Comics Bistro — Форум » Златният пръст » Сговорна дружина и до Цариград стига

  1. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    :D:D:D БАтмане..Ротънеееее.... хахаха

    Лисе!Искам да ти кажа че тези от ЯКО за най-големите нещастници на света!!!НЕ си поръчавй нищо от там!!!БАхти злетаците..2 дена ме връщат и ми казват утре ще ти пристигне поръчката(а преди тва съм чакал 2 часа да ми записват поръчката и на вс отгоре тоя една квитанция номожа да напише като хората) и на 3тия ден(след 2 седмици в които 'нагласяха и щамповаха'един прост суичер или там както се пише) отивам и вко да видя...картиката 2 пъто по-малка от кколкото се бяхме разбрали,прасанта супер зле..аз им казах от джоба нагоре те я праснали и отрязали супер отвратително през средата..УЖАСНА щампа!УЖАСНА!А дадох картинка с БАААААСИ резолюцията!Деба и тъпанарите!Сега ще чакам още 1 седмица и ако пак объркат нещо си взимам 20те кинта капаро дето им дадох и се махам.

    На всичкото отгоре акто им казах че тоя суичер няам да го взема те казаха 'ок..сега неможем да го продадем щот е авторска картинката(след 2 мин я предложиха на някъв клиент който влезе..явно им беше приател за по ниска цена.той отказа щот беше пич)' И накрая тоя дето работеше на касата си го облече....WTF???т

    А момичетата от моя клас са преебани..дадоха по 10тина илюстраци за които тряяше да вземат по 3 лв(смешна цена ма те си се радваха там..че за първи път работят за пари) и сега едната са и дали 6 кинта а другата нищоооо......

    няям думи мн съм ядосан..с такъв кеф си чаках суичера.и исках и за седмичната тема да го пусна

  2. amateur

    297
    Joined: Яну '09
    Posts: 671

    offline

    Йету и мойту:

  3. snifo

    Digital
    Joined: Фев '09
    Posts: 192

    offline

    добрееее

    I see through the eyes of the blind.
  4. krisi-chan

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 20

    offline

    snifo каза:
    още нещо се пръкна току що

    Това ми заприлича на елен на мене не на котка можеш да напишеш "shika" елен значи

  5. kivaaa

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 402

    offline

    На мен пък ми прилича на дракон...

    I'm not random, I just have many toughts.
  6. snifo

    Digital
    Joined: Фев '09
    Posts: 192

    offline

    а всъщност е козирог

    I see through the eyes of the blind.
  7. krisi-chan

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 20

    offline

    snifo каза:
    а всъщност е козирог

    Еее близо бях

  8. Mel

    модератор под прикритие
    Joined: Дек '08
    Posts: 602

    offline

    Хах,мойта зодийка.

    девиз:Три пъти чети,един път трий!:D
  9. snifo

    Digital
    Joined: Фев '09
    Posts: 192

    offline

    срока изтечиии

    I see through the eyes of the blind.
  10. Kefo

    КефоЗавър
    Joined: Дек '08
    Posts: 915

    offline

    Аз днеска или утре тряя да си получа блузката..ако не е изтекъл срока ще я постна.

    Ако е не ме чакайте споко


RSS емисия за отговорите по темата

Темата е заключена

Темата е затворена за отговори.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg