Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

  1. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Продавам 1 билет за концерта на Депеш Мод на 18 май тази година. Билетът е за място на терена (стадион "Васил Левски"), струва 40 лв.

    Gangnam style!
  2. Astfgl

    Президент на Преизподнята
    Joined: Яну '09
    Posts: 575

    offline

    ZA men!!!!

    В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!
  3. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Само да уточня все пак, че осигурявам само билета, компания трябва да намериш сам, защото аз няма да ходя. (Това е моят билет всъщност, щях да ходя със сестра ми, но се отказах.)

    Gangnam style!
  4. Searinox

    Planeswalker
    Joined: Яну '09
    Posts: 313

    offline

    ами аз също съм навит да го взема ама ме изпрежариха така че ще си взимам билет по нататъка.
    Иначе колко струва, просто информативно ако може да кажеш?

    Fathoming the unfathomable
  5. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Ами доколкото знам (щото нашите сестра ми ги купи), билетите по седящите места (отстрани, където седи публиката на футболни мачове) са по-скъпи и сигурно почват от 50 лв. нагоре. На терена са само по 40 лв., като се изключи ВИП-зоната, която е точно пред сцената и там сигурно струват към 80-100 лв. Като цяло, аз ви съветвам да не си взимате седящи места - на миналия концерт ние се оказахме седнали в далечния край на стадиона, което 1)е неудобно чисто физически - главата ти през цялото време е извъртяна 90 градуса в едната посока за да виждаш сцената; 2)самите депеши се виждаха големи колкото нокът, а сега стадион "Васил Левски" е дори по-голям от "Локомотив", където беше концертът миналата година; 3)екраните не помагаха, макар че бяха огромни, щото всъщност по тях се пускаше мултимедия за концерта и само чат-пат се появяваше по някоя фигура от сцената. Освен това бидейки безопасно седнал отстрани не можеш да съпреживееш с тълпата онези специфични моменти на задружен рев и размахване на ръце, които правят от един концерт "Концертът". Така че да си имате едно наум когато си взимате билети.

    Gangnam style!
  6. RottenBrain

    Член
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 352

    offline

    orehovka каза:
    онези специфични моменти на задружен рев

    Да не ви бият по тия концерти?

    You can't stop the signal.
  7. orehovka

    мускетарка
    Joined: Дек '08
    Posts: 1 654

    offline

    Не, майне френде - пеем (а за пред външни хора се правим, че ревем).

    Gangnam style!
  8. Astfgl

    Президент на Преизподнята
    Joined: Яну '09
    Posts: 575

    offline

    Компания ще си намеря, споко. Пиши ми на лични как ще се видим за да стане работата.

    В кой бизнес сме ?? - В прокълнатия бизнес !!

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg