Comics Bistro — Форум » Златният пръст » И сам воинът е воин

Zhelyazkov

(6 отговора, 6 участника)
  1. doveinjar

Член

Здрасти, сладури!
    С повечето от вас се познаваме, но все пак да направя едно представяне
    Аз съм Жоро Желязков и обичам да рисувам смахнати персонажи. Имам още една темичка тук (j00t!), но не успявам да намеря достъп до мейла с който съм регистриран... и си направих нов профил.

Тъ... толкоз с представянето.

Сега малко рисунки:
    Ще започна с едно нещо, което в голяма част от времето седи onHold, защото основно работя в офис по други проекти, а това го правя изцяло в свободното си време... и вече се точи така повече от година, но съм решил, че ще успея да го завърша.
    Сериал! Сериал носещ името на един любим актьор - Том Харди И се казва... Tom & Hardy Show... Работя по сценария с един чуден сценарист познат в интернет пространството като епитафия бездумна.

Историята се върти около два компютърни вируса - троянски кон и компютърен червей, които без да искат са въвлечени в спасяването на Света на твърдия диск от вманиачената антивирусна програма.
    Очакванията са да бъде комедия с екшън елементи.

Ето ви малко персонажи:

Толкова от сериалчето.
    Надявам се скоро да мога да ви покажа малко декорчета и някоя и друга анимация по проекта.
    В момента работим по сториборда на пилотния епизод. Когато е готов и натрупаме повечко концепции за персонажите и средата се надявам да намерим правилните хора и да го превърнем в реалност.

Също така обичам да се разсейвам в кафе паузите на работа с някакви рандом персонажи.

Това е новото при мен.
    Очаквам да чуя мнения, идеи и предложения.
    А сега отивам на работа, весел ден на вас!

2. TANGRA

Член

Голям кеф са тия персонажи, Желязков, евала !!! Усещам, че Tom & Hardy Show ще ми стане любимо сериалче, КОГАТО го реализираш - направо си е за Cartoon Network !!! Успех, успех и пак успех !!!

3. vasko

василаки

ХА ХА ХА ХА :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ЕВАЛАТА ЖЕЛЯЗКОВ Направи ми седмицата :))))))))

4. Ns0

Член

Пфф.. страхотни неща, doveinjar!

5. fan4battle

..

Хищникът избива рибата! Успех със сериалчето, изглежда обещаващо.

6. chr

Член

:thumbsup:

RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg