Comics Bistro — Форум » Туториъли, конкурси, обяви

  1. Ghostwheel

    Член
    Joined: Мар '15
    Posts: 1

    offline

    Здравейте,
    от няколко дена издирвам по българските интернет страници и реших тук да си направя регистрация, за да помоля за малко помощ.
    Комикси не съм чела от малка общо взето, но напоследък ми се върти идеята да си направя маса - декупаж с комикси. За целта обаче съответно те ми трябват:) Исках да ви попитам за съвет, какви да бъдат тези комикси, понеже предпочитам ограничен брой цветове. И то по-тъмни.
    Като стил ми харесва нещо подобно на Тъмната Кула на Марвел, както и някои по-стилистични на Батман . Нещо подобно си представям като краен продукт:) http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/JlQAAOSwPhdU2z09/$_57.JPG
    Ще съм много благодарна за идеи, както и за разяснения откъде да ги намеря

    Благодаря,
    Елица

  2. MeMyMine

    UntitleR
    Joined: Дек '08
    Posts: 85

    offline

    Аз не търся специално комикси, но един път миналата година попаднах в една книжарница Elephant и вътре в единия ъгъл имаха рафт с доста голямо количество западни комикси, изглеждаха малко похабени, все едно са стояли дълго време някъде или са втора употреба. Иначе един приятел си поръчва комиксите онлайн с международна доставка.

  3. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    Англичаните до Попа? Не знаех, че имат и комикси.
    Аз мога да ти продам някаква част от моята колекция, но точно dark неща не мисля, че имам. Spawn е по-скоро garish.

  4. vasko

    василаки
    Joined: Юли '09
    Posts: 3 153

    offline

    дел


RSS емисия за отговорите по темата

Отговор

Трябва влезете, за да напишете отговор.

Comics Bistro — Форум | Задвижван от bbPress | Дизайн и поддръжка от Ивайло Драганов | Хостинг от ICN.Bg