 4 274

    offline

    ми всеки си забелязва квото му е на душата... корони, зърна, папки BOYS, фалоси...

  30. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Аз тая снимка я видях в един блог Не съм била чак толкова близо до екрана, че да мога да видя подробности още в киното.

    Gangnam style!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор »

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg