Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

1. Cap

Член

Здравейте отново от мен.Появявам се ненадейно с молба към талантливите художници тук за направа на обложка и лого на една млада група.Групата се казва W.A.T.E.R(We Are The Environmental Rebels).Остроумно(по техни думи името е мега бета) .Името на CD-to ще бъде Black tides,затова те имат идеи да присъстват черно-сини-сиви вълни или много бурно море.Може би и наличие на удавник,главата и ръката на когото стърчат над водата.Стила е Thrash metal/NWOAHM.

Едва ли повечето имате време да се занимавате с подобни неща дори и през свободното си време,но се надявам поне един да откликне на молбата ми.Благодаря предварително!

2. Astfgl

Президент на Преизподнята

В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  3. Cap

Член

Благодаря много,ефектно и опростено.
    Отново благодаря.

4. Astfgl

Президент на Преизподнята

Дължиш ми 200 лева.
    относно заглавието трябва да ти го направи човека който се навие за арта на обложката за да има хармония между двете.
    Аз бях се засилил да ти направя нещо но седнах докато ми мина. Пък имам и друга работа.

В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  5. Cap

Член

Разбирам и все пак много благодаря,харесва им на хората олдскуул духа на логото

6. orehovka

мускетарка

За по-сериозна работа според мен ще трябва да изчакате известно време. Все пак хубавите неща не стават за два часа.

Gangnam style!
  7. Cap

Член

Това е вярно,разбира се,но се радвам на всички предложения.Иначе аз не съм давал никакъв срок,може да се чака,това не е проблем :)Пък и в момента искам само да знам дали има желаещи да се захванат с работата и тогава да се чака.

8. Xquisite

Untitled

Бих се пробвала, но пък имам много задачи на главата. Тоест ако реша да направя нещо, ще трябва да ме изчакате поне месец и половина.

9. Cap

Член

Никакъв проблем,готов съм да чакам и повече.Важното е да стане качествено.Не задължавам никого

10. Xquisite

Untitled

Cap, намери в скайп. В профилът ми в Артлайн го има.

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg